Jump to content
  • 0

pomoc [VÝZVA/HELP] vylepšení statusu


StarsCream_Cze

Dotaz

Je tu milion takových témat, jak rozběhat php status.. Já jsem si už funkční kód našel, php nezvládám vůbec - jen pár image stringů a echo xD. Ale mám na funkce své vlastní zdroje + kamarád ho zvládá výborně(dokonce 2!). Nechci kód, pak bych musel dávat copyrighty a to se mi nechce xD. Žádám jen o radu, jak vytáhnout z otevřeného socketu od sa-mp serveru gravity, verzi, world, weburl a worldtime. V mém (ukradeném, dalo by se říct xD) kódu vytahuju mapu, mód, hostname, max. počet hráčů, připojený počet hráčů a jestli je server zaheslovaný.

Děkuju za všechnu snahu "lol" :boss:

Link to comment
Share on other sites

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Pošlu ti disketu s magnetkou a mentolkou uvnitř, bereš? xD

Teď vážně: dík za nabídku, ale momentálně sem po vánocích nějak extra na suchu (tento rok přibyla ségra + občanka xD), takže teď to opravdu nepude... nebude v tom nějaká funkce fread, ord, či tak něco?? "lol" :boss:

Link to comment
Share on other sites

  • 0

chápu, jsem na tom stejně po vánocích :)

 

ono na každých X-znacích je něco takže nejde například načítat nejprve jméno mapy (poslední položka), pak název serveru (druhá položka) atd...

Takže ti v tomhle případě je tvůj script prakticky nanic pokud sám neumí vytáhnout vše co potřebuješ

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...