Jump to content

Hľadám ľudi do teamu


Guest HTVRH

Recommended Posts

Zdravím hľadam ľudí do teamu... Chcel by som založiť poriadný gta server no sám to asi nedokážem preto skúsim pohľadať team ľudí ktorý by spolupracovali.

 

Hľadám:

 

Pawnera (2miesta):

- Skúsenosti s pawnom aspoň rok

- Znalosť anglického jazyka

 

Server admina (4miesta):

- Skúsenosti so servermi aspoň rok

- Vedieť pracovať s ľudmi, správať na normálne

- vek: 15+

- Vedieť anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

 

Webmaster (1miesto):

- vedieť php,html,css (treba uviesť čo viete)

- znalosť anglického jazyka

 

+ keby sa dalo tak človeka ktorý vlastní server a chcel by sa k nám prídať.

 

Mám plány do budúcnosti, predaj reklamy, sponzorov, súťaže za hodnotné ceny...

Neplánujem robiť s deťmi, nemá to cenu!

 

Keď tú nejaký ľudia sú, napíšte mi PM a dohodneme sa.

 

Ďakujem

 

//zabudol som napísať: Dobré by bolo keby každý potencionálny záujemca vlastnil mikrofón...

Link to comment
Share on other sites

Konecne dajaky clovek co chce server ktory bude stat zato a nie mat 0/500 slotov. ?as dost silne poziadavky ale to je dobre znam jedneho kamosa co umi HTML ale ci ti bude delat web to nwm, http://wt-rs.xf.cz/ Toto je jeho web ktory si sam napisal tak sa kukni ak budes chcet poslem toi potom na neho skype

Link to comment
Share on other sites

Ja mám 18. A tie požiadavky mám preto, lebo rád by som spravil server ktorý by už sa dal nazvať aj serverom. Lebo je milión serverov a viete sami ako dopadnú alebo koľko ľudí tam hraje.

Link to comment
Share on other sites

Nojono a víš co je nejhorší že i ty co sou zde na fóru mají taky servery ale s RZE místo když sou tu tak se něco naučily a začali si taky dělat mód tak si tam fláknou rze a tady budou radči spamovat atd.. takže ....xD nebudu víc ani komentovat Z5! k tématu !

Link to comment
Share on other sites

Chápem, všimol som si tu pár ľudí... No možno tu nájdem aj niekoho komu vyhovujú podmienky... ešte rád by som vedel aké je officiálne fórum pre sa-mp?

Link to comment
Share on other sites

dneska je to samý vtip

 

[6.8.2010 20:16:54] Kavi: [20] HTVRH - Boris Horváth: odkaz cccp manovi ze nanho davam trestne oznamenie

[20] Kavi: ?? co mluvis chudáák??

 

 

 

prečo 2 miesta pre pawnera ? čo ak nevedia pracovať v teame ?

a hladaj podla skúseností a nie veku.

okrem toho vedieť pwn by to chcelo aj originálne nápady

Link to comment
Share on other sites

Min. rok? škoda musíš počkat pár týdnů :d

 

Registrován: 19 srp 2009, 17:31

Dnes je: 7 srp 2010, 9:35

 

 

Jak rika QWER tak to je pravda :d navic nevim kdo se ti tu bude hlásit, jsou tu 3 skupiny lidí -

1. učí se pawn, 2. umí pawn ale dělají na svém modu, 3. Neumí pawn :d

Link to comment
Share on other sites

nie

1. učia sa pwn

2. kopírujú alebo "robia módy" (ani nevedia pwn skrátka z tutov a helpov poskladany mod)

3. snažia sa

 

 

radím skupine

3

ešte pochopím že niaky z 1 sekcie sa spýta o help ale aby behom 5 min. napísal 5 helpov nad ktorými sa stačí zamysleť to je až moc

Link to comment
Share on other sites

Pawner nehodi se mi dělam mod pak admin nehodi se mi mam 5 serveru pak co to tu máme webmaster co sem mam sam dost starosti z multigamingem takže ne :d

Link to comment
Share on other sites

dneska je to samý vtip

 

[6.8.2010 20:16:54] Kavi: [20] HTVRH - Boris Horváth: odkaz cccp manovi ze nanho davam trestne oznamenie

[20] Kavi: ?? co mluvis chudáák??

