Jump to content

Attack


HardLock

Recommended Posts

mam takový problem pls pomůžete mi ho vyřešit ?

 

tak tne problem je takovej že nevým udělat aby tá zbran střilela atd jak sje to děla ? dám vojákovy zbran a jak mam udělat aby střílela když jsem viděl video tak tam je že tá zbran stříli

pls poradte

Link to comment
Share on other sites

mam takový problem pls pomůžete mi ho vyřešit ?

 

tak tne problem je takovej že nevým udělat aby tá zbran střilela atd jak sje to děla ? dám vojákovy zbran a jak mam udělat aby střílela když jsem viděl video tak tam je že tá zbran stříli

pls poradte

Takýto problém mám aj ja!

Link to comment
Share on other sites

_PaTN_[sVK]":69st33dc]daj sem video, a spawnujes NPC alebo co?

npc tam umim dat

ja tu nechci sprovoznit video ja chci jak jse stavijou auta napřiklad abych do ně pak nasedl abych mohl udělat kulomet vzit ho atd kanon pls porad

Link to comment
Share on other sites

kdybych věděl co chceš a nevyjadřoval by ses jako DEMENT tak ti poradím..jinak už to říct nejde, mělo by se zavézt pravidlo do HELPu psát jen s tím co umíte říct, a říct to nejlépe tak aby to každý pochopil

Link to comment
Share on other sites

_PaTN_[sVK]":31e4561h]daj sem video, a spawnujes NPC alebo co?

npc tam umim dat

ja tu nechci sprovoznit video ja chci jak jse stavijou auta napřiklad abych do ně pak nasedl abych mohl udělat kulomet vzit ho atd kanon pls porad

 

skusim ty urobit video navod len potrebujem nejaky program ;)

Link to comment
Share on other sites

uš mě začináš štvat do tohoto téma zapíšu a zakončím poslední správu a to je že když jsi stáhneš fraps full plnou verzi tka mužeš natáčet i klidně dvě hodiny hledej heldej ja jsme jsi jí stahl a uš mam neomezené natáčení

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...