Jump to content

NEbesky zjazd by jA :D


Guest Dytikk

Recommended Posts

Guest [other]danny

Spam jo? já jen hodnotím možná si myslíš že to je spam ale nebudu to stále editovat nemá to víznam nemachruj tu lebo sám spamuješ aj vtej sekcí ked si to napsal ješte jednou nemusíš mi tu nadávat zato že si o 4 roky starší nevím ješte tak dokonale psat ale nebudu spamovat když sem spamoval tak sorry snažím se nespamovat

Link to comment
Share on other sites

Spam jo? já jen hodnotím možná si myslíš že to je spam ale nebudu to stále editovat nemá to víznam nemachruj tu lebo sám spamuješ aj vtej sekcí ked si to napsal ješte jednou nemusíš mi tu nadávat zato že si o 4 roky starší nevím ješte tak dokonale psat ale nebudu spamovat když sem spamoval tak sorry snažím se nespamovat

 

wtf?

4 roky starší
Vek: 13 .. ani počítať nevieš.. no k tvojmu príspevku

 

1.

dal som 1/10 nwm no... :d

 

2.

1/10

 

3.

hm je to hnus no to 1/10 som nemyslel fakt

 

Povedz že niesi spammer

Link to comment
Share on other sites

jak som napísal sorry , roky som si nevšímal

 

neide o roky

 

ide o to jak spamujes.. naco to 3x hodnotis? staci napisat x/10 popr nejaky popis a nie 3x napisat 1/10 1/10 1/10 ...ci panecky

Link to comment
Share on other sites

jo , už chápu když píšeš i ty si taky spammer už nepišme spamujeme tim oba mel bi si prestat odpisovat

 

 

och, hraješ sa na pána čecha no nejde ti to :) dobre, ja nechcem spamovat ale ti hovorim co robis zle a zaco mozes dostat var

Link to comment
Share on other sites

jo , už chápu když píšeš i ty si taky spammer už nepišme spamujeme tim oba mel bi si prestat odpisovat

 

 

och, hraješ sa na pána čecha no nejde ti to :) dobre, ja nechcem spamovat ale ti hovorim co robis zle a zaco mozes dostat var

 

Nevšímaj si ho je to zajebatý spamer :thumbup: ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Takovych je fakt hodne to odnekud skopiroval urcite "santa"

presne tohle sem mel kdysi na serveru hledejte na forum.sa-mp.com a urcite to nekde najdete neni to jeho

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...