Jump to content

[OS - HELP]Win7 vs. Linux vs. WinXP


biohazard545

Recommended Posts

hoď si dual linux a w7

Hmm.. :d , to ako na na jeden disk si mam dat W7 a na druhy Linux? :d

 

Ano, ale nejdřiv nainstaluj Windows, ja s tim mel docela problemy, musel jsem přehazovat Primary a Secondary a linux sem pak musel bootovat ručně přes F8 v biosu.

Link to comment
Share on other sites

hoď si dual linux a w7

Hmm.. :d , to ako na na jeden disk si mam dat W7 a na druhy Linux? :d

 

Ano, ale nejdřiv nainstaluj Windows, ja s tim mel docela problemy, musel jsem přehazovat Primary a Secondary a linux sem pak musel bootovat ručně přes F8 v biosu.

Aha uz chapem.. :) A v com je vyhoda ked mam dva OS? :d

Link to comment
Share on other sites

Aha uz chapem.. :) A v com je vyhoda ked mam dva OS? :d

 

Co třeba:

Jeden se muže posrat, druhej mužeš použit jako založní třeba aby sis zalohoval soubory, aniž bys musel stahovat na jinym PC live CD linuxu? ....

 

A dalši...

Link to comment
Share on other sites

Aha uz chapem.. :) A v com je vyhoda ked mam dva OS? :d

 

Co třeba:

Jeden se muže posrat, druhej mužeš použit jako založní třeba aby sis zalohoval soubory, aniž bys musel stahovat na jinym PC live CD linuxu? ....

 

A dalši...

Tak , asi som sa rozhodol dam si Linux a W7 :d , díky Cinska polivka. Ale este pockam na dalsie prispevky nech budem mat 100% istotu. :)

Link to comment
Share on other sites

Nejdřiv si zkontroluj jestli komponenty v tvym PC maj drivery aspoň na Windows Vista (fungujou většinou z 70% i na Windows 7) pokud ne ser na to a dej XP a Linux

Drivery mam na Win7...takze si dam W7 a Linux , ale este skusim ten FreeBSD :d

Teraz stahujem , zachvilu to mam :d

Link to comment
Share on other sites

Já používám Win XP Professional, theme z Win 98 a jsem maximálně spokojen. Sice mi všichni nadávali že si dávám na nový NTB 10 let starý systém ale proč ne když je dobře znám, skvěle fungují a nic mně na nich nemůže překvapit. ;)

Link to comment
Share on other sites

Já používám Win XP Professional, theme z Win 98 a jsem maximálně spokojen. Sice mi všichni nadávali že si dávám na nový NTB 10 let starý systém ale proč ne když je dobře znám, skvěle fungují a nic mně na nich nemůže překvapit. ;)

 

:d Ser na ně ja mam w2k a oni nevědi, že je to na urovni xpček a posuzujou to podle skinu ... zabit :d

Link to comment
Share on other sites

Asi si dam Win95 :d ... , Uz som sa rozhodol na NTB si dam Win7 a mozno aj Linux, a na stary PC sa pokusim nainstalovat FreeBSD , ale este predtym nez to budem instalovat (teda.. , nez vsetko dodrbem :d) si tam dam Linux.. "lol"

Dakujem vsetkym co prispievali do topicu.. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...