Jump to content

[HLEDAM] TUT alebo Pawnera ktorý by mi spravil závod


GAMELASTERツ

Recommended Posts

Cawte, tak potrebujem tut alebo pawnera ktorý by mi spravil toto: Hráč si može vyrobit závod. Určí si začiatok závodu , peniaze, CP a koniec! Potom zavolá hracov a spusti to! Ten kto bude prvý vyhráva vsetko co sa nazbieralo!

Link to comment
Share on other sites

takze jestli to chapu dobre chces udelat ten multi zavod jako sem si udelal do rze? Ze si admin postavi trat.

Je to jednoduchce stejne jako klasicky zavod ale misto souradek v cp dej promene a pomoci prikazu budes promenym nastavovat hodnoty kde zrovna stojis a to je vse nehledej v tom nic tezkeho

Link to comment
Share on other sites

takze jestli to chapu dobre chces udelat ten multi zavod jako sem si udelal do rze? Ze si admin postavi trat.

Je to jednoduchce stejne jako klasicky zavod ale misto souradek v cp dej promene a pomoci prikazu budes promenym nastavovat hodnoty kde zrovna stojis a to je vse nehledej v tom nic tezkeho

Moze to urobit hrac!

Link to comment
Share on other sites

takze jestli to chapu dobre chces udelat ten multi zavod jako sem si udelal do rze? Ze si admin postavi trat.

Je to jednoduchce stejne jako klasicky zavod ale misto souradek v cp dej promene a pomoci prikazu budes promenym nastavovat hodnoty kde zrovna stojis a to je vse nehledej v tom nic tezkeho

Moze to urobit hrac!

admin neni hrac? ja myslim ze je. akorat tam nedas podminku jestli je hrac admin.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...