Jump to content

San Andreas Tuning Paradise


Guest xpe_1

Recommended Posts

Zdravim, je cas abych i ja ukazal svoji dlouhodobou praci :hehe:

Puvodne jsem mod chtel prezentovat na vam asi znamem druhem ceske pawno foru, ale uz jednou ze ke me zachovali spatne a dali mi prave za takovou prezentaci ban. Ale tady to naopak vypada prijemneji.

 

Mod jiz delam potreti. Da se rict, ze uz na nem delam pres 2 roky, protoze kdyz jsem ho delal poprve, prisel jsem o PWN. Zacal jsem znovu, podruhe, a PWN si pro jistotu dal na flash disk, ktery mel stale u sebe. Vse se vymsti a flashdisk uspesne vypran v pracce i s PWN. Tohle je uz potreti - stejny mod, stejny napad a konecne jsem to dotahl tam, kam jsem chtel. Porad ale nejsem u konce a spousta mojich napadu je jeste pripravena.

 

Zacneme takovym strucnym shrnutim:

 

Nazev modu: SATP (San Andreas Tuning Paradise)

Aktualni verze: 2.4f

Pracuje se na: #3.0

Verze SA-MP: optimalizovano pro 0.3a

Odehrava se: San Fierro (pozdeji + LV)

Zamereni: Freeroam, Roleplay, Race, Duel

Aktualni pocet radku: 7228

 

Pribeh:

Zavodni crew uz z davnych dob ovladaji San Fierro, kradou auta, zavodi na nepripustnych mistech. Policie neustale zatyka, a odebira ridicske prukazy clenum techto crew, ale stale se jim dari unikat. Mesto vzdy ovlada crew s nejvetsim respektem, a tu se policie snazi odstranit. Crew vedou bossove, kazdou crew po dlouhou dobu vede jeden vyvoleny boss. Vedle neustalych akci policii, zavodu, aj. jsou tu mafie. Mafie ovladaji mesto z jineho uhlu - zabiji, vydiraji. Temi se zabyva predevsim FBI a armada. Je tu uz davno, co policie vycistila mesto. Ale ve vzduchu je po letech znat, ze se opet neco deje. Po delsi dobe klidu San Fierro opetr vre. Crew se budi a snazi se vratit si zpet svuj respekt. Mafie zvysuji aktivitu, vrazd pribyva a policie zasahuje casteji. A prichazis ty, novy obyvatel SF. Ted je na tobe ke ktere strane se pridas. Budes mafian, clen zavodni crew, zakonu dbaly policista, nebo neutralni taxikar ci clen letistni ochranky?

 

Takze z toho jste asi pochopily hlavni princip, ale mod nabidne mnohem vice nez se zda. Obsahuje 11 povolani, krome jednoho jsou vsechny na zkusenosti - to znamena, ze za hrani za nejake povolani ziskavate postupne zkusenosti, tim se zlepsujete (lepsi zbrane, vyssi prijem..) ale i o sobe davate vedet (vetsi hledanost..).

 

Rozeberu tu povolani:

 

a) klasicke

 

Taxisluzba SFTS

 

SFTS (San Fierro Taxi Service) je taxisluzba v San Fierru. Hrac ma k dispozici 2 hodnosti:

- taxikar

- ridic limuziny (od 80 zk.)

 

Od 80 zk. ma pristup k limuzine.

 

 

B) ochranne

 

Policie

 

Policie ma 5 hodnosti

 

- Mestska Policie (zatykani, zadost o posily, propousteni, pokutovani, kontrola ridicaku)

- Statni Policie (+ zadost o zastaveni, +vyhlaseni patrani)

- Dalnicni Policie (+pristup k policejnim garazim, +odebirani ridicaku, +zadost o zasahovou jednotku, +vytvoreni zaterasu)

- S.W.A.T. (+pokladani bomb, +deaktivace bomb, +povoleni zabijet)

- FBI (+ zruseni patrani)

 

 

Armada

 

Armada ma 6 hodnosti

 

- Vojak

- Strelec (od 100 zk., povoleni ridit tank)

- Sniper (od 300 zk., povoleni na hunter)

- Pilot (od 550 zk., povoleni na hydru, vyzaduje vsechny 3 pilotni prukazy)

- Jednotka niceni (od 1400 zk., heavy zbrane)

 

Armada muze aktivovat a deaktivovat bomby.

