Jump to content

Help OS


HackerxD

Recommended Posts

cf , nejak mi už začín blbnuť comp tak by som chcel preinštalovať Windows , nemáte nejaké linky kde by som stiahol zdarma nejaký OS ???? najlepšie windows XP , čo som hľadal na google tak bolo všetko bud platené alebo nejaké blbé skúšobne verzie ,

Link to comment
Share on other sites

Linuxi si stáhneš,zrovna nedávno jsem si stahoval nejnovější verzi Ubuntu,ale tak on chce hrát hry :d takže bych radil KOUPIT si patřičnou verzi widlí...všechno byste stahovali ;)

Link to comment
Share on other sites

http://wiki.fedora.cz/doku.php?id=fcz:stahnout

http://www.ubuntu.cz/produkty/cojeubuntu/desktop

 

S těmahle dvouma mam zkušenosti - pokud maš starši PC hoď tam linuxi :) ..

 

jinak Widle: google --> Windows XP Torrent

 

-- stř 12. kvě 2010 13:20:49 --

 

Linuxi si stáhneš,zrovna nedávno jsem si stahoval nejnovější verzi Ubuntu,ale tak on chce hrát hry :d takže bych radil KOUPIT si patřičnou verzi widlí...všechno byste stahovali ;)

 

ja hral CSko na fedoře přes wine bez seků :)

Link to comment
Share on other sites

cf , nejak mi už začín blbnuť comp tak by som chcel preinštalovať Windows , nemáte nejaké linky kde by som stiahol zdarma nejaký OS ???? najlepšie windows XP , čo som hľadal na google tak bolo všetko bud platené alebo nejaké blbé skúšobne verzie ,

Zkušební verze Windows Xp neexistuje kde si to našel? :d

Jinak di na nějaký warezácký forko tam sou toho mraky (warcenter.cz warezforum.cz...)

A konečně: Linuxi stojej za prd. Pokud jediný co chces je chodit na internet pak sou super ale jinak je to podle mýho názoru na nic. Maximálně jako doplňkovej systém pro případ, že se windows po...kazí a ty budeš potřebovat zálohovat data... Nebo... jestli chceš vypadat, že seš kůl a máš něco lepšího než sou windowsy (a to bys stejně neměl)

Link to comment
Share on other sites

 

Jinak di na nějaký warezácký forko tam sou toho mraky (warcenter.cz warezforum.cz...)

A konečně: Linuxi stojej za prd. Pokud jediný co chces je chodit na internet pak sou super ale jinak je to podle mýho názoru na nic. Maximálně jako doplňkovej systém pro případ, že se windows po...kazí a ty budeš potřebovat zálohovat data... Nebo... jestli chceš vypadat, že seš kůl a máš něco lepšího než sou windowsy (a to bys stejně neměl)

 

Podle čeho tohle soudíš?

Prvně tě chci uspokojit, že nejsem ani proti linuxu ani proti widlim.

Za druhý, ano linux se možna hodí na server, než tam hazet Windows Server aby zbytečně užiral dalšich 300MB-500MB RAM.

Za třetí, odkdy linux stojí zaprd? .... Co je na nich tak naprd? .... Na prd na nich vidim, že na něj nejsou viry protože by to nikoho nebavilo dělat viry. Na prd vidim, že jsou v česku mirrory ze kterejch stahneš miliardy updatu, aplikaci, atd. Co je naprd na tom, že někdo si to vezme a přerobí si to na Ubuntu ULTIMATE MACH EDITION?... Nemam nic proti widlim, jedu na nich, jdou na nich hry, ale ja skoro nic nehraju, ani na to nemam pc :) .. kdybych mohl mam tu i linux :) nemohu, duvod zna polovina forka zeptej se ho... (ano, mam polofunkční zakladni desku)... mam windows 2000 hraju možna tak GTA:SA a CS nevim jestli GTA:SA ae CS sem hral přes wine před rokem na fedoře 9.

 

a pokračujem:

Zkušební verze Windows Xp neexistuje kde si to našel? :d

 

neexistuje možna XP ... :)

 

http://technet.microsoft.com/en-us/evalcenter/cc442495.aspx

 

a konečně:

Proč když na linux maš takovyhle nazor, nosiš v avataru linuxovyho "maskota"?

Link to comment
Share on other sites

Takže, já sem zarytý windowsák :d

Co se týče serverů tak tam je to s linuxem jasný. Winy žerou prostě víc a linux je zadarmo.

Machovo ubuntu může být super ale stejně tak může být super když se mach zamyslí a vyrobí Windows 7 Professional Mach :d

Že na Ubuntu vycházej aktualizace? no a co. to i na XPčka. S kompabilitou hardwaru je to něco jinýho. (Nevim jak Ubuntu ale Mandriva co sem zkoušel byla úplně mimo)

Hry na linuxu spustit dou. Jasny. Ale rozhodně ne tak pohodlně jako na voknech... K tvý základní desce můžu říct akorát, že nechápu proč nekoupíš novou :d Jinak linuxy jsou spíš pro "pokročilejší" uživatele a jejich prostředí není tak user friendly jako windowsu...

