Jump to content

gamemode KR Real Life 0.1


MajkX

Recommended Posts

Cely nazov: Knightresearch Real Life 0.1

 

RealLife Ako ho nepoznate

 

V tomto mode sa ponorite do zivota slusneho obcana , ale aj drsneho noceho pretekara.V mode pojde otom , priblizit co najviac Real life..To znamena: vyberiete si cestu dobra a slusneho cloveka , budete dodrziavat zakon , budete ohladuplny a mily ,alebo budete drsnak ktory sa snazi co najviac nadupat svoje faro a vyhravat nocne preteky , kupovat kluby a vyhravat drsne suboje...

Budu sa tam taktiez jazdit sutaze ( drift , drag,pustne vojny) kde budete vyhravat peniaze ( aj 30 000 ) a budete si tam moct rozsirovat svoj RACING-CLUB..

 

Povolania:

Mehchanik

Pravnik- Bude sudit ludi ak budu mat hviezdicky

Uradnik- bude vybavovat Pasy,obcianske,vodicke

Policajt- bude zatykat tych ktory maju hviezdicky

Pretekar- pretekat (tuning auto pred domom zdarma)

Makler- odkupovat nehnutelnosti a nasledne ich predavat

Hasic- hasit poziar :d

lekar- uzdravovat ludi

Predavac Zbrani - predavat zbrane na ciernom trhu

Deale- pestovat Travu a predavat ju

Pilot- Prevazat ludi z letiska na letisko , alebo iba lietat

Taxikar- prevazat ludi z Miesta na miesto

+ bonusove povolania:

Starosta - starosta mesta , plat okolo 25 000 / 1 hod + odmeny

Kongresman - bude urcovat platy , a starat sa o ekonomiku mesta , plat okolo

22 000 / 1 hod + odmeny

 

 

 

Pokrok:

Admin System - 65%

Zaklad: - 75%

Povolania - 0 %

Misie - 10%

Nehnutelnosti - 30 %

Domy - 0 %

Auta - 10 %

 

 

Popis nejakych veci:

Drag-Bude sa jazdit na letisku v San fiero.Bude tam funkcny PayNspray

drift- budu sa tam ziskavat body , a podla bodov potom bude nasledovat tabulka..

Pustne Vojny - Budu sa jazdit v pusti , preteky na dlhu rovnu trat..Budu sa jazdit po 2 a vitaz bere vsetko

Vyplaty: Vyplaty sa budu dostavat kazdu 1 hodinu , avsak ak hrac nebude 15 minut nepritomny , bude zo serveru vyhodeny a pokial bude zneuzivat /afk vyplata sa mu nepricita..musi mat odohranych presne 1 hodinu stalej aktivoty (medzery tak 5 minut)

 

 

 

 

Vsetky tieto veci urobim najprv vo FS a potom ich iba pripojim do modu..tak sa vyhnem zbytocnym errorom , a budem mat otom lepsi prehlad.

 

Ked bude mod hotovy pozyvam vas vsetkych na otvaraci ceremonial :d Info budem postupne z vyvojom a napdmi Aktulizovat

 

"lol" "lol" "lol"

 

//EDIT Dodatocne info

//EDIT Upravene povolania

//EDIT upraveny priebeh modu

Link to comment
Share on other sites

Prestante robiť tie RP módy "približujúce" sa realnemu životu...

videl si povolanie podnikateľ ? a vieš že to není povolanie ? vybaví si živnosť a môže podnikať npr. zo samp serveramy...

ja mať teraz 1 000 000€ tak ani živnosť nemusím mať kúpim tie najdražšie domy v bratislave a začnem ich prenajímať....

tým som chcel vysvetliť na kupovanie & prenajímanie nemusíš mať ani ho*no (okrem penazí)

 

-- pon 17. kvě 2010 6:47:31 --

 

Prestante robiť tie RP módy "približujúce" sa realnemu životu...

videl si povolanie podnikateľ ? a vieš že to není povolanie ? vybaví si živnosť a môže podnikať npr. zo samp serveramy...

ja mať teraz 1 000 000€ tak ani živnosť nemusím mať kúpim tie najdražšie domy v bratislave a začnem ich prenajímať....

tým som chcel vysvetliť na kupovanie & prenajímanie nemusíš mať ani ho*no (okrem penazí)