 

 

c) Crew

 

Zavodni crew jsou 3. Kazda ma 4 hodnosti, z nichz posledni je BOSS. Boss muze byt jen 1 hrac. Jakmile se stane bossem, je jim stale, i kdyz neni na serveru. Bossem prestane byt hned, jak odejde z crew nebo zmeni hodnost.

Crew ziskavaji body za respekt. Pokud clen nejake crew porazi v zavodu jineho, porazene crew klesne respekt, naopak clenovi ktery vyhral se zvysi. Pri zabiti Bosse nepratelskou crew se deje to same. Respekt kazde crew se uklada a je nacteny i po restartu serveru. Stejne tak je to s bossy. Kazda crew ma sve misto s automatickou branou.

 

Gear UP

 

Gear UP se specializuji na uplne obycejna auta.

Zminene 4 hodnosti:

 

- Zacatecnik

- Ilegalni zavodnik

- Race King

- Boss (vyzaduje 1024 zk. + 80 vyhranych zavodu)

 

 

Nitrocide

 

Nitrocide pouziva predevsim sportovni auta.

 

- Zacatecnik

- Ilegalni zavodnik

- Race King

- Boss (vyzaduje 1024 zk. + 80 vyhranych zavodu)

 

 

Rogue Speed

 

Rogue speed jezsi v lowriderech.

Vzhledem k tomu, ze nejblizsi tuning garaz na lowridery je az v LS, je v lowriderech pobliz uzemi Rogue pridane alespon nejake to nitro.

 

- Zacatecnik

- Ilegalni zavodnik

- Race King

- Boss (vyzaduje 1024 zk. + 80 vyhranych zavodu)

 

 

d) Mafie

 

 

Mafie jsou temer stejne, rozdil je (jako u vsech povolani) ve zbranich a v miste pusobeni.

 

- Yakuzza

- Ruska Mafia

- Jizzy Mafia

 

A hodnosti maji stejne:

 

- Poslicek

- Vydirac

- Zabijak

- Prava ruka bosse

 

Mafie maji prozatim jen prikaz na okradani (/okr id). Okradeni zalezi na nahode, muze se bud povest perfektne, povest jen trochu, a nebo nepovest vubec. Na tom zalezi i mnozstvi ukradenych penez. Na okradeni je treba stat tesne vedle toho, koho chcete okrast.

 

 

e) Ochranky

 

Letistni ochranka

 

Klasicka a jiz znama letistni ochranka. Ta ma za ukol chranit letiste, ovladat branu. Kdyz uz jsme u te brany, tu muzou nastavit bud na automat a nebo manual.

 

Automat - brana se otevira/zavira a vybira sama, kdyz k ni nekdo prijde. (pro ochranku neplati).

Manual - brana jde ovladat pouze s /open a /close

 

Letistni ochranka ma 2 hodnosti:

 

- Ochranka letiste

- Vedeni letiste

 

 

Ochranka Wang cars

 

Tahle ochranka chrani Wang Cars. A proc? Protoze Wang cars jde koupit, a ve Wang Cars jsou auta. Pokud ty auta nekdo poskodi, majiteli Wang cars muze klesnout zisk do minusu. Proto si plati ochranku Wang cars, ktera ma za ukol chranit vozidla uvnitr.

Wang Cars je dobre chranene mrizemi, a ma dvere, ktere muze ochranka Wangu ovladat /open a /close.

 

Hodnosti nejsou.

 

 

 

Tak to bylo k povolanim, ted nemovitosti:

 

Nemovitosti neni prozatim moc (presneji 2).

Nemovitost hrac vlastni i pokud neni na serveru a i po restartu serveru. Zisk z nemovitosti zavisi na tom, jestli byla nemovitost vykradena, nebo zda v ni byla zpusobena skoda.

