Jump to content

[hladam] pawnera ktory sa nudi a pomohol by mi


Guest scopers

Recommended Posts

vies co ja uz od rana sa snazim si urobit autoskolu s checkpointmi ale nejde mi to stale to tak poserem ze to vypnem a potom to robim znovu hladam niekoho kto by mi to ukazal alebo napisal na skype lebo to robim podla toho TUTU co tu je ale nejde mi to moj skype peto-199 dakujem :(:(:(

Link to comment
Share on other sites

Ja uz prisaham ze ten kto my spravi tu autoskolu ma u mna 5€ lebo teraz som tam dal tu co si mi poradil a hadze mi to errory zas

C:\Documents and Settings\peto\Plocha\hodywood.pwn(4005) : error 014: invalid statement; not in switch
C:\Documents and Settings\peto\Plocha\hodywood.pwn(4005) : warning 215: expression has no effect
C:\Documents and Settings\peto\Plocha\hodywood.pwn(4005) : error 001: expected token: ";", but found ":"
C:\Documents and Settings\peto\Plocha\hodywood.pwn(4005) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\Documents and Settings\peto\Plocha\hodywood.pwn(4005) : fatal error 107: too many error messages on one line

case CP1:
{
DisablePlayerCheckpoint(playerid);
CP[playerid] = CP2;
SetPlayerCheckpoint(playerid,-2071.1047,-67.8255,34.8300,5.0); //nastavi CP

ked zmazem tu : tak mi to hodi zas ine errory

Link to comment
Share on other sites

case CP1:// Preco tu mas dvojbodku?.. skus ;
{
DisablePlayerCheckpoint(playerid);
CP[playerid] = CP2;
SetPlayerCheckpoint(playerid,-2071.1047,-67.8255,34.8300,5.0); //nastavi CP

Link to comment
Share on other sites

teraz

C:\Documents and Settings\peto\Plocha\hodywood.pwn(4005) : error 014: invalid statement; not in switch
C:\Documents and Settings\peto\Plocha\hodywood.pwn(4005) : warning 215: expression has no effect

Link to comment
Share on other sites

Topina nic mu never nic ti nevyplati aj ja som mu spravil nieco co ponukal za 16e a nic mi nevyplatil... spravil sa ze o nicom nevie... som sa s tim sral s playom pol dna...

Link to comment
Share on other sites

aj play trpi samomluvou ze j? aj BestRanger on ti tiez opravil error v tej temy kde je kto mi opravi error za 2e som cital a si mu nevyplatil a takisto bude trpiet samomluvou aj Topina ze j?

Link to comment
Share on other sites

eRo jeb nan ho vravim ti dobre ;);)

nemozem na neho sa len tak vyjebat lebo tu odrbal mna, playa, bestrangera a pomaly odrbe cele pwn.cz a vy mu na to vsetci skocite...

Link to comment
Share on other sites

A co bude tu stale picovat jak kkt on nato raz doplati neboj sa :v::v:

1. preco jak

2. mohol bi uz na to doplatit

3. dal by som mu ban keby som bol admin ma multiacc na pawno.cz 1.nick- scopers 2.nick- Peto1993

 

//edit: mam aj dokaz pouziva ten isty skype a to peto-193

Link to comment
Share on other sites

No sak nech sa admin pozrie ci mam rovnaku ip ako peto-1993 ci ako to je a ked mam nech mi da ban ale ked nemam daj ho pls nikcu !!! ERO !!! pretoze to je uplny "lol" on by ako admin neustal pretoze by daval bany za osobne problemy Ero si uz trapny jak moja :prdel: tymto som ja stebou skoncil uz ma nebavi odpovedat na demenciu mam ta v :prdel: CAW. A este nieco na pawne je jediny fajn chalan nick djejsy pomoh my z autoskolou co vy ste za to vsetci nieco chcely on mi to urobil zadara a este ktomu ovela lepsiu skolu ako je v tute to ze to ZACIATOCNICI ako ja nevedia neznamena ze sme lamy. Lamy su ty co nas tak nazyvaju lebo si myslia ze ziedli mudrost celeho sveta a pritom su to male 12rocne deticky.

Link to comment
Share on other sites

No sak nech sa admin pozrie ci mam rovnaku ip ako peto-1993 ci ako to je a ked mam nech mi da ban ale ked nemam daj ho pls nikcu !!! ERO !!! pretoze to je uplny "lol" on by ako admin neustal pretoze by daval bany za osobne problemy Ero si uz trapny jak moja :prdel: tymto som ja stebou skoncil uz ma nebavi odpovedat na demenciu mam ta v :prdel: CAW. A este nieco na pawne je jediny fajn chalan nick djejsy pomoh my z autoskolou co vy ste za to vsetci nieco chcely on mi to urobil zadara a este ktomu ovela lepsiu skolu ako je v tute to ze to ZACIATOCNICI ako ja nevedia neznamena ze sme lamy. Lamy su ty co nas tak nazyvaju lebo si myslia ze ziedli mudrost celeho sveta a pritom su to male 12rocne deticky.

ked chces aby sme ti pomohli tak ti pomozeme ale nehovor ze za to ponukas cash lebo klames lama a ked sa pripajas z dvoch rozlisnych IP adries alebo mas dynamicku alebo pouzivas nejaky anonimizer tak my ti za to nemozeme ale viem na 1.000.000 percent ze si ta ista osoba ktora pouziva tie iste nicky... ja som s tebou skoncil demente nic ti nepomozem a play takisto

Link to comment
Share on other sites

robil to iba play "lol" "lol" "lol" ty si mu to len poslal ty lol priznavam som peto1993 a mam aj scopers nick lenze to mam koli tomu ze ked som si registroval nick peto1993 tak som dlho cakal na mail som myslel ze som zle vyplnil registraciu tak som sa registroval nanovo na ucet scopers a priznavam aj to ze som ta osral o love a co teraz sa cely svet koli tebe zruti alebo co mozes mi nadavat kolko chces nic ti nedam jedinemu komu by som zato zaplatil je play ale oon peniaze nechce som sa ho pytal takze mozes ist do :prdel: ty "lol"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...