Jump to content

Orezanie obrazku cez gimp


eRo

Recommended Posts

Cawte mam taky problem, ze chcem si orezat obrazok cez gimp ale neviem ako na to neviete mi niekto poradit? Mam GIMP 2. A s Photoshopom je to tak, ze si ho nemozem stiahnut lebo ma vela MB a mam strasne pomaly net takze bi mi to stahovalo cca 10 hodin "cheers" pls poradte :spam: a nepiste odpovede typu chod si kupit photoshop apod.

Link to comment
Share on other sites

Sice ti nedokažu poradit protože sem v gimpu nikdy nedělal, ale photoshop když stahuješ 10hodin tak je to v pohodě ... to je jako kdybys stahoval přes torrenty neco přes 1,5GB při rychlosti 200kb/s

Link to comment
Share on other sites

sry že to sem nepatří, ale tvůj podpis porušuje pravidla..

 

to eRo: porušuje nadavani ... nevim jeslti sem to dobře pochopil tak je to jako že marwin na nekoho nadava a nebo že ty nadavaš na marwina (podle me to první)

 

prosím tě smaž to ...

Link to comment
Share on other sites

sry že to sem nepatří, ale tvůj podpis porušuje pravidla..

 

to eRo: porušuje nadavani ... nevim jeslti sem to dobře pochopil tak je to jako že marwin na nekoho nadava a nebo že ty nadavaš na marwina (podle me to první)

 

prosím tě smaž to ...

 

to som chcel poukazat na to ze ne vzdy mate pravdu, tak jak sa robite vecsina z vas.... a k tomu podpisu este par dni ho necham a potom ho zmazem... a ked sa ti nepaci nepozeraj na neho... :-)

 

//edit: a uz to tu nerozoberajme lebo moderatori zamknu temu... riesme obsah tejto temy

Link to comment
Share on other sites

sry že to sem nepatří, ale tvůj podpis porušuje pravidla..

 

to eRo: porušuje nadavani ... nevim jeslti sem to dobře pochopil tak je to jako že marwin na nekoho nadava a nebo že ty nadavaš na marwina (podle me to první)

 

prosím tě smaž to ...

 

to som chcel poukazat na to ze ne vzdy mate pravdu, tak jak sa robite vecsina z vas.... a k tomu podpisu este par dni ho necham a potom ho zmazem... a ked sa ti nepaci nepozeraj na neho... :-)

 

//edit: a uz to tu nerozoberajme lebo moderatori zamknu temu... riesme obsah tejto temy

 

 

hele takže než splnim edit

tak

 

Čo dodať čítajte sami:chcel som iba exis v pwn na skusku a takto som obstal ;(;(;( PS: Nakoniec zistil Patrik88 ze nesom ani spamer ani dement :d:D:D

 

tohle smažeš okamžitě nebo aspon to PS ... naražiš na jinyho člena fora ... porušovaniho globalniho pravidla ...

Link to comment
Share on other sites

tohle smažeš okamžitě nebo aspon to PS ... naražiš na jinyho člena fora ... porušovaniho globalniho pravidla ...

 

Pan chytrej :d

Ale ze tam ma ze je marwin k***t to je v poho hlavne ze patrik tam bejt nema xD

Link to comment
Share on other sites

tohle smažeš okamžitě nebo aspon to PS ... naražiš na jinyho člena fora ... porušovaniho globalniho pravidla ...

 

Pan chytrej :d

Ale ze tam ma ze je marwin k***t to je v poho hlavne ze patrik tam bejt nema xD

 

 

jestli sis toho nevšim tak sem mu to taky řikal

 

on odpovedel ignorancky

 

tak ok děkuju přiznavam chybu tak dodam:

 

a smaž i to marwin ted žadny za nejakejch par dní ...

Link to comment
Share on other sites

Pan chytrej :d

Ale ze tam ma ze je marwin k***t to je v poho hlavne ze patrik tam bejt nema xD

 

nebolo tam napisane ze je marw k***t... a ani na patrika som nenarazal ale precitajte si v podpise... no coment a teraz uz rieste kua OREZANIE OBRAZKU CEZ GIMP dpče

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...