Jump to content

[Hladam]Hladam clenov


Guest pepo3333

Recommended Posts

ja bi som siel aj tak sa nudím a aspon bude sranda , :v:

 

 

Ako moze dat niekto po by makke i?

 

 

normalne , zase tu píses blbosti , písem tak ako mi ide ruka to tvrdé a mekke i je celková blbosť :ble::ble::ble:

Link to comment
Share on other sites

ja bi som siel aj tak sa nudím a aspon bude sranda , :v:

 

 

Ako moze dat niekto po by makke i?

 

 

normalne , zase tu píses blbosti , písem tak ako mi ide ruka to tvrdé a mekke i je celková blbosť :ble::ble::ble:

 

"lol" ked tu zase pisem blbosti tak my ich ukaz,nejde my o to ake i pises,ale je to trocha na hanbu aby si napisal po by makke i "lol" "lol"

Link to comment
Share on other sites

Ako moze dat niekto po by makke i?

 

 

normalne , zase tu píses blbosti , písem tak ako mi ide ruka to tvrdé a mekke i je celková blbosť :ble::ble::ble:

 

"lol" ked tu zase pisem blbosti tak my ich ukaz,nejde my o to ake i pises,ale je to trocha na hanbu aby si napisal po by makke i "lol" "lol"Tak ted si udelal hanbu sam sebe :d. V tomhle pripade se mi pise s I.

Link to comment
Share on other sites

Ako moze dat niekto po by makke i?

 

 

normalne , zase tu píses blbosti , písem tak ako mi ide ruka to tvrdé a mekke i je celková blbosť :ble::ble::ble:

 

"lol" ked tu zase pisem blbosti tak my ich ukaz,nejde my o to ake i pises,ale je to trocha na hanbu aby si napisal po by makke i "lol" "lol"

 

 

dpici kua , maj v pici ake i tam dam , chces poviest ze ked dam bi tak to uz ako neprecitas ??? zato ze ty si bifľoš ta mi nemusís tahat slovencinu aj tu . :prdel:

Link to comment
Share on other sites

D3luX sice nejsem Slovák ale nemá být jak máš "ked tu zase pisem blbosti tak my ich ukaz,nejde my o to ake i pises,ale je to trocha na hanbu aby si napisal po by makke i"

Nemá být mi ?

 

Když už opravuješ tak nepiš sám chyby. "fresse"

Link to comment
Share on other sites

HackerxD sice nejsem Slovák ale nemá být jak máš "ked tu zase pisem blbosti tak my ich ukaz,nejde my o to ake i pises,ale je to trocha na hanbu aby si napisal po by makke i"

Nemá být mi ?

 

Když už opravuješ tak nepiš sám chyby. "fresse"

 

 

Ked to povies ty :clap::clap:

Link to comment
Share on other sites

Haha ty este raz my povies kkt,ty skurvenec vyjebany tak ti pridem rozjebat picu..kokotek miluje takych KOKOTOV!!

 

kkkkkkkttt prijebany ty si stým začal , uz sa trasiem :lol: :prdel: :ble:

 

a nespamuj tu :spam:

Link to comment
Share on other sites

Haha ty este raz my povies kkt,ty skurvenec vyjebany tak ti pridem rozjebat picu..kokotek miluje takych KOKOTOV!!

 

kkkkkkkttt prijebany ty si stým začal , uz sa trasiem :lol: :prdel: :ble:

 

 

Ked myslis.. :clap::clap:

 

PLS LOCK!!

Link to comment
Share on other sites

Haha ty este raz my povies kkt,ty skurvenec vyjebany tak ti pridem rozjebat picu..kokotek miluje takych KOKOTOV!!

 

kkkkkkkttt prijebany ty si stým začal , uz sa trasiem :lol: :prdel: :ble:

 

 

Ked myslis.. :clap::clap:

 

PLS LOCK!!

 

Zasa LOCK , no a tako tu konci skoro kazda téma , zato ze tu spamujes nemusíš hned dávať LOCK , to nemá žiadny zmysel že budú všetký témy zamknuté :d:d

Link to comment
Share on other sites

PLS LOCK!!

 

Zasa LOCK , no a tako tu konci skoro kazda téma , zato ze tu spamujes nemusíš hned dávať LOCK , to nemá žiadny zmysel že budú všetký témy zamknuté

 

 

Samozrejme,jebme uz nato :):) ,a uz :spam: ....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...