Jump to content

Informace o hráči pomocí OnPlayerClickPlayer.


AvestX

Recommended Posts

Dobrý Večer.

Tento TuT by zvládl každý, ale někteří nováčci ne, tak jsem se rozhodl ho sem dát.


O co jde, co to dělá ?

Když dáte TAB a kliknete na hráče ukáže vám to jeho info


Takže do OnPlayerClickPlayer ( Je to úplně na konci pawn souboru, tedy pokud jste to nesmazali )

new ID = clickedplayerid; // Nadefinujeme si ID jako clickedplayerid aby jsme to nemuseli psát celé (pro lenochy)
new str1[150]; // Definace stringu 1 ( ID Hráče )
new str2[256]; // Definace stringu 2 ( Info řádek 1 hráče )
new v_aute[5]; // Definace stringu jestli je v autě ( Pozor, pokud zadáte delší věc než 5 (v tomto) tak to nenapíše celí text ! )
new Float:hp; // Definace Health ( Zdraví hráče musí být desetiný číslo )
GetPlayerHealth(ID,hp); // Zjistíme Health ( Zdraví ) hráče
if(IsPlayerInAnyVehicle(ID)) // Nyní pokud je v autě
{
format(v_aute, 5, "Ano"); // Zformátujeme string "v_aute" na ano
}else format(v_aute, 5, "Ne"); // else (jiné) takže pokud není zformátujeme na ne
format(str1, 150, "[     Hráč ID:%d     ]", ID); // Formát stringu 1 neboli hráčovo ID
format(str2, 256, "IP: [  %s  ] Peníze: [  $%d  ] V Autě: [  %s  ] Zdraví: [  %.1f  ]", PlayerIp(ID), GetPlayerMoney(ID), v_aute, hp); // Ostatní format IP a tak dále
//-----------|
SendClientMessage(playerid, 0x0000FFFF, str1); // napíšeme hráči co na něj klikl String 1 na modrou barvu (text ID hráče )
SendClientMessage(playerid, 0xFFFFFFFF, str2); // znovu napíšeme String 2 a informace co v něm máme
SendClientMessage(playerid, 0x0000FFFF, str1); // String 1 modrá barva dávám abych to měl hezčí ..


Tímto jsme si ukázali jak také jde udělat informace hráče.

Ovšem můžete přidávat veškeré věci, kdyby jste nevěděli jak na ně napište do tohoto topicu ;) ( vím že už DAFFY dělal takovíto topic, ale já mám přes jiný public a i jinou funkci myslím jestli je v autě .. )


 

Errory ?

 

Undefined Symbol PlayerIp ?

Nahoru do modu

stock PlayerIp(playerid)
{
  	new ip[16];
GetPlayerIp(playerid,ip,16);
return ip;
}

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...