Jump to content

gamemode Pearl Harbor 1.0


Guest AnTiQwe

Recommended Posts

Ahojte. Takže chcel by som zverejniť SUPERTAJNY "lol" projekt Pearl Harbor 1.0. Nooo keď niekto videl film už asi vie o čom to bude :boss: . Tak tu máte INFO hoci som ho nechcel zverejňovať!!! "scratch"

 

Teamy

 

Japonsko

Amerika

 

Pointa

 

Takže Japonsko bude umiestnené na lodi v mori a Američania zase na ostrove v mori všetko som robil sám "santa" a len objekty mi zabrali asi 5 hodin "rabbit" . Každý z teamov bude mať niekoľko lietadiel tych starych a Američania na ostrovčeku budú mať aj člny. Každý hráč bude musieť kontrolovať hygienu, hlad, spánok a potrebu na wc. Inač by sa mohlo stať smrdel si a prilákal si včely ktoré ťa dobodali, zomrel si od hladu, upadol si do komy alebo vybuchlo ti mocove ustrojenstvo "lol" .

 

Dokončené : 55%

Link to comment
Share on other sites

sorry ale "Anglicko" ? do ktery tridy chodis?

 

co je na tom zle alebo to bola amerika ? kua nepametam "santa" oprav ma

aj som hovoril ze sa mi nece pisat ze to len tak odflaknute

 

-- úte 01. čer 2010 18:35:20 --

 

Nechte se překvapit jaké letadlo? :d

 

No asi?

 

16_vehicle_rustler.jpg

 

davidek co keby som urobil novy skin? :v:

Link to comment
Share on other sites

sorry ale "Anglicko" ? do ktery tridy chodis?

 

co je na tom zle alebo to bola amerika ? kua nepametam "santa" oprav ma

aj som hovoril ze sa mi nece pisat ze to len tak odflaknute

 

-- úte 01. čer 2010 18:35:20 --

 

Nechte se překvapit jaké letadlo? :d

 

No asi?

 

16_vehicle_rustler.jpg

 

davidek co keby som urobil novy skin? :v:

 

Vieš robiť skiny? To je pekné :) A keby si chcel spraviť skin lietadla, tak by si ho ostatní hráči museli stiahnuť, vieš? :)

Link to comment
Share on other sites

noooo urobim cez objekty ak najdem dake vhodne mozno urobim nejaky kockaty bombarder "lol"

 

-- úte 01. čer 2010 19:56:46 --

 

aaa to by zase lietadlo chodilo len jednou trasou kua :d

Link to comment
Share on other sites

Ahojte. Takže chcel by som zverejniť SUPERTAJNY "lol" projekt Pearl Harbor 1.0. Nooo keď niekto videl film už asi vie o čom to bude :boss: . Tak tu máte INFO hoci som ho nechcel zverejňovať!!! "scratch"

 

Teamy

 

Japonsko

Amerika

 

Pointa

 

Takže Japonsko bude umiestnené na letisku(nechajte sa prekvapiť na akom) a Ameriku bude zastupovať malá vojenská dedinka. Kedže bude medzi letiskom a malou dedinkou voda tak Japonci budú môcť útočiť na lietadlách s guľometmi, nie hydra, nie hunter ale to stary lietadlo nechajte sa prekvapiť aké "santa" . Americká vojenská dedinka nebode pripravená na opetovnú paľbu zo vzduchu ale musí sa brániť pozemskými zbraňami. Avšak táto vojenská dedinka bola trénovaná najmä na lodné bitky čiže budú močť zaútočíť člnami. Avšak útoky nebudú trvať dlho pretože hráč bude musieť kontrolovať Spánok, WC, Hlad a Hygienu. Čím viac bude unavený tým viec bude neschopnejší terorizovať okolie nechajte sa prekvapiť ako "santa" .

 

Tak to je zatiaľ všetko lebo sa mi nechce písať "study"

 

Neskôr dopíšem!!!

 

MOD JE HOTOVY NA : 46%

 

omg presne takyto mod je uz spraveny..urcite urobis Japonska na pustnom letisku alebo v tej dedinke a americanov urobis na letisku SF trapne kopirovanie :) btw. odkaz na presne taky isty mod je tu: http://pawno.cz/viewtopic.php?f=19&t=8883&start=0

 

la*a kopiracka ...

Link to comment
Share on other sites

Pk. Víš ono v Pearl Harbor nebojoval nikdo jiný než Američané a Japonci, a co že dělá podobný mod? Určitě to dělal i někdo před tebou tak se klidni.

