Jump to content

[HĽADÁM]Hľadám partnera/pomocný web!


Guest Airsoft3r

Recommended Posts

Guest Airsoft3r

Ahojte...potreboval by som nejakého partnera s vlastným webom, ktorý pozná aspoň 200 ľudí...Ja by som web vytvoril podľa dohody...Cieľ je taký, že by som zviditeľnil svoje a zároveň vaše stránky!

 

Komu sa to nebude páčiť, tak prosím :spam: :spam: :!: :!: :!:

Link to comment
Share on other sites

Komu sa to nebude páčiť... prejdem k veci zbytočný spam topic ! podľa kliknutia na jeden odkaz je jasné, že sa vo weboch vôbec nevyznáš neovládaš css a ani grafiku... takže typujem, že buď máš rodičov hrozne prachatých alebo máš 8 rokov ... a ak budeš mať viac zistíš, že si tu dobre trapošil "bodka" ... dal by som LOCK !

Link to comment
Share on other sites

Komu sa to nebude páčiť... prejdem k veci zbytočný spam topic ! podľa kliknutia na jeden odkaz je jasné, že sa vo weboch vôbec nevyznáš neovládaš css a ani grafiku... takže typujem, že buď máš rodičov hrozne prachatých alebo máš 8 rokov ... a ak budeš mať viac zistíš, že si tu dobre trapošil "bodka" ... dal by som LOCK !

Ano (bohužel?) musím souhlasit s Pongem. Lock by jsem nedával, nepochybuju o tom že se ti nějakej nováček ozve, ale asi tvoj požadavky splňovat nebude...

Link to comment
Share on other sites

Guest Airsoft3r
Komu sa to nebude páčiť... prejdem k veci zbytočný spam topic ! podľa kliknutia na jeden odkaz je jasné, že sa vo weboch vôbec nevyznáš neovládaš css a ani grafiku... takže typujem, že buď máš rodičov hrozne prachatých alebo máš 8 rokov ... a ak budeš mať viac zistíš, že si tu dobre trapošil "bodka" ... dal by som LOCK !

 

Pongo, zato že ty vieš robiť s CSS a HTML tak nie každý ... keby som sa v CSS a HTML a ostatných veciach vyznal, dávno mám nejaký web ako cn!ry (Pavel Sieder) a neje*em sa tu z HELPOM

Link to comment
Share on other sites

cniriho bych sem netahal, je na úplně jiné urovni. Jeho zaměření bude spíš php a databáze. Já bych tě airsofte mohl využít pokud by jsi chtěl, ale musel by jsi mi ukázat tvou tvorbu, resp. nějakej návrh webu čistě v obrázku.

Link to comment
Share on other sites

Guest Airsoft3r
cniriho bych sem netahal, je na úplně jiné urovni. Jeho zaměření bude spíš php a databáze. Já bych tě airsofte mohl využít pokud by jsi chtěl, ale musel by jsi mi ukázat tvou tvorbu, resp. nějakej návrh webu čistě v obrázku.

 

Patrony myslíš návrh webu ako vzhľad? (tému) ak myslíš to, tak vzhľady (témy) nerobím...a na obsahu webu by sme sa dohodli...

Link to comment
Share on other sites

cniriho bych sem netahal, je na úplně jiné urovni. Jeho zaměření bude spíš php a databáze. Já bych tě airsofte mohl využít pokud by jsi chtěl, ale musel by jsi mi ukázat tvou tvorbu, resp. nějakej návrh webu čistě v obrázku.

 

Patrony myslíš návrh webu ako vzhľad? (tému) ak myslíš to, tak vzhľady (témy) nerobím...a na obsahu webu by sme sa dohodli...

Ne myslím tím jen udělat jak by sis web představoval jen čistě do obrázku, textboxy, panely apod... Dalo by se tomu říct návrh, nebo plán.

Něco jako tohle:

artists-page-d.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest Airsoft3r
OKey.. pak ti tu dám návrh...zatím me nic nenapadá xD

Chce to čas, např. tenhle se mi moc nelíbí, mám radši designy v moderním vytříbeném stylu

 

No to jo... kdyby stačilo navrhnout slovne tak to bych ti popsal drive xD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...