Jump to content

gamemode Street Force™


Guest Smok3RS

Recommended Posts

-------------------------------------------------------------------

uvod.png

-------------------------------------------------------------------

Rozhodol som sa spraviť mod Force Street Silná Ulica

Mod sa bude odohrávať v Los Santos (LS)

Budete tam mocť chodiť na DM Pripojiť sa ku Gangom a budete proti sebe bojovať

Keď dosiahnete 15Bodov tak sa možte stať Dealerom.

Ostatné uvidite keď dokončim BETA verziu

Registrácia

Anticheat

Drogy

AdminSystem

Dalšie nápady može písať

Link to comment
Share on other sites

tak si vytvor GangZonu to je lahke ale ten system ako ma napr ATomas v rze ten nechapem napr ked je v urcitych suradniciach a vistreli zbranov tak bude gangzona svietit mozes skusit FlashGangZone ci ako sa to vola :d

Link to comment
Share on other sites

ja mam este lepsi napad :d...sprav tam niekolko gangov ale napr. prvy gang cigani :d ti bi mali svoj skin nejakeho cigana a farba pri nicku napr. hneda :d a zbran napr baseballka...potom bi mohli bit skinheadi :d ti bi mali skin tej ruskej mafie tam je jeden plechaty :d.... farba pri nicku asi biela (pretoze white power :d ale nesom fasista to len tak spocutia poznam ale nedavajte mi zatoto ban ja nereprezentujem fasismus :d) zbrane napr. boxer ......rapery atd... :d

Link to comment
Share on other sites

ja mam este lepsi napad :d...sprav tam niekolko gangov ale napr. prvy gang cigani :d ti bi mali svoj skin nejakeho cigana a farba pri nicku napr. hneda :d a zbran napr baseballka...potom bi mohli bit skinheadi :d ti bi mali skin tej ruskej mafie tam je jeden plechaty :d.... farba pri nicku asi biela (pretoze white power :d ale nesom fasista to len tak spocutia poznam ale nedavajte mi zatoto ban ja nereprezentujem fasismus :d) zbrane napr. boxer ......rapery atd... :d

 

Takovej návrhů sem měl i sem ho zrealizoval ale pak sem přestál hrá SA-MP

btw: Já za ten návrh dostal varovaní xD

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...