Jump to content

[Server+Mod] CooL Země


eckoo

Recommended Posts

[Cz/Sk] CooL Země - Název Módu CooL Zeme 1.1

Práce

Jsou tam klasické práce jako skoro všude jinde ale můžu vám jich pár nabídnout. Každý týden přijdou hráči peníze, pokaždé chodí stejně peněz + bonus.

 

Policie: Zatýká zložince pomocí /jail a /unjail a dává pokuty příkazem /pokuta.

Opravář: Opravuje auta pomocí příkazu /oprava

Hasiči: Hasiči si střeží svůj rajón v SF a hasí vzniklé a nahlášené požáry.

Voják: Používá příkazy jako /vesta a /m4 a má je k tomu aby chránil město

Reportér: Pokládá hráčům otázky pomocí /vote

Taxikář: Převáží hráče za peníze

Řidič limuzíny: Převáží peníze za peníze, ale za víc než “Taxikář”

Lékař: Uzdravuje hráče pomocí /heal

Právník: Obhajuje hráče pomocí /obhajit

......a další

 

Najdete zde i několik domů, firem a restaurací na prodej. V tomto modu jde o realistickou představu. Je zde mnoho animací, které se dozvíte ve hře, tak přijďte bude se na vás těšit.

 

Server bude spuštěn dnes.7.8.2010 v 15:00

Ip:80.79.29.149:4104

___________________________________________________________________

Link to comment
Share on other sites

[Cz/Sk] CooL Země

 

Práce

Jsou tam klasické práce jako skoro všude jinde ale můžu vám jich pár nabídnout. Každý týden přijdou hráči peníze, pokaždé chodí stejně peněz + bonus.

 

Policie: Zatýká zložince pomocí /jail a /unjail a dává pokuty příkazem /pokuta.

Opravář: Opravuje auta pomocí příkazu /oprava

Hasiči: Hasiči si střeží svůj rajón v SF a hasí vzniklé a nahlášené požáry.

Voják: Používá příkazy jako /vesta a /m4 a má je k tomu aby chránil město

Reportér: Pokládá hráčům otázky pomocí /vote

Taxikář: Převáží hráče za peníze

Řidič limuzíny: Převáží peníze za peníze, ale za víc než “Taxikář”

Lékař: Uzdravuje hráče pomocí /heal

Právník: Obhajuje hráče pomocí /obhajit

......a další

 

Najdete zde i několik domů, firem a restaurací na prodej. V tomto modu jde o realistickou představu. Je zde mnoho animací, které se dozvíte ve hře, tak přijďte bude se na vás těšit.

 

Server bude spuštěn dnes.7.8.2010 v 17:30

Ip:80.79.29.149:4104

___________________________________________________________________

 

Si děláš kozy v 17:30 budu mrtvej spustíš to v 13:00 a nezájem :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Boze furt ty same povolani, to vas treba nenapadlo udelat elektrikare ? Nekdo ten napad ode mne prevzal ale mod nedodelal :d a jsou dalsi povolani co v modech moc nejsou - Skladník (převážel by na vysokozdvyžném vozíku krabice do CP atd.) atd.

Link to comment
Share on other sites

Boze furt ty same povolani, to vas treba nenapadlo udelat elektrikare ? Nekdo ten napad ode mne prevzal ale mod nedodelal :d a jsou dalsi povolani co v modech moc nejsou - Skladník (převážel by na vysokozdvyžném vozíku krabice do CP atd.) atd.

Hele tohle je můj první mód, takže nemám skušenosti...

Link to comment
Share on other sites

Boze furt ty same povolani, to vas treba nenapadlo udelat elektrikare ? Nekdo ten napad ode mne prevzal ale mod nedodelal :d a jsou dalsi povolani co v modech moc nejsou - Skladník (převážel by na vysokozdvyžném vozíku krabice do CP atd.) atd.

Hele tohle je můj první mód, takže nemám skušenosti...

 

Tady nejde o zkusenostech, tady prepises Policista na Elektrikar a udelas treba ze dostane 5 minut vyplatu a mas povolani..

Link to comment
Share on other sites

Boze furt ty same povolani, to vas treba nenapadlo udelat elektrikare ? Nekdo ten napad ode mne prevzal ale mod nedodelal :d a jsou dalsi povolani co v modech moc nejsou - Skladník (převážel by na vysokozdvyžném vozíku krabice do CP atd.) atd.

Hele tohle je můj první mód, takže nemám skušenosti...

 

Tady nejde o zkusenostech, tady prepises Policista na Elektrikar a udelas treba ze dostane 5 minut vyplatu a mas povolani..

 

Jo a ještě...tohle je teprv druhá verze módu...

Link to comment
Share on other sites

s tými povolaniami ste nudný ! uvedomte sa niekto si dá povolanie "taxikár" a nahána sa zo sawnoff-kamy a dostáva plat, čo normálne nefunguje lebo ked nenasadne do taxika tak nezarobí a tým pádom nebude mať plat

Link to comment
Share on other sites

Mafian189":2kdf9yf3]Ty si ˙·?•_-SeeLay-_˙·?•

Nn..ten tam ale taky chodi

 

-- sob 07. srp 2010 9:47:54 --

 

s tými povolaniami ste nudný ! uvedomte sa niekto si dá povolanie "taxikár" a nahána sa zo sawnoff-kamy a dostáva plat, čo normálne nefunguje lebo ked nenasadne do taxika tak nezarobí a tým pádom nebude mať plat

Nojono...

 

-- sob 07. srp 2010 9:47:54 --

 

s tými povolaniami ste nudný ! uvedomte sa niekto si dá povolanie "taxikár" a nahána sa zo sawnoff-kamy a dostáva plat, čo normálne nefunguje lebo ked nenasadne do taxika tak nezarobí a tým pádom nebude mať plat

Nojono...

Link to comment
Share on other sites

Guest [other]danny

lol , urobte to reálne víš večšina modu se realne spravit nedá protože ve hře se da portovat,cheatovat atd... keby to meli spravit realne bi museli zakazat porty a cheaty já se v pawnu velmi neviznám ale vím ake je to pawnovat realne se to da udelat maximalne tak ze nebudu tam porty,cheaty, ale budu tam zamestnania,auta atd... :d

Link to comment
Share on other sites

Mafian189":2fvul9i5]Ak to bude naozaj dnes tak sa pridem fakt pozriet co to za mod ;)

ok tesim se

 

-- sob 07. srp 2010 10:06:38 --

 

nauč sa čítať

REÁLNE

 

ako nepoviem vam moje plány ale mám ich dosť, pouvažuj čo je reálne a čo nie

ok

okok

 

-- sob 07. srp 2010 10:06:47 --

 

Příjdu se kuknout :)

ok

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...