 

1) Wang Cars

 

Zamereni: prodej aut

Ochrana proti vykradeni: vysoka

Ochrana proti zpusobeni skod: nizka

 

Ve Wang cars jsou auta, pokud nekdo poskodi cast auta (dvere, narazniky apod.), za kazdou poskozenou cast vznika skoda, ktera se odecita ze zisku majiteli. Proto je tu i povolani Ochranka Wang Cars, o kterem jsem uz psal v povolanich.

 

 

2) Jizzy Club

 

 

Zamereni: Disco, bar, klub

Ochrana proti vykradeni: primerena

Ochrana proti zpusobeni skod: -n/a-

 

Jizzy club se da klasicky vykrast, ze ne zrovna casto se to povede. Pri vykradeni se majiteli odecita vykradena castka od zisku.

 

 

Pak tu mame zavody

Zavody se samy zrusi, pokud jsou odstartovane a do 2 minut je nikdo nedokonci.

 

1) Drag

 

 

Urcite znate, klasicky zavod na letisti v San Fierru (na ranveji)

Prikazy:

 

/dragcreate -zalozi

/dragjoin - pripoji

/dragstart - zahaji

/dragquit - odpoji

/dragend - zrusi

 

 

2) Drift

 

 

Stejny system jako v dragu, akorat se jezdi na novyh pristavenych patrovych garazich na letisti v SF/

Prikazy:

 

/driftcreate - zalozi

/driftjoin - pripoji

/driftstart - zahaji

/driftquit - odpoji

/driftend - zrusi

 

 

 

Ted nejake to ostatni, co netreba rozepisovat:

 

- kdyz hrac zemre, zustane po nem pickup se zbrani, kterou drzel v ruce (vectne naboju) a zvlast pickup s penezi, ktere u sebe mel.

- statistiky hrace (zabiti, killy, headshoty, odehrany cas)

- ruzna zmena pocasi

- banka

- policista u sebe ma pouta, pokud zatkne, musi si obstarat nove

- automaticke brany

- vykradani se nepovede vzdy, a na tom jak se povede zavisi ukradena castka

- cim vyssu hodnost v povolani, tim vyssi vyplata, lepsi spawn zbrane

- ridicske prukazy na moto a auto, muze byt i odebran

- pilotni prukazy na vrtulnik, letadlo a stihacku

- penize jsou dulezite, pro priklad: pilotni prukaz na stihacku 448000€

- velmi bohate letiste, najdete vsechny letadla a vrtulniky ze single playeru

- duely

 

Do dalsi verze 3.0 se pripravuje:

 

- rescript, oprava chyb, mensi naroky, vyssi stabilita

- mene stringu, promennych a celkove zjednoduseni

 

- pridane XP body (X Points)

- pridano score

- lepsi optimalizace pro server

- rozsireni modu do Las Venturas

- novy system kasin (povolani+nemovitosti+bezpecnostni kamery etc...)

- tachometr

- headshot system + pocitadlo headshotu

- opravena chyba ukladani a nacitani bossu crew

- mene souboru pro ukladani, vice informace pro jednotlive sobory

- vozidla budou zustavat tam, kde je hrac necha

- opravena chyba v prikazu givecash (ID 0)

- funkcni lock a unlock

- moznost koupit letenku pro rychly transport heli nebo letadlem do LV (pilotuje BOT)

- dalsi banka v LV

- nove povolani, predevsim v LV

- system XP bodu bude urcovat RANK hrace

- system pratelske komunikace - pridavani pratel

- votekick

- uploadovani nahraneho postupu hracu na web a moznost hracu se podivat na odehrany postup svuj i ostatnich

 

 

 

Doufam, ze vam to pomohlo si udelat o mem modu prehled. Jak jsem jiz psal na zacatku, rozhodne to neni finalni podoba modu. Take jsem mozna nenapsal vse, protoze vse se mi hned tak nevybavi.

 

Kdyz uz tu o tom tak pisi, byla by chyba nepodekovat hraci Skyw0l1ker1, ktery mi pomahal vse testovat, zkouset a objevil mnoho chyb, o kterych jsem nemel tuseni.

 

Doufam ze se aspon nekomu bude libit, a kdyby ne, nezabrani mi to v tom pokracovat ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...