Jump to content

návod MENU


Guest alonzo

Recommended Posts

Dufam ze to tu nie je ak hej zmazte to..

tak cem Vam v mojom TUTe ukazat navod na menu HTML :

zacneme:


 
ted aby nejako to menu vyzeralo povedzme ze chceme cislovat takto:
1.blablablasalsa
2.fdfdd
3. ####
 
v HTML to bude vyzerat takto: 
[code]
//zanmena ze menu bude v cislovanom type
blablablasalsa//polozka menu
//dava sa stale ze 1. polozkou
fdfdd 
####
//ukonci cislovane menu
//ukonci cele menu

 

POvedzme ze chceme aby bolo vyklad polozky v menu napr.

1. Prihlasenie//pouzijeme

Prihlas sa na domovskej stranke//vyklad menu

 

v HTML to bude vyzerat takto:

>
</pre>
<dl>Prihlasenie Prihlas sa na domovskej stranke </dl>//ukoncenie vykladoveho menu<br

dufam ze sa Vam moj TUT pacil.....

 

 

postupne budem dalsie typy menu doplnovat

Link to comment
Share on other sites

nwm ci som pochopil ak to myslis ci tut na menu tak podla toho ako si to spravia ony alebo vlozim aj tut na CSS to je sranda

no..

ako si to myslel ja som KO#oT.. :d

tak??

Link to comment
Share on other sites

HTML Is DEATH!!! Welcome To PHP Life!

Za tuhle větu se nestydíš? Ukaž mi jednoho člověka, kterej při práci s PHP nepoužije HTML.. Jasně chápu, chtěl si tím komentem celímu světu ukázat že umíš PHP, ale prosímtě příště se prvně zamysli, než něco napíšeš. "joker"

Link to comment
Share on other sites

Smazán

 

Omlouvám se za ten příspěvek :) Ale myslím že přes HTML to tu tky uz je

 

A špatnej název tak se pak nediv ! Zapomněl si do názvu dát HTML

Link to comment
Share on other sites

...TuT pre lamy...

No, zkus si to po sobě přečíst a asi zjištíš, že ten kdo HTML vůbec neumí/nezná se v tom podle tvejch nesmyslnejch vět vůbec nebude orientovat. Bejt tebou zkusim to přepsat do nějakýho srozumitelnýho "formátu"

Link to comment
Share on other sites

Promiň, ale teď si myslím že je deb*l někdo jinej než ten, co nechápe základy HTML. Podle mě když píšeš tut tak je to pro začátečníky, protože když umíš základy HTML tak tuhle srandičku zvládneš během chviličky. Takže příště se prosimtě zamysli nad tím, proč sem ten tut vůbec dáváš. Jesli proto, abys někoho něco naučil nebo proto, abys zamachroval jak si to UKRUTÁNSKY dáváš. Sorry za buzeraci, ale když někdo začne někomu nadává do debila jenom kvůli tomu, že něco nechápe. Tak to mě fakt točí. Pěknej den ty "joker" .

Link to comment
Share on other sites

OMG a to mam ako vysvetlit KED NEVIETE ZAKLADY HTML JA PISAT TUT NHA ZAKLADY NEBUDEEM!!

ZAKLADY HTML SA UCTE NA: http://www.jakpsatweb.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

AK NECHAPETE AJ TOTO STE DEBILI!!

 

Nepsal si že to je TuT pro začátečníky? Měl by ses naučit slušně chovat...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Moc se omlouvám, že otevíram starej topic, ale tenhle chlapec "alonzo" mě raz rozesměje k smrti. Já fakt nemůžu z těch jeho "TuT"-ů kterým ani sám nechápe :d :D :d

 

První důkaz že jsi to nepsal ty je, že vysvětlivky u prvním kódu sou Česky a ty mluvíš Slovensky, a druhý důkaz je, že nevíš vysvětlit pojem v HTML "body" a říkaš lidém, že dyž to nechápou tak jsou de*ili .. Tak jim to vysvětli ty mistře kódere. Leda, že víš udělat v pawne funkci SendClientMessage a možná nevíš ani to kdyby sem Tě to nenaučil, tak neveřím, že ty alespoň trošililinku umíš PHP,CSS nebo HTML. Jo já vím že to není až tak težké pochopit, ale tohle si na 100% nedělal ty, už z tých důvodů co jsem psal. Je pravda co jsem teď psal, přiznej si to ty alfonzo.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...