Jump to content

[ Je to tady! ] Pawno CZ/SK Video - Postujte!!!


Guest nVidiaX

Recommended Posts

  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Trápne niečo o tebe? šak to vie každy ale vieš čo? necham to tak zbytočne ťa tu budem riešiť a do gayov si choď nadávať svojim susedom ty pupuš

Link to comment
Share on other sites

Chcete videt mne XD ?

 

 

QWER COTO MA BEJT ? Nesnasim slovaky nesnasim cehy hm tak koho vic? XD

 

Já se nebudu učit slovensky když slováky nesnášim, nwm jaký by to mělo pro mě smysl a já jsem čech a v češtině význam slova dostal je získal a ne založil.. nauč se ty česky..

neznášam čechov ! ak bude chcieť niaky pomôcť pošlem ho do análneho otvoru ! okrem rodiny mám z čechov 4 vínimky ! ostatných kakam ako vy tak aj ja (toto nevidím od prvého čecha)! a trebars sa aj posexujte

Link to comment
Share on other sites

Hej posílejte dal, zatím máme jen 14 členu ... video ma teprve 1 minutu a 40 sekund :d

 

Akú hudbu si tam dal?

urcite nejakou trapnou, jako treba Jsem gay XD

Link to comment
Share on other sites

Hej posílejte dal, zatím máme jen 14 členu ... video ma teprve 1 minutu a 40 sekund :d

 

Akú hudbu si tam dal?

urcite nejakou trapnou, jako treba Jsem gay XD

 

"lol" Akurát ku fotkám lol kks :d

Link to comment
Share on other sites

Hej posílejte dal, zatím máme jen 14 členu ... video ma teprve 1 minutu a 40 sekund :d

 

Akú hudbu si tam dal?

urcite nejakou trapnou, jako treba Jsem gay XD

 

K tvoji fotce určitě :d

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Chcete videt mne XD ?

 

 

QWER COTO MA BEJT ? Nesnasim slovaky nesnasim cehy hm tak koho vic? XD

 

Já se nebudu učit slovensky když slováky nesnášim, nwm jaký by to mělo pro mě smysl a já jsem čech a v češtině význam slova dostal je získal a ne založil.. nauč se ty česky..

neznášam čechov ! ak bude chcieť niaky pomôcť pošlem ho do análneho otvoru ! okrem rodiny mám z čechov 4 vínimky ! ostatných kakam ako vy tak aj ja (toto nevidím od prvého čecha)! a trebars sa aj posexujte

 

patrim do te vijimky ? :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...