Jump to content

[Mini-tut] Respect


NurofeN-Cz

Recommended Posts

Tento tut davam pac mi kamarad porad pise jestli nevim kde je nejaky takovyhle tut, tak mu to pak hned poslu..

Funguje to tak ze kdyz nekdo nekoho zabije tak se mu pricte Respect a pak se to da dat treba do TD. Nevim jestli to funguje ale asi jo, kdyby neco neslo tak prosim piste protoze to chci dat do modu TheCrims. 1.0 ktery prave delam.

Tak a jdeme na to.

 

Mezi news

new Respect[MAX_PLAYERS];

 

A do OnPlayerDeath

Respect[killerid]++;

 

A je to vse, myslim ze na tom neni nic tezkeho (tedy pokud to bude fungovat) a ze by to do modu umel dat kazdy, doufam ze to vyuzijete a preji vsem hezky zbytek vecera :prase:

Link to comment
Share on other sites

obyčajná premena...

a dokonca to isté je aj v tom tvojom a rEf-ovom cwtg móde (iba s inou premenou a to Zabil[killerid]++ nj inač to score a ratio som vám robil ja :d ak nevieš... viem že premenu na textdraw máš "nurofenscore" aj to Zabil a Umrel a ratio som robil ja... som dneska kukal veci čo mi cez ICQ prišli :d )

Link to comment
Share on other sites

KiLlMaN omg.. to jsi mi nedelal ty, pomahal mi to Drifty jinak uz si to umim udelat sam.. tak co tu meles mg.. napis Driftymu a zeptej se ho ^ btw: Nurofscore :):d A na tom mode si nedelal nic pak se na me rEf vy*ral a ja si zacal delat svuj od znova :p

Link to comment
Share on other sites

kdyz uz delas tut, tak jsi to mel dat do TD a kdyz zmacknes tab, tak se ti td zobrazi, naky ubirani respektu, a ja nevim co dal :d :D :d

 

PS: alespon víme, že dokážeš vytvořit proměnou :d :D :d

 

-- pon 21. čer 2010 7:09:24 --

 

ale dorbra myslenka, asi si taky udelam do modu ;)

Link to comment
Share on other sites

killer":1o0r4yq9]aj ja som nadtym vcera rozmyslal ale ked das tab v SAMP tak ti ukaze tabulku s hracmi ;-)

 

:d :D no jo, to mi nedoslo, tak treba , at zrusi tabulku s hraci, a udela to tak nejak, to by byl teprve TuT :d D: D:d

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Teoreticky by se to pres Tab udelat dalo.. Staci 3pozicni promenna na kontrolu... Zmackne tab change promene na 1 zmackne tab podruhy (vypnuti tabulky) change promenne na 2 nasledny if(promenna == 2) a tam zobrazeni TD... pote zase zmackne tab a promenna 3 a nasledny if(promenna == 3) a vypnuti TD

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...