Jump to content

[foto]Ukazte se!


Psychedelic

Recommended Posts

Na gta-multiplayer.cz to proslo a zapojil se i zakladatel serveru (WTSA) tak jak to projde tady?

 

 

___________________________________________________________________________________________________

 

Pravidla:

1.Nahravejte jenom vase fotky!

2.Ostatni nejak nekritizujte!

3.Komentare pridavejte pouze po nahrani vlastni fotky ale neporusovat pravidlo c.2 (aby se tema nelocklo kvuly spamu)

4.Nemasturbujte u fotek ostatnich!

5.Pridavejte pouze link ne fotografie

6.Pod vasi fotku napiste ANO nebo NE (jestly budete pridani do videa pokud se vas najde vic)

 

 

___________________________________________________________________________________________________

 

Tak aby se nereklo tak zacnu ja...

Predem upozornuji ze za poskozeni monitoru nebo zraku nezodpovidam!

 

Fotka c.1 (zadni lavice nohy na hore)

 

http://img690.imageshack.us/img690/8610 ... 337100.jpg

 

Monitor cely slepej taky nejses?Tak todle te dorazy!

 

 

http://img822.imageshack.us/img822/6404 ... 954100.jpg

 

___________________________________________________________________________________________________

 

Omlouvam se ze pisu bez hacku sem na brigade a neprisel sem jak na americke klavesnici delat carky a hacky...

To je vse mate odvahu?Nebo odvazni lidi jsou jen na gta-multiplayer.cz

A jeste bych chtel poprosit moderatory aby prispevky porusujici pravidla mazaly dekuji!

Link to comment
Share on other sites

Iba dotaz.. :d Bude z toho nejaké video alebo niećo také?..Lebo niekto tu mal robit video a sa na to vyjebal!

 

Ne nic s toho nebude nebo nwm jak chce zalozim anketu jak to vipada na gta-multiplayer.cz se muzete podivat zde http://www.gta-multiplayer.cz/cz/topic/1492/?page=1

Link to comment
Share on other sites

 

 

Sis pěkně nacákal do kalhot co.

:d :D taky když na to koukám tak bych řek že byl ještě v plným proudu :d btw: možná za chvíli taky přispěju fotkou :d

ee to som dokoncoval kebize vidis plny prud som stal na krajnici a striekalo to do stredu :d

Link to comment
Share on other sites

 

 

Sis pěkně nacákal do kalhot co.

nn :d ked sa pozres je cela cesta ocakana :d kamarat ma natacal len ku koncu :d

 

Vsak prosimte ste tam nalili vodu protoze ti to pred kamerou neslo? :d

 

Jinak Patriku bacha na to video, muzou te pak zazalovat protoze podle ankety kdo dal Ne a das ho do videa ( nevís kdo dal Ne ) te muze zazalovat. :)

 

-- stř 21. črc 2010 22:40:21 --

 

Moje foto: boy-stone-40.3.jpg

 

( kdyz mi byli 2 - aneb i copyright s rokem sedí :p )

Link to comment
Share on other sites

ty sa volas Frantisek Stoud? :d

 

Ne, to je od fotografa, to byla fotka na pas kdyz sme se stehovali. Teda tak mi to aspon rekli.

 

Moderator a porusuje pravidla ale dik za upozorneni pod prispevek piste ANO nebo NE kdo tam nic neda nebude do videa pridan

 

Jaký pravidla? Vidim tu nekde pravidlo: Nedavej zde fotky z googlu?

Link to comment
Share on other sites

Pravidla:

1.Nahravejte jenom vase fotky!

2.Ostatni nejak nekritizujte!

3.Komentare pridavejte pouze po nahrani vlastni fotky ale neporusovat pravidlo c.2 (aby se tema nelocklo kvuly spamu)

4.Nemasturbujte u fotek ostatnich!

5.Pridavejte pouze link ne fotografie

Link to comment
Share on other sites

Pravidlo c.1 :)

 

Jsou to pravidla fóra? Ne. Tudíž mi tu nenadavej ze sem moderator a porusuju nejaky tvoje pravidla. Kdyztak uz: Porusujes moje pravidla. A ne "ses moderator a porusujes pravidla"

 

Jen tady kazis zabavu ostatnim ;)

Link to comment
Share on other sites

Pravidlo c.1 :)

 

Jsou to pravidla fóra? Ne. Tudíž mi tu nenadavej ze sem moderator a porusuju nejaky tvoje pravidla. Kdyztak uz: Porusujes moje pravidla. A ne "ses moderator a porusujes pravidla"

 

Jen tady kazis zabavu ostatnim ;)

 

Zábavu? Myslel jsem ze to ma bejt seriózní téma s fotkama. A ne s vtipama.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...