Takový kraviny jako Aero vůbec neberu ve srovnání vážně, protože vedle Beryla (myslym že je to modifikace právě pro Ubuntu) vypadá aero s prominutím jako pytel tejden starejch s*aček :) A upřímě na Aeru nevidim kromě přepínání voken nic 3D

A konečně: Tučnáka mám v avataru ne kvůly linuxu ale kvůly tomu maskotovy a ten se jim vážně poved :d

Asi sem zaujatej, protože sem nikdy neměl jinej OS než windows dýl jak tejden ale podle mě prostě na windows jen tak něco nemá...

 

Snad to neni spam :shifty: :d

Link to comment
Share on other sites

Tak opět začněme:

Kdo tu psal někdo neco o ubuntu jestli jsem to psal tak jsem to psal, sorry.

Ale použival jsem fedoru, ubuntu mam asi 4dny.

Zakladni desku novou nekoupim - 1.) mam notebook 2.) nemam peníze

Jo updaty pro XP, jo?...

To možna jo, a co třeba Win2k, těm končí podpora v červnu. A proč asi? Aby si mrkvosoft vydělal. Nejsem proti linuxařum ( pravěj linuxař si stahne Gentoo a kompiluje si ) ani proti widlařům ani proti makáčům (když na to maj jejich věc)........

Link to comment
Share on other sites

 

Přesněji ne jaký chceš, ale jaky maš HW... 64bit davej jen když to podporuje procak a pokud maš vice jak 4GB RAM

Link to comment
Share on other sites

Tak opět začněme:

Kdo tu psal někdo neco o ubuntu jestli jsem to psal tak jsem to psal, sorry.

Ale použival jsem fedoru, ubuntu mam asi 4dny.

Zakladni desku novou nekoupim - 1.) mam notebook 2.) nemam peníze

Jo updaty pro XP, jo?...

To možna jo, a co třeba Win2k, těm končí podpora v červnu. A proč asi? Aby si mrkvosoft vydělal. Nejsem proti linuxařum ( pravěj linuxař si stahne Gentoo a kompiluje si ) ani proti widlařům ani proti makáčům (když na to maj jejich věc)........

Dvoutisícovkám končí podpora, protože se Micriosoft už roky snáží donutit lidi skoncovat se starejma os (95,98,2000,XP) a koupit si vistu (teď už 7). S prodejem XP už taky skončil (ne)dávno.

 

 

Přesněji ne jaký chceš, ale jaky maš HW... 64bit davej jen když to podporuje procak a pokud maš vice jak 4GB RAM

 

Na XP 64bit neni poptřeba 4GB RAM (minimum je 1GB)

Ale -> XP x64 si poraděj s více než 4GB paměti (myslim že max je 128GB)

Link to comment
Share on other sites

jj , viem a dik moc kedže mam RAM len 512 Mb tak 64bit si určite nestiahnem a Linux je celkom OK ale tiež si raz za čas zahrajem nejakú hru tak radšej ostávam pri Win , ale dik moc .

Link to comment
Share on other sites

 

Na XP 64bit neni poptřeba 4GB RAM (minimum je 1GB)

Ale -> XP x64 si poraděj s více než 4GB paměti (myslim že max je 128GB)

 

 

halo hallo ja nepsal jen o 64bit XPčkach !! ja psal obecne 64bit doporučujou MIT ALESPOŇ 4GB RAM ......

 

 

 

 

Dvoutisícovkám končí podpora, protože se Micriosoft už roky snáží donutit lidi skoncovat se starejma os (95,98,2000,XP) a koupit si vistu (teď už 7). S prodejem XP už taky skončil (ne)dávno.

 

stejne sou to blbci: http://pctuning.tyden.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=11226&Itemid=67

Link to comment
Share on other sites

 

Na XP 64bit neni poptřeba 4GB RAM (minimum je 1GB)

Ale -> XP x64 si poraděj s více než 4GB paměti (myslim že max je 128GB)

 

 

halo hallo ja nepsal jen o 64bit XPčkach !! ja psal obecne 64bit doporučujou MIT ALESPOŇ 4GB RAM ......

 

 

 

 

Dvoutisícovkám končí podpora, protože se Micriosoft už roky snáží donutit lidi skoncovat se starejma os (95,98,2000,XP) a koupit si vistu (teď už 7). S prodejem XP už taky skončil (ne)dávno.

 

stejne sou to blbci: http://pctuning.tyden.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=11226&Itemid=67

 

Nedoporučujou. Jen to nemá smysl jestli nemáš aspoň 4GB ;):d

 

Cože? končí podpora Windows 3.11? Co teď budeš dělat s tvou základní deskou? :d

Link to comment
Share on other sites

Nedoporučujou. Jen to nemá smysl jestli nemáš aspoň 4GB ;):d

 

Cože? končí podpora Windows 3.11? Co teď budeš dělat s tvou základní deskou? :d

 

No tak sem to myslel s tema 4GB....

 

Neuražej každej nema 1 000 000 jak ty....

Myslel sem to tak, že hlavně, že konči podpora W3.11 až ted .. (2008)...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...