Jump to content

Horn OS beta


Marty

Recommended Posts

Horn OS By Marty

Hi everyone,

tak jsem dnes udělal simulaci operačního systému v okne, v programu Visual Basic.

Konkurence MACH OS :d

V simulaci je Notepad, Internetový prohlížeč, Přehrávač...

Login heslo je : password

Download:

 

 

Zatím BETA.

P.S. Je to p*čovina :d

Link to comment
Share on other sites

Nwm možná jestli Mach chce tak at mi napíše :d

 

Dej mi semka pls link kde jsi stáhl ten program Hledal jsem visual studio jenže microsoft.com je mimo provoz a všechny linko co jsem našel jsou taky nefunkční :d tak už nwm co :d

Link to comment
Share on other sites

Tak si to přečti protože spamuješ ty ;) na stránky microsoft se mi nede připojit :roll:

Já neříkám že nespamuju a nijak mi to nevadí že třeba občas jo, když se ti nejde připojit tak si zkus použít normální prohlížeč, nebo změnit proxy

Link to comment
Share on other sites

Tak si to přečti protože spamuješ ty ;) na stránky microsoft se mi nede připojit :roll:

Já neříkám že nespamuju a nijak mi to nevadí že třeba občas jo, když se ti nejde připojit tak si zkus použít normální prohlížeč, nebo změnit proxy

 

kur*va nese* :d čti nebo tě uškrtím :d

Link to comment
Share on other sites

Tak si to přečti protože spamuješ ty ;) na stránky microsoft se mi nede připojit :roll:

Já neříkám že nespamuju a nijak mi to nevadí že třeba občas jo, když se ti nejde připojit tak si zkus použít normální prohlížeč, nebo změnit proxy

 

kur*va nese* :d čti nebo tě uškrtím :d

Už jen z principu nezalistuju na stranu 1 :-D musíš mi to celý opsat sem :-D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Driv sem delal taky neco ve VB08 a bylo to promaklejsi:-D....kdyz se kliklo pravym talictkem treba na ploch tak se dala nastavit barva..byly tam hodiny..kvlaitni nabidka strat, ikony na plose kam se zase dalo kliknout pravym:-D....taky sme tam mnel "tentopocita" kde byl meric zateze CPU a RAM...atd...ale dobry

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...