Jump to content

>> L Admin 4 - Adminscript


Patrony

Recommended Posts

Přináším vám mód ze sa-mp fóra.

Kdysi dávno, bylo to 19. prosince 2007, zveřejnil záhadný vývojář LethaL svůj adminiscript ve 4. verzi. Je to alternativní adminscript pro ty, které už omrzely známé nejmenované adminscripty (exis). Všechny ostatní informace se dozvíte

ZDE nebo taky TADY.

 

BONUS: Pro ty, kteří neumí

(i pro ty co umí, můžete navrhovat lepší překlad ;) )

Link to comment
Share on other sites

killer":2i1llyu0]lol a mach si to sem newe dat lol a zalez si povedal 2 krat chod sa liecit ;)

já umim číst a dobře vím co píšu narozdíl od tebe. mach mi řekl abych to sem dal, vzal jsem to jako jeho žádost, on to sem umí dát neboj ;) Proč bych se měl jít léčit? to by jsi měl spíš ty podle toho co tu píšeš...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest smoke777

je to docela na hov** protoze se tam prihlasuje /login a to je na prd protoze na většině modech se prihlasujes pres /login a pak se nemuzes prihlasit do hry.

Link to comment
Share on other sites

je to docela na hov** protoze se tam prihlasuje /login a to je na prd protoze na většině modech se prihlasujes pres /login a pak se nemuzes prihlasit do hry.

 

Pokuď se chceš přihlašovat jako /alogin tak musíš v pwn ladminu zmenit:

//#define USE_AREGISTER

 

Na

 

#define USE_AREGISTER

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

musíš překalibrovat transpoidní kulimilové tyče tak že překonfiguruješ tripoidní luminescenční galvanizátor...

Link to comment
Share on other sites

tak treba nemas vytvoreny potrebny slozny na registraci, nebo nemas kompatibilni herni mod...

Potřeboval bych aby adminscript byl kompatibilni s admin scriptem.. Může mi někdo helpnout ? Prosím ;)

Link to comment
Share on other sites

tak treba nemas vytvoreny potrebny slozny na registraci, nebo nemas kompatibilni herni mod...

Potřeboval bych aby adminscript byl kompatibilni s admin scriptem.. Může mi někdo helpnout ? Prosím ;)

 

 

jj udelej si vlastni to mas nejlepsi

Link to comment
Share on other sites

po castech a tam kam to patri....pak to bude normalne fachat

Ok to by jsme měli.. Ale mám další problém.. Mám trošku předělané Maikeroo na verzi 0.3.. Ale neukazují se mi ikony.. Nevíte co s tím ? ( na 0.2x se mi ukazovali )

 

Code mám takto

 

CreatePickup(1318,1,2127.7952,2377.0208,10.8203)

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...