Jump to content
  • 0

pomoc Establish connection to MySQL


Guest Jakub Maršálek

Dotaz

Dobrý den, chtěl bych se zeptat někoho kdo by mi pomohl s jednou věcí co se týče webu tak k věci. v pondělí jsem platil doménu platba během 5 dnů všechno oka měl jsem web, který byl hostován u webhostingu www.nazevwebu.neco.cz a teď jsme si zakoupil doménu .cz na active24.cz kde jsme musel doménu přesměrovat na ten web, který byl na endoře to mi dělal kamarád všechno klapalo jak má, web jel cca asi tak 3 hodiny a z ničeho nic Unable to establish connection to MySQL1045 : Access denied for user 'zakaznik'@'localhost' (using password: NO chtěl bych se zeptat zda někdo neví jak na to co je...mám ten dojem že to bude že se nepodařilo připojit k databázi nebo tak něco tak moc prosím...jelikož jsem byl celou dobu zvyklí ne free hostingy a teď nevím jak dál...děkuji za každou dobrou radu po případě nějakou technickou pomoc s pozdravem Jakub

Link to comment
Share on other sites

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Majitel
Máš tam toto nie?..

 

Unable to establish connection to MySQL
1045 : Access denied for user 'zakaznik'@'localhost' (using password: NO)

 

J to tam mame

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Máš tam toto nie?..

 

Unable to establish connection to MySQL
1045 : Access denied for user 'zakaznik'@'localhost' (using password: NO)

 

J to tam mame

 

 

Ty si s ním či ako? :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Majitel

Ale je to tim, ze endore spadl MySQL server :d ani adminky nejdou :d

 

Delux: Spadlo nam to na DeeDee hned jak sme presmerovali domenu.. (hned sice ne ale par hodin na to co sem tam instnul fusion)

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Ale je to tim, ze endore spadl MySQL server :d ani adminky nejdou :d

 

Delux: Spadlo nam to na DeeDee hned jak sme presmerovali domenu.. (hned sice ne ale par hodin na to co sem tam instnul fusion)

 

Btw bude to asi tym aj mne to spravilo na jednej stranke..ale adminka my este ptm isla ale mysql databazu som mal vymazanu..Asi treba napisat na endoru..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...