Jump to content
  • 0

pomoc AUTA menu


Guest Crazyman

Dotaz

Cs lidi potřebuju někoho kdo by mi pomohl udělat když napíšete například příkaz /auta tak se vám ukáže menu s nějákýma autama. Auto si vyberete a strhne vám to př. 5000 a auto se vám ukáže

Link to comment
Share on other sites

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

public OnPlayerCommandText(playerid, cmdtext[])
{
  if (strcmp("/auta", cmdtext, true, 10) == 0)
{
ShowPlayerDialog(playerid,1,DIALOG_STYLE_LIST,"Výběr auta","Auto 1\nAuto 2\nAuto 3","OK","OK");
	return 1;
}
}

 

public OnDialogResponse(playerid, dialogid, response, listitem, inputtext[])
{
if (dialogid == 1)
{
	if(listitem == 0)
	{
		if(GetPlayerMoney(playerid) < 10000)
		{
               SendClientMessage(playerid,0xAA3333AA,"[ • ] Nemáš dostatek peněz ! [ • ]");
		}
           if(GetPlayerMoney(playerid) >= 10000)
           {
               SendClientMessage(playerid,0x33AA33AA,"[ • ] Koupil sis auto 1 [ • ]");
	          GivePlayerMoney(playerid,-10000);	   
           }
	}
}

 

Přibližně, ale tady jde o ten dialog...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tady to máš :

Je to udělané tak že napíšeš příkaz /vytvoritauto (Můžeš si přepsat podle sebe)..A ukáže se ti tabulka kam napíšeš ID auta jaké chceš....Můžeš jich vytvořit MAX. 8....Jestly chceš víc tak napiš...Za auto platíš 10 000 když nemáš nic se ti neukáže....

 

Tady máš FS:100% FUNGUJE

 

#include 
enum SERVER
{
autaSB
}
new Server[sERVER];
new auta[8];
#if defined FILTERSCRIPT

public OnFilterScriptInit()
{
print("\n--------------------------------------");
print(" Blank Filterscript by your name here");
print("--------------------------------------\n");
return 1;
}

public OnFilterScriptExit()
{
return 1;
}

#else

main()
{
print("\n----------------------------------");
print(" Blank Gamemode by your name here");
print("----------------------------------\n");
}

#endif

public OnPlayerCommandText(playerid, cmdtext[])
{
if (strcmp("/vytvoritauto", cmdtext, true, 10) == 0)
{
if(GetPlayerMoney(playerid)<10000)return SendClientMessage(playerid,0xFF0000FF,"Nemáš na vytvoření auta 10 000$");
ShowPlayerDialog(playerid,10,DIALOG_STYLE_INPUT,"Vytváření aut:","Zadej ID auta které chceš vytvořit [400-611]:","OK","Zavřít");
return 1;
}
if (strcmp("/znicitauta", cmdtext, true, 10) == 0)
{
if(Server[autaSB] == 0) return SendClientMessage(playerid,0xFF0000FF, "Žádné auto není vytvořené.");
for(new E=0;E<8;E++) if(auta[E]) DestroyVehicle(auta[E]);
SendClientMessage(playerid,0xFF0000FF, "Vytvořená auta byla zničena.");
Server[autaSB] = 0;
return 1;
}
return 0;
}
public OnDialogResponse(playerid, dialogid, response, listitem, inputtext[])
{
if(dialogid == 10){
if(response == 1){
if(Server[autaSB] == 8)return SendClientMessage(playerid,0xFF0000FF,"Máš vytvořených moc aut znič je.!");
if(Server[autaSB] < 8){
if(strval(inputtext)<400)return SendClientMessage(playerid,0xFF0000FF,"Zadal jsi nesprávné ID.[400-611]");
if(strval(inputtext)>611)return SendClientMessage(playerid,0xFF0000FF,"Zadal jsi nesprávné ID.[400-611]");
new Float:X,Float:Y,Float:Z;
if(strval(inputtext)>400||strval(inputtext)<611){
GetPlayerPos(playerid,X,Y,Z);
auta[server[autaSB]]=CreateVehicle(strval(inputtext),X,Y,Z,90,13,22,60000);
Server[autaSB]++;
}}}}
return 1;
}

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Tady to máš :

Je to udělané tak že napíšeš příkaz /vytvoritauto (Můžeš si přepsat podle sebe)..A ukáže se ti tabulka kam napíšeš ID auta jaké chceš....Můžeš jich vytvořit MAX. 8....Jestly chceš víc tak napiš...Za auto platíš 10 000 když nemáš nic se ti neukáže....

 

Tady máš FS:100% FUNGUJE

 

 

 

Hmm vidím to na upravenej eXis... ale pokud vážně ty tak bravo...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

jasny, ja jsem si udelal, ze se kazdemu hraci nacte do jeho promenne ten vehicleobject... a kdyz vytvori novy, tak se ten stary vzdy smaze, aby nezatezoval server az 8mi auty, jsou i taci k*ti, co ti prijdou na server a vytvorej miliardu aut :d ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ale tenhle příkaz jde použít pro všechny hráče na serveru (Když si to neupravíš na Adminy) ale i tak kdybych to udělal jak ty ..Tak by to bylo blbýý...Já to nahrávám jako celkově pro všechny proto 8 aut.....Protože kdybych to měl jak ty tak hráč A si vytvoří auto a jede....Hráč B si vytvoří taky a Hráči A to zmizí....

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Ale tenhle příkaz jde použít pro všechny hráče na serveru (Když si to neupravíš na Adminy) ale i tak kdybych to udělal jak ty ..Tak by to bylo blbýý...Já to nahrávám jako celkově pro všechny proto 8 aut.....Protože kdybych to měl jak ty tak hráč A si vytvoří auto a jede....Hráč B si vytvoří taky a Hráči A to zmizí....

 

ja jsem psal, ze do hracovo promenne a do te se nastavi kazdemu auto, a kazdy hrac, co si vytvori auto, si muze znicit jen to svoje vytvorenim noveho, ;-)

A na serveru si to auto muze vytvorit jakykoli hrac, nemusi byt admin..

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Jako možná je to tvoje šikovný...Ale co když si chce někdo vytvořit 2 auta.???...Tahače s Přívěsem.??.....

 

To už mě taky napadlo, ale ještě nikde jsem to neviděl, že by měl tahače s přívěsem, když bude potreba, poupravim podminku ;-)

a jeste na to musi byt taky nejaky script, ktery ti zapoji prives, nebo ne ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...