Jump to content
  • 0

pomoc kde co pawn?


Guest Tomocek

Dotaz

18 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
ja nevim ubec jak udelat pawn? kdyz si pustim program a dam novej. Tak nevym ani kde mam zacit, nevim kde je zacatek a konec.

 

Video navod by byl dobrý.

Logicky začátek je nahoře konec dole :d a kdyz nic nevis tak to tu nepis normalne hledej v sekci "návody"

Link to comment
Share on other sites

  • 0
ja nevim ubec jak udelat pawn? kdyz si pustim program a dam novej. Tak nevym ani kde mam zacit, nevim kde je zacatek a konec.

 

Video navod by byl dobrý.

ty vole to jak můžeš žít bez pawna? "lol" "rr"

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Rhytmo":3q7ukmqg]
ja nevim ubec jak udelat pawn? kdyz si pustim program a dam novej. Tak nevym ani kde mam zacit, nevim kde je zacatek a konec.

 

Video navod by byl dobrý.

ty vole to jak můžeš žít bez pawna? "lol" "rr"

 

co to meleš rhytmo, jdi radši okradat lidi aby ti platili server ;)

 

Tomocek, pokud neumis nebo se neučiš anglicky tak je ti pawn k hovnu a nema cenu se do toho pouštět :X

 

http://wiki.sa-mp.com/wiki/Category:Scripting_Documentation

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Lamak - Ja rikam ko chce byt ADMINEM musi platit, jinak v poho

 

A kopirovani je ctrl+c a ctrl+v

A upravovani je to vase "kopyrovany"

 

PS: Cinskapolivka: jak muzes byt moderatorem kdyz ani nevis co je upravovani a kopirovani

stejne jako lag a sek.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Tvl vy ste ale helpeři... Chudák Tomocek... Místo toho, aby jste mu řekli co má dělat tak mu raději nadáváte! Když neznáte odpověď tak neklikejte na tlačítko Odeslat!

 

Ty si mu taky neporadil tak co xD

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Tvl vy ste ale helpeři... Chudák Tomocek... Místo toho, aby jste mu řekli co má dělat tak mu raději nadáváte! Když neznáte odpověď tak neklikejte na tlačítko Odeslat!

 

Ty si mu taky neporadil tak co xD

 

:d

 

a inak Tomocek musiš sa učiť postupne, musíš začat jednoduchymi vecami ako napr. hmm, nwm :d hledej proste tuty mas tu sekciu Pawn TUTorialy tak tam se uč napr ako na DCMD alebo príkazy, použivanie nejakych dobrych veci, a hlavne nezacinaj napr ridicakom alebo takymito vecami ako to tu už niektorí robili :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0

More já začínal tak že sem nevědel co je pawno tak sem klikl otveřelo se to a jak sem si zapinal na linux log kde se ukazoval autor modu atd ... tak to sem se snažil menit na maikeroo town :d :D

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Rhytmo, proč by měli admini platit server na ktery nikdo nechodi? A proč si nedokážeš server platit sám, přece "je to jen 99kč" ještě k tomu přes sms, potom ( zaplaceno 1x - lvl 1, zaplaceno 2x - lvl 2 ) prostě lol, rhytmo moc ti to nevyšlo ... bla bla bla bla... ;)

 

 

Ať tomocek otevře lvdm a uči se funkce kam se co dava a taky kraviny, potom přejde k psani prikazum jednoduchym ktere mu daji třeba zbran a nake prachy a začne dělat vlastni mod a potom přejde k podminkam :d:). Však na netu je návodů plná prdel.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

jak tak čitam tak vsichni ste upraovali MT2 xD ja som nic take nerobil, mal som len zakladny balik co je v samp03svr na sa-mp.com pre win, a z toho som si kukal základy jak su tam niektore .pwn vecicky, a dalej som uz prisiel navodmi, help a sám

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...