Jump to content

gamemode Stunt-Drift-Dm 1.0


Guest w[X]

Recommended Posts

[ O Mode ]

-Mod sa bude odohravat v mestach : San Fiero , Las Ventruras

-Mod sa bude odlisovat od inych stuntov tym ze budu spravene nove areny na drift, drag, dm, szjazdov, atd

-Mod bude mat kopec prikazov...

-Je to len 1 verzia : Stunt-Drift-Dm 1.0

-Mod bude mat mozno urcite nejake male chybicki no ale pokusime sa ich najst

 

[ Prikazy ]

[ WARPY ]

Sjazdi : /s1, /s2, /s3, /s4, /s5

Drift Areny : /d1, /d2, /d3, /d4, /d5

Drag Areny : /dr1, /dr2, /dr3, /dr4, /dr5

Stunt Areny : /sf, /lv, /nevada, /ls, /pr1, /pr2

Dm Zoni : /dm1, /dm2, /dm3, /dm4, /dm5

Tuning Zoni : /t1, /t2

 

[ FUN ]

/sit1 /sit2 /sit3

afk /kill /warpy

/wanted /givecash

( Doplnime )

 

[ Autori ]

-w[X]

-[other]killer

 

Poprosil by som ziadne zbytocne poznamky, nechaj si ich radsej pre seba ak sa ti mod nepaci tak radsej nepis nic :oops: ...

Screeny dodam zajtra

Link to comment
Share on other sites

Proste mi vas tam nenutime ist a hrat to proste kto to bude chciet hrat alebo len pozret tak sa tam pojde pozret ale nemam rad ked dakdo semka pise chujovini rad by som vydel vytvor toho co kritizuje inych

Link to comment
Share on other sites

":25yb4mxc]Proste mi vas tam nenutime ist a hrat to proste kto to bude chciet hrat alebo len pozret tak sa tam pojde pozret ale nemam rad ked dakdo semka pise chujovini rad by som vydel vytvor toho co kritizuje inych

Když nechceš kritiku tak nezakláej topic "geek" takovýchto modu jsou stovky a stejne si neco stahnes ze samp fora a hodis si tam BY ***** :X a takto bude vypadat ten mod,je to jasny :opera: :mozilla:

Link to comment
Share on other sites

kopirovani tohoto modu zakazano? to sem nepochopil...to si jako nemuzu prijit na ten server, s0beitem si ulozit vsechny auta, objekty a pickupy, a udelat si z toho naprosto stejnem mod?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

no dufam ze to nebude taky mod co su aj ostatne mody co maju 1-2 stunty a ostatne same sracky co bi som spravil aj bez Mta.....takto som nasiel 5 serverov ale CZ/SK a same sracky....ja tiez robim stunt mod ale este neni hotovi....som zvedavy na ten tvoj ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...