Jump to content

Pipni.cz server chyba


Guest škoda favorit

Recommended Posts

Guest škoda favorit

hej lidi potřebuju pomoct ja sem si udělal server od Pipni.cz a vždycky nakonci registrace mi to napiše nevloženo a v jednom videu tam měl OK a přišel mu hned email a mě ne :- "confused" "confused" "confused"

Link to comment
Share on other sites

omg o nazev nejde ale mě to nic nepřišlo !!! omg "affraid" "affraid" "affraid" "affraid" "affraid"

 

 

pipni je de*ilina, radsej si objednaj kvalitu od hostingu ...

Link to comment
Share on other sites

tak víš že to FREE takže nechce semi platit u http://www.xel.cz" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

 

a proc VPS ? proc nejdes na hosting kdyz chces jen samp ?

 

To čo zaplatí za hosting dostane na pipni zadarmo... ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest WestCoast

Na Pipni je výhoda že ten hosting není dělanej na SA-MP takže je velice malá pravděpodobnost že vám někdo čorne mod, narozdíl od Xelu a podobných ehm ehm "vymakaných" hostingů...

Link to comment
Share on other sites

Na Pipni je výhoda že ten hosting není dělanej na SA-MP takže je velice malá pravděpodobnost že vám někdo čorne mod, narozdíl od Xelu a podobných ehm ehm "vymakaných" hostingů...

 

 

Az neco budes vedet o VPS, tak tu mel tydle blbosti.

Link to comment
Share on other sites

Guest škoda favorit

A jeeee Drago

 

-- pát 02. dub 2010 20:12:45 --

 

tak kdo mi poradí :d :-)

 

-- pát 02. dub 2010 20:13:10 --

 

drago nechceš mi dat FREE VPS :-) pls

Link to comment
Share on other sites

Shocky - ten pravej se ozval :d Kolik máš na kontě už ztracených modů?? No radši to ani nepočítej...

 

Koľko máš rokov ? Pripadáš mi menej inteligentný, keď sa vo veciach nevyznáš aspoň neoblbuj druhých ! :evil:

Link to comment
Share on other sites

Guest WestCoast
Jaky straceny mody? Ja osobne jsem zadny cizi mod nezverejnil.

 

Neříkam žes je zveřejnil ty, ale Xel už byl X krát napadenej a X krát se dostali ven cizí mody díky chybám v administraci a ty jsi/byl na Xelu spolumajitel takže za to máš nést zodpovědnost...

Link to comment
Share on other sites

Jaky straceny mody? Ja osobne jsem zadny cizi mod nezverejnil.

 

Neříkam žes je zveřejnil ty, ale Xel už byl X krát napadenej a X krát se dostali ven cizí mody díky chybám v administraci a ty jsi/byl na Xelu spolumajitel takže za to máš nést zodpovědnost...

 

 

Ano souhlasim, ale ber na vedomi, ze bych nikdy cizi mod nezverejnil.

 

 

PS: Proc bych ti mel davat VPS Zadarmo, to je tolik penez 180,-/m? :)

Link to comment
Share on other sites

Jaky straceny mody? Ja osobne jsem zadny cizi mod nezverejnil.

 

Neříkam žes je zveřejnil ty, ale Xel už byl X krát napadenej a X krát se dostali ven cizí mody díky chybám v administraci a ty jsi/byl na Xelu spolumajitel takže za to máš nést zodpovědnost...

 

On bol keď, tak majiteľ a neniesol žiadnu zodpovednosť máš si čítať podmienky pri objednávke ! :evil::evil::evil:

Link to comment
Share on other sites

Drago neni ale víš nechce semi dotoho davat penize :-) ja prachy oknem nevyhazuju :d

 

 

Kdyz nikdo neda prachy do VPS, tak to ma smulu, my za to vylepsujem hosting a kupujem dalsi HW, takze sorry.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...