Jump to content

gamemode WTH


Guest scopers

Recommended Posts

Takze povedal som si ze uz viem hadam tolko z pawna aby som si urobil vlastny mod bude to vyzerat asi takto:

1.Obciansky preukaz 100%

2.Autoskola 100%

3.Pilotny kurz 100%

4.Povolania: 75%

a)Policia80%

b)Doktor80%

c)Hasici80%

d)Taxikar80%

e)Autobusar0%

f)Pilot80%

g)Prostitutka80%

h)Automechanik0%

i)Vojak80%

j)Zlodej aut0%

k)Odtahova služba 80%

l)Najomny vrah0%

m)SBS 0%

n)Farmar40%

o)Mafian0%

p)Terrorista)0%

q)Novinar80%

r)Namorne Letectvo80%

s)Pobrezna Hliadka80%

Banky 10%

Admin System 90%

Prikazy 75%

Spawn postav 100%

TextDrawy 100%

Vyplatovy system 10%

Preto maju povolania len 80% lebo su neni urobene vyplati a prikazy ku nim.

Bude to tak sprawne ze hrac na zaciatku dostane 1000€ pojde na urad tam si vybavi obciansky ktory bude zadarmo ked nebude mat obciansky nemoze sa zamestnat ani si urobit vodicky preukaz ani pilotny proste ked si ho nevybavi tak si nemoze ani prdnut :d Spravim tam predajne aut v ktorych si kupi potom vlastne auto inak kradnut auta bude vedet len zlodej aut.

To je zatial vsetko co tam planujem ale urcite ma este nieco napadne tak dopisem.

Mimochodom WTH znamena WELCOME TO HELL (VITAJTE V PEKLE)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

hovorim ze nieco vymyslim co nema este nikdo napriklad toho zlodeja aut som nevidel este :d inak keby mal niekdo zaujem mi pomoct budem len rad ale niekdo kdo pawno dobre ovlada nie zaciatocnik napiste mi SZ ked budete mat zaujem.

Link to comment
Share on other sites

vydel si uz vlastne neaky mod? sak ked to robim postupne tak jasne ze to mam hen tak urobene najprv robim povolania to je 80% ked urobim ktomu vyplaty to bude 90% a ked bude mat povolanie svoje prikazy tak to bude 100% tak neviem co sa vzrusujes

Link to comment
Share on other sites

Sry, ale mod se mi nelíbí .... Prostě občanka a td to akorát hráče zdržuje a sere ... řidičák když uděláš ok, ale nedávej ho třeba když nema u zaměstnání ... já mam řidičák že když je hráč v autě tak ho polda může pokutovat ale jinak nic .... naco jinýho je slovo "řidičák" ? na řídění ne ?

Nejlepší je stejně si udělat includy a pak podle jednoho řádku to všechno mastit :d jak to mam já ...

 

#include

#include

#include

#include

#include

#include

#include

#include

#include

#include

#include

#include

#include

 

Je to velký, ale o doost to sníží práci ... a to makam ještě na 10 Includech ...

 

Link to comment
Share on other sites

dobre ja spravim betu uvidim nazori potom mozno co ked sa to bude zo 100 ludi pacit 70-tim tak koli 30-tim to bude prerabat ked to bude opacne dobre nnic nepoviem tak to prerobim sa to mi zabije 30minut

Link to comment
Share on other sites

dobre ja spravim betu uvidim nazori potom mozno co ked sa to bude zo 100 ludi pacit 70-tim tak koli 30-tim to bude prerabat ked to bude opacne dobre nnic nepoviem tak to prerobim sa to mi zabije 30minut

 

Si věříš že ti tam příjde 100 lidí :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...