Jump to content

[HLEDAM] Valve hammer -> bsp


GAMELASTERツ

Recommended Posts

Custe , kto by mi skonvertoval mapu z valve hammer editoru (.map(Su aj ine)) do CS map (.bsp(MOZE TO BYT AJ HL))? Odmena: Na mape a v popisu bude napisane kto ju vyrobil a skonvertoval(Ak mi to spravis tak to mozes byt ti!)!

Link to comment
Share on other sites

Ty si blb :d dej v menu "Run" a "do not start the game"

heheh! Ja nesom deb*l! Naco by som to sem daval! Mne to nejde! NEWEM preco!

EDIT: Toto mi vypisuje ked to chcem skonvertovat:

** Executing...

** Command: Change Directory

** Parameters: C:\Program Files\LogMeIn\Valve

 

 

** Executing...

** Command: Copy File

** Parameters: "C:\Documents and Settings\Marek\Desktop\pradio.map" "C:\Documents and Settings\Marek\Desktop\pradio.map"

 

 

** Executing...

** Command: Copy File

** Parameters: "C:\Documents and Settings\Marek\Desktop\pradio"

 

* Could not execute the command:

Copy File "C:\Documents and Settings\Marek\Desktop\pradio"

* Windows gave the error message:

"Prístup bol odoprený."

 

** Executing...

** Command: Copy File

** Parameters: "C:\Documents and Settings\Marek\Desktop\pradio"

 

* Could not execute the command:

Copy File "C:\Documents and Settings\Marek\Desktop\pradio"

* Windows gave the error message:

"Prístup bol odoprený."

 

** Executing...

** Command: Copy File

** Parameters: "C:\Documents and Settings\Marek\Desktop\pradio"

 

* Could not execute the command:

Copy File "C:\Documents and Settings\Marek\Desktop\pradio"

* Windows gave the error message:

"Prístup bol odoprený."

 

** Executing...

** Command: Copy File

** Parameters: -extra "C:\Documents and Settings\Marek\Desktop\pradio"

 

* Could not execute the command:

Copy File -extra "C:\Documents and Settings\Marek\Desktop\pradio"

* Windows gave the error message:

"Prístup bol odoprený."

 

Link to comment
Share on other sites

Máš podělaný prava, pokud jedeš na vistě / 7 zkus spustit Valve hammer editor jako správce.

Ja mam Windows XP! Moze to byt kvoli tomu ze je pocitac slabý?

nemůže, ale třeba něco může být jen pro čtení nebo složku / soubor využivá jinej proces.

Link to comment
Share on other sites

No nechcem sa stim stvat! Chcem aby mi niekto skonvertoval mapu! Kto by bol ochotni no tak nech mi napise SZ!

 

-- dnes, 10:56 --

 

[attachment=0]map.zip[/attachment] Teda v tomto zipe je moja mapa! Kto by mi ju skonvertoval?

Link to comment
Share on other sites

Je to tím, že máš moc dlouhé cesty ke složce s hammerem, ke složce s mapou a ke složce s cskem. Nejlepší bude přesunout csko z C:\Program Files\LogMeIn\Valve do C:\valve (ano, radši malé v, ať to neblbne). Pak přesuň hammer z kdovíodkud do C:\hammer, a nakonec přesuň mapu z plochy např do C:\hammer\maps.

 

Pak přenastav totálně nastavení hammeru (změnily se ti totiž snad všechny cesty ke všem souborům) - FGD, cesty ke složce s cskem, kompilační tooly, textury, atd...

 

Až to budeš mít, tak to zkus zkompilovat. Pokud bys hledal nějaké návody nebo bys potřeboval znovu poradit, mrkni se na http://vhe.4fan.cz/, kde tě rád uvítám.

Link to comment
Share on other sites

Je to tím, že máš moc dlouhé cesty ke složce s hammerem, ke složce s mapou a ke složce s cskem. Nejlepší bude přesunout csko z C:\Program Files\LogMeIn\Valve do C:\valve (ano, radši malé v, ať to neblbne). Pak přesuň hammer z kdovíodkud do C:\hammer, a nakonec přesuň mapu z plochy např do C:\hammer\maps.

 

Pak přenastav totálně nastavení hammeru (změnily se ti totiž snad všechny cesty ke všem souborům) - FGD, cesty ke složce s cskem, kompilační tooly, textury, atd...

 

Až to budeš mít, tak to zkus zkompilovat. Pokud bys hledal nějaké návody nebo bys potřeboval znovu poradit, mrkni se na http://vhe.4fan.cz/, kde tě rád uvítám.

Takuto stranku som hladal! :) Dakujem! Ale ete newem ci to pojde!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...