Jump to content

Hledám hosting


Scrash

Recommended Posts

Zdravim, mam mensi prozbičku, scháním nějaký free hosting pro testování mého GM, stačí mi 20slotů, a nechem platit 100Kč za nějaky crazyhost, bo symbian, kdyz ten GM není ještě hotový. Viděl jsem tu už 2 freehostingy, ale ani na jednom nejsou volné sloty.. :-((

 

Mohlibyste mě někdo trochu zasponzorovat ?? ;-) :d

Link to comment
Share on other sites

pipni.cz :d :D tam bych si nedal ani screenshot, pri nacitani by mi to lagovalo :d :D

 

ghost.eu, tak snad se tam stihnem regnout, nez to zase zaplnej, kdy presne to mate delat jeste nevis ? :-)

Link to comment
Share on other sites

přesně tak, stáhni si windows server a tam můžeš testovat mod od rána do večera bez omezení ;)

 

ano to je pravda, ale je to dobrý jen pro jednoho hráče. nevíš jak to bude fungovat při více hráčích..

 

-- pon 19. črc 2010 19:26:12 --

 

mxco[":10er3ws4]
přesně tak, stáhni si windows server a tam můžeš testovat mod od rána do večera bez omezení ;)

 

ano to je pravda, ale je to dobrý jen pro jednoho hráče. Nikdy nevíš jak to bude fungovat při více hráčích..

Link to comment
Share on other sites

mxco[":383011a5]
přesně tak, stáhni si windows server a tam můžeš testovat mod od rána do večera bez omezení ;)

 

ano to je pravda, ale je to dobrý jen pro jednoho hráče. nevíš jak to bude fungovat při více hráčích..

 

 

pokud máš veřejnou IP tak určitě nebude problém aby se tma připojili ostatní :)

Link to comment
Share on other sites

přesně tak, stáhni si windows server a tam můžeš testovat mod od rána do večera bez omezení ;)

 

Windows server mam, na nem zkousim ty zakladni veci, ale treba drag bo neco takeho pro vice hracu asi neotestuju ;-)

 

Zkus http://xEl.cz mame jeste 2 servery volne :-)

Hej moc diky, stihl jsem to, uz mam server a muzu slavne testovat :-)

PS: vcera jste mali vsechny obsazene, dik za informaci

 

mxco[":2839gm7r]
přesně tak, stáhni si windows server a tam můžeš testovat mod od rána do večera bez omezení ;)

 

ano to je pravda, ale je to dobrý jen pro jednoho hráče. nevíš jak to bude fungovat při více hráčích..

 

 

pokud máš veřejnou IP tak určitě nebude problém aby se tma připojili ostatní :)

Verejnou IP mam, ale nechce se mi porad prenastavovat oba PC(mam univerzalni pripojeni-router a nejaka j*bla krabicka ktera vede z wifiny, ktera smeruje na antenu z anteny je to optikou vedeno asi 20km), a je pomaly net, takze by to ostatnim lagovalo

:-)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...