Link to comment
Share on other sites

Ahojte. Takže chcel by som zverejniť SUPERTAJNY "lol" projekt Pearl Harbor 1.0. Nooo keď niekto videl film už asi vie o čom to bude :boss: . Tak tu máte INFO hoci som ho nechcel zverejňovať!!! "scratch"

 

Teamy

 

Japonsko

Amerika

 

Pointa

 

Takže Japonsko bude umiestnené na letisku(nechajte sa prekvapiť na akom) a Ameriku bude zastupovať malá vojenská dedinka. Kedže bude medzi letiskom a malou dedinkou voda tak Japonci budú môcť útočiť na lietadlách s guľometmi, nie hydra, nie hunter ale to stary lietadlo nechajte sa prekvapiť aké "santa" . Americká vojenská dedinka nebode pripravená na opetovnú paľbu zo vzduchu ale musí sa brániť pozemskými zbraňami. Avšak táto vojenská dedinka bola trénovaná najmä na lodné bitky čiže budú močť zaútočíť člnami. Avšak útoky nebudú trvať dlho pretože hráč bude musieť kontrolovať Spánok, WC, Hlad a Hygienu. Čím viac bude unavený tým viec bude neschopnejší terorizovať okolie nechajte sa prekvapiť ako "santa" .

 

Tak to je zatiaľ všetko lebo sa mi nechce písať "study"

 

Neskôr dopíšem!!!

 

MOD JE HOTOVY NA : 46%

 

omg presne takyto mod je uz spraveny..urcite urobis Japonska na pustnom letisku alebo v tej dedinke a americanov urobis na letisku SF trapne kopirovanie :) btw. odkaz na presne taky isty mod je tu: http://pawno.cz/viewtopic.php?f=19&t=8883&start=0

 

la*a kopiracka ...

 

 

kua ja som si to nevsimooool :d

 

-- úte 01. čer 2010 20:13:44 --

 

a umiestnenie je uplne inde taaa si vyser oko

.D

Link to comment
Share on other sites

a umiestnenie je uplne inde taaa si vyser oko

.D

 

moezs si ho vys*at 2x :)

 

vazne som si nevsimol ze ho uz robis ty sry ale uplne inac bude moj vyzerat nez tvoj u mna budu aj potreby a vselijake blbosti k tomu

Link to comment
Share on other sites

a umiestnenie je uplne inde taaa si vyser oko

.D

 

moezs si ho vys*at 2x :)

 

vazne som si nevsimol ze ho uz robis ty sry ale uplne inac bude moj vyzerat nez tvoj u mna budu aj potreby a vselijake blbosti k tomu

 

ok :) mne to newadi len som myslel ze ides kopcit :) tak aj ja sorry

Link to comment
Share on other sites

Hmm, nápad to není až tak špatný, ale jak říkal Om3n a Davidekpc, v přístavě Pearl Harbor bojovali Američané proti Japoncům. Britové do Tichomoří nijak nezasahovali. Mohl bych ti poradit, bitva o Pearl Harbor nebyla jediná, která se uskutečnila v II. světové válce - Američané proti Japoncům. Bylo jich zpousta. Např. Američané dobývali ostrov Iwo Jima apod. Ale jestli ti jde o Japonce, mohl by jsi udělat mod na území Číny. Japonci před II. světovou válkou zaútočili na Čínu a hrubě jsi ji podali.. ;)

Link to comment
Share on other sites

 

Takže Japonsko bude umiestnené na letisku(nechajte sa prekvapiť na akom) a Ameriku bude zastupovať malá vojenská dedinka.

 

Podívej, Japonsko šlo na Pearl Harbor s leteckými loděmi, takže to nemůžeš mít na nějakém pozemním letišti.

 

Americká vojenská vesnička. Určitě ta vesnička musí být u vody. Nemyslím nějaké malé jezírko, ale moře. Na tom moři musí být americké loďstvo - letecké lodě. V té vesničce musí také být nějaké rampy pro americké letadla.

Link to comment
Share on other sites

 

Takže Japonsko bude umiestnené na letisku(nechajte sa prekvapiť na akom) a Ameriku bude zastupovať malá vojenská dedinka.

 

Podívej, Japonsko šlo na Pearl Harbor s leteckými loděmi, takže to nemůžeš mít na nějakém pozemním letišti.

 

Americká vojenská vesnička. Určitě ta vesnička musí být u vody. Nemyslím nějaké malé jezírko, ale moře. Na tom moři musí být americké loďstvo - letecké lodě. V té vesničce musí také být nějaké rampy pro americké letadla.

 

jj no vo verzii 2.0 vytvorim celu flotilu lodi ako okbjekty a cely ostrov poskladam ale teraz chcem menej narocne

 

-- čtv 03. čer 2010 10:47:59 --

 

alebo som sa rohodol ze zacnem robit tu flotilu a osobytny ostrov teraz :d takzeeee sa mate na co tesit :boss:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pěkné no, ale tenhle mód bude měsíce na serveru s průměrnou návštěvnosti 1 denně a nebo ležet na ploše nebo koši ale to bude asi tím že takové módy nemusím :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...