Jump to content

Čierny - Humorista na ICQ


Guest Smok3RS

Recommended Posts

lol om3n napisal nieco otom ze sa mu to nepaci a uz vsetci mu vtierate a jasne kazdy on musi mat pravdu...omen si napisal co si otom myslyy a teraz vsetci musia ist podla neho...

Presne jeho potomkovia

Link to comment
Share on other sites

Ja ich neriešim nech si myslia čo chcu ;-)

Omen robi iba važneho napodobňuje chovanie Daffyho ;-) Keby som bol taky len co za peniaze každy chce.. len sa spytaš priklad: možeš napíšat ako začat PHP za penize

a potom keď zaplatiš <?php ?> To je fakt dobre chovanie :problem:

Link to comment
Share on other sites

djmckjuba":325c5wav]mischino to tu mam jako znova psat to stejne? proste nekteri lidi se zhodnou a bouzel at to beres jak chces tak om3n ma malo kdy problem stim ze by nemel pravdu

 

takze om3n je dokonaly? :d

Link to comment
Share on other sites

to SmokeSVK: to ze nekdo chce penize za PHP podle me neni zadna spatna vec....ten kdo neco fakt chce a je za to ochotnej zaplatit tak to pro nej udelam levne...ale nejaka lemra co chce nejakou hovadinu ktera je jednoducha tak si za to schvalne rikam penize jelikoz vim ze to nebude chtit a ja to nebudu muset delat ;) tomu se rika vychcanost :) a hlavne....proc bych si nemohl vydelavat necim co jaks taks ovladam? kdyby byl Gill Gates jako ty tak by byl chudej jak kostelni mys....kdyz nedokazes zurocit svoje schopnosti ve svuj prospech a delas vsechno zadara co z toho potom mas? dobrej pocit? toho se fakt hodne najis :d super vec mit hodne dobryho pocitu ale umirat hlady jelikoz si nevydelas.....(netvrdim ze bych ja nebo nekdo jinej kdo vydelava kodovani umira hlady....je to jenom obrazne receno...doufam ze to pochopis)

 

EDIT: a to ze napodobuju daffyho vaznej styl :d co to je za kravinu? :shock:

Link to comment
Share on other sites

Nehovorim že dajaku administraciu spraviť ale ta len za toto <?php ?> a peniaze? omg už za niejaky script ta nehovorim tieš by som bral peniaze ale za toto <?php ?> vobec

Omen a i nak si to pekne napísal ;-)

Link to comment
Share on other sites

nechcem sa dovas dvoch moc starat ale mas 17 rokov a to co zarobis pravdepodobne mines na chlast :d alebo na cigarety (nemyslym tym ze si nejaky alkoholik alebo fetak ) takze moc ti to nepomoze a tvoji rodicia urcite ta nenehavaju hladneho ja ked som robil jednemu cloveku FS s nejakmi vecami tak som zato nic nechcel iba dobry pocit ze som niekomu pomohol a nebral peniaze :)...

Link to comment
Share on other sites

mischino nikdo neni dokonaly asi to nechapes co je natom spatneho mit z nekym stejny nazor a bohuzel neni dokonaly ani ten ktereho se tu zastavas ....kazdy si rekl svuj nazor tim to pro mě konči

Link to comment
Share on other sites

Nehovorim že dajaku administraciu spraviť ale ta len za toto <?php ?> a peniaze? omg už za niejaky script ta nehovorim tieš by som bral peniaze ale za toto <?php ?> vobec

Omen a i nak si to pekne napísal ;-)

 

otazka: kdo chtel za to ze napsal "<?php ?>" penize? ja teda ne :d

 

 

to Mischino19: ja penize ktery vydelam setrim na auto a na dopravu za pritelkyni ktera bydli 150 km ode me....ano priznavam ze kourim....ale alkohol, marihuana, pervitin, LSD, kokain, heroin, opium, ketamin, MDA, hasis, ani jiny drogy...v tomhle ja nejedu ;)

Link to comment
Share on other sites

to Mischino19: ne...ja piju jenom na mejch a nebo narozeninach nejakyho dobryho kamarada....jinak nepiju vubec...a to na tech narozkach piju v podstate z povinosti....a drogy znam dobre jelikoz sem o nich cetl par knih, zajimam se o ne, chodim do tridy s lidma co je nejenom znaj ale nektery z nich jako marihuanu, pervitin, LSD, MDA, hasis a kokain si i sem tam daj....takze o drogach toho vim fakt hodne....a 70% nasich debat ve tride sou na tema "Drogy a jejich výroba".

 

to SmokeSVK: tak daffy je strasnej vyderac :d

Link to comment
Share on other sites

a ty budes celej zivot delat vsechno zadarmo? treba se jednou budes chtit zivit tvorbou webovejch stranek...ale nebudes moct jelikoz budes vsechno delat zadarmo....coz je sice hezky udelat kamaradovi nejakej script zadara...to je v pohode...ale proc bys to mel delat cizim lidem ktery si nikdy nevidel, nikdy si o nich neslysel a skoro nikdo je nezna....a kdyz je ochotnej za tu praci zaplatit tak proc ne :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...