Jump to content

Rcon ochrana for rze8


Duch

Recommended Posts

Tak udelal som moj druhy FS. Kedze stale vidim nejake pohackovane servery v clientovy tak to sem davam. Funguje to na principe ze v FS si nastavite rcon aky chcete mat a zaroven ho aj ochranuje,lebo kto zada prikaz na vypisanie rcon hesla dostane autoban. Mam v tom vsak dajaku chybu sice to nehadze errory ale na servery potom nefunguju prikazy modu tak vas zaroven ziadam o pomoc.

 

Rcon ochrana for rze8.pwn

//Cenzored by ATomas

za pomoc vopred dakujem

(cenzurovano z duvodu:

rze8 mi byla ukradnuta z t-host.cz kde to maitel zverejnil na ulozto kde si ho stahl nejmenovany clovek ktery si ho nechal zprovoznit. chvili ho pouzival a kuli nezabezpecenemu nejmeniovanemu hostingu se tato zprovoznena verze dostala ven (proto ta ochrana na rcon) jedine co zbylo je ten prikaz na zjisteni rconu pomoci jeho informujeme ze rze8 je kradena a nepreji si aby byla pouzivana

Dekuji za pochopeni a nepuozivejte rze8)

Opravdu mne mrzi ze malo kdo toto vi a radsi podporuje pouzivani kradeneho gamemodu

Link to comment
Share on other sites

toje nejaka chujovina, OnGameModeInit? to je akože mod? a OnPlayerDisconnect napíše spravu ze FS sa vypnul ?:d
to neznamena ze je to mod ale to sa vypise v server logu neviem presne co to znamena som lama v pawneni a disconentsom tam dal lebo som to videl aj u inych FS ked sa vypne mod alebo padne a hraci su tam tak to vypise ze exis byl vypnut atd tak som to tam dal aj ja. a s tymi pismenkami som si to nevsimol :d
Link to comment
Share on other sites

toje nejaka chujovina, OnGameModeInit? to je akože mod? a OnPlayerDisconnect napíše spravu ze FS sa vypnul ?:d
to neznamena ze je to mod ale to sa vypise v server logu neviem presne co to znamena som l*ma v pawneni a disconentsom tam dal lebo som to videl aj u inych FS ked sa vypne mod alebo padne a hraci su tam tak to vypise ze exis byl vypnut atd tak som to tam dal aj ja. a s tymi pismenkami som si to nevsimol :d

 

tak to mas dobru kravinu.. aj tak nechapem co je ten príkaz ale nevadi. ale tam OnGameModeInit vobec nemas davat omg... ked je to FilterScript tak OnGameModeInit a exit mas dat uplne prec..

a to Exis byl vypnut to je v OnFilterScriptExit... nema to nic spolocneho s odpojenim ..

Link to comment
Share on other sites

pokud chces když se fs vypne a napíše zprávu FS ××× byl vipnut tak to hod do

OnFilterScriptExit

tedy:

public OnFilterScriptExit()

{

SendClientMessageToAll(0xFFFFFFAA, "•••••••••••• Rcon ••••••••••••");

SendClientMessageToAll(0xFF0000FF, "• FilterScrit AntiHack rze 8 off •");

SendClientMessageToAll(0xFFFFFFAA, "•••••••••••• Rcon ••••••••••••");

//hod sem jeste ten print

return 1;

}

Link to comment
Share on other sites

Dik idem to skusit snad to potom uz pojde

 

-- dnes, 14:04 --

 

Pockajte ludia to public OnGameModeInit() tam musi byt inac mi to nezmeni rcon v mode predtym som mal tu ochranu urobenu bez prikazu a isla s prikazom nejde len ten rcon meni

Link to comment
Share on other sites

no tak tyhle FS jsou uplne k hovnu :d : 1. prihlasim se na svr pres Remote Console, pak dam prikaz varlist podivam se na FS ty pak vypnu 2. jdu na svr prihlasim se pres RCON a je to XD

Proto jsou tyhle FS k nicemu lepsi je se prihlasit pres rcon a dat prikaz rcon_password :d jenomze hodne lidi to neumi

Link to comment
Share on other sites

? :d neni to to ze kdyz prijdes na server tak ti to da BAN? :d rcon_password das po zapnuti serveru s RZE /rcon rcon_password NOVYRCON a nepotrebujes zadny trapny FS a vse se da vypnout: unloadfs, exit :d

Link to comment
Share on other sites

Jediny co to udela ze pri startu modu se RCON zmeni na XXXX a to je to samy jako kdyz si do configu das rcon password XXXX..

 

Takze jedina funkce je tam pouzita SendRconCommand a RCON Ochrana od Om3na je prava rcon ochrana, ne tenhle FS

Link to comment
Share on other sites

Jediny co to udela ze pri startu modu se RCON zmeni na XXXX a to je to samy jako kdyz si do configu das rcon password XXXX..

 

Takze jedina funkce je tam pouzita SendRconCommand a RCON Ochrana od Om3na je prava rcon ochrana, ne tenhle FS

Ved je to bugle preto som to rozdelil do 2 fs a ked nastavis u rze 8 rcon xxx nepojde ti musis tam dat abcdefghi985 a to kazdy potom vyuziva toto malo pomoct ale sa to buguje tak som udelal 2 fs jeden zmeni rcon a druhy dava ban na prikaz kery rcon vypise

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...