Jump to content

[ANKETA]Nejvíce povolání


NextWarrior

Recommended Posts

DanGridin":36nbhs5w]jen pro INFO můj mód LVJL má 39 povolání...

 

Tys furt asi ještě nepochopil, že povolani nejsou o tom, že se postaviš na pickup a přidaš se omg... jak už jsem napsal v tematu napady na RP ... přečti si to po mě ještě jednoiu .. "nene"

Link to comment
Share on other sites

Co tam vsechno nastrkas ? Pravnik, prezident, Clen parlamentu, atd ? :d JA ve svym GoL ( Game of Life ) mam zatim 45 a porad pridavam...

Link to comment
Share on other sites

Já mam 30Povolani ... ale mam zas u každýho alespon 10 Misí (random vybere) a né nějáký dojed tam a nic, něco co člověka zabaví ... třeba odstranit za 90Sek bombu ... a tak dále ...

Prostě nemam rád lidi co daj do modu 40 povolani a pa machrujou co maj za super mod ...

Link to comment
Share on other sites

Já mam 30Povolani ... ale mam zas u každýho alespon 10 Misí (random vybere) a né nějáký dojed tam a nic, něco co člověka zabaví ... třeba odstranit za 90Sek bombu ... a tak dále ...

Prostě nemam rád lidi co daj do modu 40 povolani a pa machrujou co maj za super mod ...

 

 

Přesně tohle mám rád +1point for you!

Link to comment
Share on other sites

Já mam 30Povolani ... ale mam zas u každýho alespon 10 Misí (random vybere) a né nějáký dojed tam a nic, něco co člověka zabaví ... třeba odstranit za 90Sek bombu ... a tak dále ...

Prostě nemam rád lidi co daj do modu 40 povolani a pa machrujou co maj za super mod ...

 

Kruci, já mam převoz vrtulníku (s ryzikem sestřelení :d), položení bomby apod. Ale dík za nápad, to s tim defuznutim bomby použiju :d (VždYť ses ode mě taky "inspiroval")

Link to comment
Share on other sites

už mám výtvor EMP i s vyhozením pojistek v celém módu, zkratování mobilů, GPSek, Letadla stratí kontrolu a vybouchnou, atd... Teď dělám na Atomovce, která bude mít i okruh působení -> něco jako zóny: vnitřní a vnější, ti uvnitř ihned zahynou a budou se dívat na škody, přes SetCamera a ti ve vnější podle vzdálenosti dostanou -HP a -ARMOR a to celkem značně, nastaví se jim nějaké animace, ať to vypdá, změná se počasí na 190, nebo 188 a taky to všem nastaví velocity, jako tlaková vlna -> musím si udělat fci, která mi zjistí, pod jakým úhlem je hráč od bodu výbuchu. :v::boss:

Link to comment
Share on other sites

už mám výtvor EMP i s vyhozením pojistek v celém módu, zkratování mobilů, GPSek, Letadla stratí kontrolu a vybouchnou, atd... Teď dělám na Atomovce, která bude mít i okruh působení -> něco jako zóny: vnitřní a vnější, ti uvnitř ihned zahynou a budou se dívat na škody, přes SetCamera a ti ve vnější podle vzdálenosti dostanou -HP a -ARMOR a to celkem značně, nastaví se jim nějaké animace, ať to vypdá, změná se počasí na 190, nebo 188 a taky to všem nastaví velocity, jako tlaková vlna -> musím si udělat fci, která mi zjistí, pod jakým úhlem je hráč od bodu výbuchu. :v::boss:

¨¨

 

 

STARSCREAME proč neodpovídáš na ICQ a ignoruješ mě ?

Link to comment
Share on other sites

my se známe, spammere? :boss:

 

 

 

Ano ondrasw pamatuješ si na mě chtěl sem od tebe ten mod z JZďákama

pošleš mi ho pls ?

 

měl sem i nick lolik

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...