Jump to content

Hledám pomoc


Guest kucerka

Recommended Posts

Hľadám niekoho kto by mi pomohol rozbehnúť fórum kde by sa Bavilo o Grafike tvorbe Headerov, lóg a tak ďalej. Chcel by som tam aj pridať tvorbu videa ako myslím tím že by sa pozbierali videa z hier napr. SA:MP, CSS, a tak ďalej subdoménu mám zaobstaranú len potrebujem s tím pomôcť.

 

Rozhodol som preto lebo som si všimol že na tomto fóre sa dosť preberajú veci ohľadom Grafiky.

 

PS: Bol by som rád ak by sa pridali ľudia ako Hackerx a H4D4 ci ako sa to píše

Link to comment
Share on other sites

Rozhodol som preto lebo som si všimol že na tomto fóre sa dosť preberajú veci ohľadom Grafiky.

Ano ano a to je skvělá příležitost něco rozjet když se tady furt hodnotí headery tak tady pak uděláš reklamu a všichni tam přelezou "scratch"

Link to comment
Share on other sites

Rozhodol som preto lebo som si všimol že na tomto fóre sa dosť preberajú veci ohľadom Grafiky.

Ano ano a to je skvělá příležitost něco rozjet když se tady furt hodnotí headery tak tady pak uděláš reklamu a všichni tam přelezou "scratch"

 

Nevim, nevim..:d ale mozna mas pravdu "affraid"

btw.. mozna bych do toho sel xd

Link to comment
Share on other sites

Ja by som do toho s tebou šiel :thumbup: , ale nwm ci sa ti to podarí rozbehnúť , myslím návštevnosť , nieco podobné som skúsal aj ja a prišlo tam iba 8 ludí s toho 3 aktývny takže celkovo naprd xD a to som aj robil tutorialy a take blbosti xD

 

Ale ak zrobíš forum tak so mnou môžeš počítať xD ;)

Link to comment
Share on other sites

Jen ať tam přelezou, aspoň se nebudu muset tady dívat každej den na tucet keksů co vytvořili běhěm dne :d

 

To by som chcel vydieť teba ked si začínal s grafikou , ty si svoje trapne diela nikdy nezverejnil vsak ??? :d

Link to comment
Share on other sites

dobré ja začnem pracovať na tóm fóre keď do toho so mnou pôjdete

 

-- úte 27. črc 2010 12:23:50 --

 

takže teraz nemám čas ale o týždeň na tom začnem pracovať Ďakujem dopredu tím čo sa mi zasľúbili o podporu

Link to comment
Share on other sites

nevies citat ze neviem co mam dat xxxxxxx.gamer1.eu

 

grafika.gamer1.eu

alebo co tam vlastne mame dat ?

 

graphic.gamer1.eu

 

btw. kucerka daj mi tvoje icq rozchodime to spolu :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...