Jump to content

gamemode • Life That 2 •


Frajtr

Recommended Posts

ved Miami Vice a toto je vsetko kopi z WTLS nevravim ze vsetko ale otvoria si wtls.pwn a nieco si stadial vitiahnu a tomu sa hovori lamactvo ale nechajte to uz tak nechcem nic vivolavat

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kamo maš 13 rokov ja mam podstatne viac a neak moc nevyskakuj nevidim nikde nič čo by si vytvoril alebo pomohol vytvoriť takže sa len vtieraš ku skupine ludi ktorym zavidiš že vedia robiť niečo čomu nerozumieš a nie len si honiť maly tučny zakomplexovany k***t ako ty a par tvojich kamaratov takže zalez pod rodičovsku postel a počuvaj zvuky spotenych zakomplexovanych ludi v staršom veku.

Link to comment
Share on other sites

Kamo maš 13 rokov ja mam podstatne viac a neak moc nevyskakuj nevidim nikde nič čo by si vytvoril alebo pomohol vytvoriť takže sa len vtieraš ku skupine ludi ktorym zavidiš že vedia robiť niečo čomu nerozumieš a nie len si honiť maly tučny zakomplexovany k***t ako ty a par tvojich kamaratov takže zalez pod rodičovsku postel a počuvaj zvuky spotenych zakomplexovanych ludi v staršom veku.

mam ta pici deb*l ja niesom tucny :d honim si kto si nehoni ? :d ty si starsy tak chod pocuvat tvojich starych fotroch ako to do seba davaju a aby nahodov nedostali krc :d

Link to comment
Share on other sites

Nema vyznam merat si jazyk resp. prsty s deckom ktore ešte nevie že čim ho otec spravil tym ostane a to malym kokotkom takže budem ignorovať podobnych kokotkov ako ty a tvoji teply kamarati.

Link to comment
Share on other sites

killer":16zg11ns]ved Miami Vice a toto je vsetko kopi z WTLS nevravim ze vsetko ale otvoria si wtls.pwn a nieco si stadial vitiahnu a tomu sa hovori lamactvo ale nechajte to uz tak nechcem nic vivolavat

 

Nic proti ale nwm co bych skopiroval s glob32 a s "bla bla"

a navic si myslis ze kdys na toto forum nepisu tuty a mam 1 a pul panacka ta kze neumym delat gm ? za to nemuzu ze zavidis konkurenci

Link to comment
Share on other sites

No a co? Sice podle popisu to je stejny jak WTSA ale alespon si to UDĚLÁ SÁM (doufám tedy :) ). Ne jako lamy co vezmou wtls.amx (kdyby měli :) ) a daji si to na server. A zase nebude to mít úplně stejný a bude si to moc udělat podle sebe. A když se mu to podaří tak určitě bude mít velkou návštěvnost.

 

EDIT: Web - http://lifethat.tk/ nebo http://zaparime.ceskej.net/

Link to comment
Share on other sites

killer":24t0owfa]ved Miami Vice a toto je vsetko kopi z WTLS nevravim ze vsetko ale otvoria si wtls.pwn a nieco si stadial vitiahnu a tomu sa hovori lamactvo ale nechajte to uz tak nechcem nic vivolavat

 

Nic proti ale nwm co bych skopiroval s glob32 a s "bla bla"

a navic si myslis ze kdys na toto forum nepisu tuty a mam 1 a pul panacka ta kze neumym delat gm ? za to nemuzu ze zavidis konkurenci

ja nehovorím že pawn nevieš a to som nikdy nepovedal mám pravo na svoj názor tak sa radšej neozívaj a načo by som ti ja mal závidiet robým si svoj mod tvoj mam piči...

Link to comment
Share on other sites

killer":2we2pslh]
killer":2we2pslh]ved Miami Vice a toto je vsetko kopi z WTLS nevravim ze vsetko ale otvoria si wtls.pwn a nieco si stadial vitiahnu a tomu sa hovori lamactvo ale nechajte to uz tak nechcem nic vivolavat

 

Nic proti ale nwm co bych skopiroval s glob32 a s "bla bla"

a navic si myslis ze kdys na toto forum nepisu tuty a mam 1 a pul panacka ta kze neumym delat gm ? za to nemuzu ze zavidis konkurenci

ja nehovorím že pawn nevieš a to som nikdy nepovedal mám pravo na svoj názor tak sa radšej neozívaj a načo by som ti ja mal závidiet robým si svoj mod tvoj mam piči...

 

 

Se hned nevztekej ne , ano mas pravo na svuj nazor.

Ja mam pravo na svuj.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...