Link to comment
Share on other sites

RP mody sou v tuhle dobu k nicemu...1. nikdo ti tam nebude chodit.... 2. ten kdo ti tam prijde bude vetsinou clovek co bude jenom zabijet, zabijet a krast...coz o tom RP mody nejsou...90% ceskoslovenskejch SA-MP hracu misto toho aby zavolali TAXI tak si radsi nekde slohnou auto a nebo si zavolaj TAXI ale ridice zabijou a slohnou mu auto....kdyz je zatknes zacnou kerovat ze si lama, ze na vic nemas, jelikoz by si je v souboji nedal....proto je treba popularni mod Realna Zeme....to je absolutne NErealisticka patlanice kde je uplne vsechno a zaroven nic...tvari se to jako RP mod, ale pritom tam mas Death Match, Stunty, Warpy, teleporty za hracema pomoci prikazu a hromadu dalsich hovadin...pokud chces udelat RP mod tak udelej...ale poradne...zjisti si kolik ve skutecnosti stojej domy v Las Vegas, Los Angeles a San Franciscu...zjisti si jaky tam maj lidi platy....ze maj platy tydne a ne kazdejch 10 minut....proste to promakat...a ne udelat dalsi mod ve stylu Maikeroo Town....jelikoz to co popisujes je v podstate to sami...

Link to comment
Share on other sites

No celkem good ale Om3n má pravdu nikdo tam nebude chodit já taky chtěl dělat podbný mod prostě RP

 

a vys***** sem se na to prtže mi to bylo jasný jak psal Om3n..

 

Sorry za to vys****** :d

Link to comment
Share on other sites

1.Tie povolania niesu iste

2.Podnikatel sa zmeni na Makler

3.Planujem to robit bez Warpov , vyplaty budu 1000 - 20 000

4. Domy,podniky tam budu pridane a ceny budu asi take ake su v realy (1 000 000 - 20 000 000) z coho vynosy budu 10% zaklad na den + zarobky od hracov

5.Budu tam aj dane na den...platy budu chodit raz za hodinu..ten plat by im mal vydrzat na potraviny,oblecenie a na ostatne veci + budu dostavat priplatky a povysenie..

 

EDIT TAM HODIM COSKORO , NASTALO PAR UPRAV

Link to comment
Share on other sites

RP mody sou v tuhle dobu k nicemu...1. nikdo ti tam nebude chodit.... 2. ten kdo ti tam prijde bude vetsinou clovek co bude jenom zabijet, zabijet a krast...coz o tom RP mody nejsou...90% ceskoslovenskejch SA-MP hracu misto toho aby zavolali TAXI tak si radsi nekde slohnou auto a nebo si zavolaj TAXI ale ridice zabijou a slohnou mu auto....kdyz je zatknes zacnou kerovat ze si l*ma, ze na vic nemas, jelikoz by si je v souboji nedal....proto je treba popularni mod Realna Zeme....to je absolutne NErealisticka patlanice kde je uplne vsechno a zaroven nic...tvari se to jako RP mod, ale pritom tam mas Death Match, Stunty, Warpy, teleporty za hracema pomoci prikazu a hromadu dalsich hovadin...pokud chces udelat RP mod tak udelej...ale poradne...zjisti si kolik ve skutecnosti stojej domy v Las Vegas, Los Angeles a San Franciscu...zjisti si jaky tam maj lidi platy....ze maj platy tydne a ne kazdejch 10 minut....proste to promakat...a ne udelat dalsi mod ve stylu Maikeroo Town....jelikoz to co popisujes je v podstate to sami...

 

S těma výplatama, jak by se to udělalo jednou tejdně, když by hráč nebyl připojenej?

Ale je to dobrej nápad, výplaty jednou za čas a stejně vysoký, ceny domů a nemovitostí taky stejný, pak tam udělat třeba akcie, burzu apod.

Link to comment
Share on other sites

nj budu chodit kazdu 1 hodinu , ale iba ak hrac bude stale hrat (maximalne pretsavky 5 minut) budu sa pohybovat 1000 - 30 000 podla povolania a zkusenostnych bodov...

Link to comment
Share on other sites

S těma výplatama, jak by se to udělalo jednou tejdně, když by hráč nebyl připojenej?

Ale je to dobrej nápad, výplaty jednou za čas a stejně vysoký, ceny domů a nemovitostí taky stejný, pak tam udělat třeba akcie, burzu apod.

