Jump to content
  • 0

pomoc Dini


AvestX

Dotaz

Dobrý den ..

Dnes jsem zkoušel dělat registraci přes dialog ... pomocí TuTu co je zde: viewtopic.php?f=8&t=7754&p=82926#p82926

vše mi šlape jak má být, ale když na začátku hry ( OnPlayerConnected ) chci aby se dialog zobrazil tak se nic nestane.. zkoušel sem i přes příkaz ale nejde, ale když dám aby se zobrazil jen dialog tak to jede Kod je zde:

 

public OnPlayerConnect(playerid)

{

Prihlasen[playerid] = false;

new reg_info[50];

format(reg_info,sizeof(reg_info),"OurWorld/%s.dat", Jmeno(playerid));

if(!dini_Exists(reg_info))

{

ShowPlayerDialog(playerid,1,DIALOG_STYLE_INPUT,"Register","Vítej na serveru ...\nProsím zaregistruj se, napiš heslo :","Registrovat","Odejit");

}else{

ShowPlayerDialog(playerid,2,DIALOG_STYLE_INPUT,"Login","Vítej znovu na serveru ...\nProsím přihlaš se, napiš heslo které si zadával při registraci : heslo :","Přihlásit","Odejit");

}

return 1;

}

 

Předem děkuji za odpověd ..

Link to comment
Share on other sites

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Dej to do OnPlayerRequestClass A pak jestli v tom nemas nekade chybu... Koukni treba jestli si nenapsal spatny id dialogu :d

Asi má roox pravdu, nemám moc praktických zkušeností takže si nejsem jistej, ale taky jsem kdysi tohle potřeboval udělat a něšlo mi to...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Už jsem to zkoušel na příkaz ...... nic se nestalo, a udelal sem prikazy login a register a ty šli taky :d ale tohle nejde, prostě přes /register a login se mi vytvořil i ůčet .... tak fakt už nevim .. kdyby ste chtěli zdrojoví kód řekněte .... dám ... ještě to zkusim bez slozky ....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...