 

 

 

prečo 2 miesta pre pawnera ? čo ak nevedia pracovať v teame ?

a hladaj podla skúseností a nie veku.

okrem toho vedieť pwn by to chcelo aj originálne nápady

 

 

Prečo si nedal aj ďalej tu konverzaciu, tak nefrajeruj. Máš 14 nepíš... nie ja hľadám aj podľa veku aj podľa skúsenosti. Ak nevedia pracovať v teame? Naučia sa!

Link to comment
Share on other sites

xD celú ? kavi mi poslal tento kúsok tak nič nehovor...

Naučia sa!

alebo sa na ťeba vykašlú... a kebyže nie tak im mód bude trvať roky lebo si nebudu vedieť "Rozložiť prácu podla skúsenosti" (npr. ja viem anti cheat a ty admin script tak aj spravím anti cheat a ty admin script...)

Link to comment
Share on other sites

No momentalne zo začiatku platiť neplánujem. QWER staraj sa o seba, viem čo mám robiť. Mimochodom potom z predaja reklamy alebo podobných vecí by sa samozrejme admini vyplatili, no tá reklama bude podľa ľudí ktorý budú na server chodiť, atď..

Link to comment
Share on other sites

No momentalne zo začiatku platiť neplánujem. QWER staraj sa o seba, viem čo mám robiť. Mimochodom potom z predaja reklamy alebo podobných vecí by sa samozrejme admini vyplatili, no tá reklama bude podľa ľudí ktorý budú na server chodiť, atď..

Aha takze kdyz ti udelam mod a nikdo na nej neprijde nedostanu nic :d :D :d :D lepsi nabidku sem neslysel :d

Link to comment
Share on other sites

nestarám sa :shock: radím,

miesto "Robenia" nového módu by bolo vhodné si pod svoj "portal" podrobiť už "team" pawnerov ktorý majú začiatky módu :) bolo by to výhodnejšie a rýchlejšie lebo by sa nerobili základy... ja viem je to tvoja vec...

 

Aha takze kdyz ti udelam mod a nikdo na nej neprijde nedostanu nic :d :D :d :D lepsi nabidku sem neslysel

tak urob taký aby tam ľudia chodili :)

Link to comment
Share on other sites

Aha takze kdyz ti udelam mod a nikdo na nej neprijde nedostanu nic :d :D :d :D lepsi nabidku sem neslysel

tak urob taký aby tam ľudia chodili :)

Ja k nemu ani nechci :d

Link to comment
Share on other sites

A myslíš že niekto ti tu zaplatí za nič? ja vás nevolám, ja som písal do teamu kto chce nech napíše dohodneme sa nejako, keď ty nechceš tak nepiš...

Link to comment
Share on other sites

A myslíš že niekto ti tu zaplatí za nič? ja vás nevolám, ja som písal do teamu kto chce nech napíše dohodneme sa nejako, keď ty nechceš tak nepiš...

A ty mi zakážeš abych tu psal? :d

Link to comment
Share on other sites

A myslíš že niekto ti tu zaplatí za nič? ja vás nevolám, ja som písal do teamu kto chce nech napíše dohodneme sa nejako, keď ty nechceš tak nepiš...

A ty mi zakážeš abych tu psal? :d

 

 

ty si ale riadny chujko... spamuj si do inej témy, mňa to nezaujíma

Link to comment
Share on other sites

- vek: 15+

A neni GTA SA od 18+? :d

 

 

Neplánujem robiť s deťmi, nemá to cenu!

jn, ale deti robia pawn, myslim ze niekoho kdo ma 18 a vie iba pawn tazko najdes. A ked j, tak bude mat vlastny projekt.

 

Kazdy dobry programator si zalozi vlastny projekt ktory ho zaujima a bavi, nez by isiel robit zadarmo pre niekoho, ak sa naucil programovat zvladne aj riadit projekt.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...