 

to je easy...akorat to chce poradnej server aby to utahnul...ja kdyz sem delal New California tak mel kazdej hrac zalozenej Bankovni ucet mimo jeho herni ucet...potom byly ve slozce soubory s nazvem povolani a v kazdym souboru seznam hracu ktery sou tam zamestnany...podle toho to lidem pripisovalo prachy primo na jejich bankovni ucet....potom sem mel v planu pri dlouhodoby neaktivite je to automaticky vyhodi z prace....a dalsi a dalsi veci...

Link to comment
Share on other sites

1.Tie povolania niesu iste

2.Podnikatel sa zmeni na Makler

3.Planujem to robit bez Warpov , vyplaty budu 1000 - 20 000

4. Domy,podniky tam budu pridane a ceny budu asi take ake su v realy (1 000 000 - 20 000 000) z coho vynosy budu 10% zaklad na den + zarobky od hracov

5.Budu tam aj dane na den...platy budu chodit raz za hodinu..ten plat by im mal vydrzat na potraviny,oblecenie a na ostatne veci + budu dostavat priplatky a povysenie..

 

EDIT TAM HODIM COSKORO , NASTALO PAR UPRAV

1.Mne to je jedno

2.Aj tak ti tam nikto nepride

3.Tie iste napady

4.Povolania cez menu su na hown* aj cez dialog najlepsie su cez TDE

Link to comment
Share on other sites

Pozri [other]Killer..Ak ta to nezaujima tak tu :spam: a staraj sa o svoje veci...ako vies ze dam povolania cez Dialog ?? ???hmm ?? nevies o tomto mode onic viac nez ostatny tak tu nemachruj....ja sa snazim urobit svoj prvy dobry mod...tak ma nechaj , nech robim co chcem..potom zacnem robit nejake DeatHMatcH atd...

Link to comment
Share on other sites

ja som nepovedal ze to budes robyt cez dialog ale povedal som ze povolania cez menu a dalog je na hown* ty lamak mna tvoj mod nezaujima ja iba hovorim ked nechces abi ti tu nikto nic nerobil tak tu nezakladaj topici ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja chcem aby komentovali , hovorily co mam pridat , naco si mam dat pozor atd..take komentare..ne take ze : Real life j ohrane...a podobne.....to mi nijak nepomoze to co uz viem..

Ano je ohrane , preto vymyslam nieco nove...Je to sice na sposob RolePlay ale ja to este prerobim...

Link to comment
Share on other sites

1.Tie povolania niesu iste

2.Podnikatel sa zmeni na Makler

3.Planujem to robit bez Warpov , vyplaty budu 1000 - 20 000 begin_of_the_skype_highlighting              1000 - 20 000      end_of_the_skype_highlighting

2. lol a makler ich nekupuje... radšej sa nepúšťaj do niečoho čo nepoznáš...

3. wow ukáž mi povolanie kde dostaneš 1 000 kč... alebo mi ukáž povolanie kde dostaneš 20 000€

Link to comment
Share on other sites

1.Tie povolania niesu iste

2.Podnikatel sa zmeni na Makler

3.Planujem to robit bez Warpov , vyplaty budu 1000 - 20 000 begin_of_the_skype_highlighting              1000 - 20 000      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting              1000 - 20 000      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting              1000 - 20 000      end_of_the_skype_highlighting

2. lol a makler ich nekupuje... radšej sa nepúšťaj do niečoho čo nepoznáš...

3. wow ukáž mi povolanie kde dostaneš 1 000 kč... alebo mi ukáž povolanie kde dostaneš 20 000€

:d povolanie za 1000kc mozno smetiari 20 000€ nezaraba nikto pokial viem :d

Link to comment
Share on other sites

V Dnesni dobe nema smysl delat vubec mody, bud jsou vsichni na officialech (GamerX, Awesome Stuntages, Nebo v CZ/SK - WTSA, RZE, RZ) nebo misto SA:MP hrajou IV:MP.

 

Za par let si myslim ze pawn nebude delat skoro nikdo, protoze se pak stane San Andreas neoblíbenou a starou hrou a všichni budou smažit Squirell na IV:MP. (A pak V:MP jestli bude :) )

Link to comment
Share on other sites

killer":31oewklv]GTA episodes from liberty city

Ja myslel ze je to datadisk pro GTA IV :d

 


 

K modu: Classic RolePlay

ja som stoho kkt :d lebo kamos si to kupil za 35€ 1150 kc a je tam Gay tony The Lost and Damned ja si to idem stiahnut :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...