Jump to content

Návrhy na BAN


Daw3

Recommended Posts

Jasně chápu.. já jen říkám že BAN navrhnu. Možná sis až ted uvědomil že ses změnil ale ve skutečnosti ještě včera si tu měl opět blbé kecy..

Link to comment
Share on other sites

Daw3":r9nt0ukk]Jasně chápu.. já jen říkám že BAN navrhnu. Možná sis až ted uvědomil že ses změnil ale ve skutečnosti ještě včera si tu měl opět blbé kecy..

 

Vcera ? viewtopic.php?f=24&t=5808

 

kajajdovi by som dal bann...

kdyz ho nemas rad proc chodis na jeho forko? Taky mimo

Link to comment
Share on other sites

Daw3":22yw6jtb]Jasně chápu.. já jen říkám že BAN navrhnu. Možná sis až ted uvědomil že ses změnil ale ve skutečnosti ještě včera si tu měl opět blbé kecy..

 

Vcera ? viewtopic.php?f=24&t=5808" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

 

kajajdovi by som dal bann...

kdyz ho nemas rad proc chodis na jeho forko? Taky mimo

 

 

jaj no a čo.......som nevedel že to je staré........

 

a inač neviem prečo ste to lockly za spam :d tam ani spam nebol

Link to comment
Share on other sites

Davidku =) pb.net je takoví forum na který by mohli dovolovat dávat odkaz.

Pokaždý když napíšeš "Pawn o b ox" tak to změní na kokotbox ;)

takže vpoho pište pawno box...

 

btw: já mam jedno varování xD tak na mě založte antidemenci "lol"

Link to comment
Share on other sites

Daw3, kdyby místo toho jste řekly mě, tak já bych vám to tu zaspamoval, když tu chcete mít todle.. Stačilo to navrhnout chytrákovi na icq nebo v pm a hned by nebyla zatížená databáze, jak mi na icq furt říkáš..

Link to comment
Share on other sites

Nojo tak sorry že sem píšu xD sry sem spamer..

notak k věci:

Myslim že kakajda by taky nemusel dostat ban, chová se tu celkem i dobře, občas zaspamne no to sna každej.

Ještě don mi tu nevadí.

Ale ty ostatní "nene" sry ban, janik spamoval v "Jak na NPC", neuměl dát upravit.

 

můj názor...

Link to comment
Share on other sites

Daw3, kdyby místo toho jste řekly mě, tak já bych vám to tu zaspamoval, když tu chcete mít todle.. Stačilo to navrhnout chytrákovi na icq nebo v pm a hned by nebyla zatížená databáze, jak mi na icq furt říkáš..

Já budu rád když se k tomu lidi vyjadrej ale ne smajlikem..!!

Link to comment
Share on other sites

Daw3":q89ngara]
Daw3, kdyby místo toho jste řekly mě, tak já bych vám to tu zaspamoval, když tu chcete mít todle.. Stačilo to navrhnout chytrákovi na icq nebo v pm a hned by nebyla zatížená databáze, jak mi na icq furt říkáš..

Já budu rád když se k tomu lidi vyjadrej ale ne smajlikem..!!

Tak potom můžete na forum rovnou zakázat smajlíky, když je tu lidi nemají psát..

Link to comment
Share on other sites

Daw3":1sjeyt9f]
Daw3, kdyby místo toho jste řekly mě, tak já bych vám to tu zaspamoval, když tu chcete mít todle.. Stačilo to navrhnout chytrákovi na icq nebo v pm a hned by nebyla zatížená databáze, jak mi na icq furt říkáš..

Já budu rád když se k tomu lidi vyjadrej ale ne smajlikem..!!

Tak potom můžete na forum rovnou zakázat smajlíky, když je tu lidi nemají psát..

Mohou ale odpověd nesmí spočíat jen ve smajlu. Jestli máš nějakej problém tak si dej odchod protože zrovna ty mě začínáš s*át.

Link to comment
Share on other sites

Daw3":1l0mhqs4]
Daw3, kdyby místo toho jste řekly mě, tak já bych vám to tu zaspamoval, když tu chcete mít todle.. Stačilo to navrhnout chytrákovi na icq nebo v pm a hned by nebyla zatížená databáze, jak mi na icq furt říkáš..

Já budu rád když se k tomu lidi vyjadrej ale ne smajlikem..!!

Tak potom můžete na forum rovnou zakázat smajlíky, když je tu lidi nemají psát..

Mohou ale odpověd nesmí spočíat jen ve smajlu. Jestli máš nějakej problém tak si dej odchod protože zrovna ty mě začínáš s*át.

Nápodobně.. Vymažeš mi příspěvek ve kterém byl jen 1 smajlík a dvě věty..

Link to comment
Share on other sites

Daw3":3hf4evqw]Ale jaký!!!! Za tím co dělám si stojím .. Byl to spam!

Prej jaky?.. To by si měl vědět ty co mažeš ne? A nebyl to spam bylo to k topicu co napsal Wonder_Kakajda..

Link to comment
Share on other sites

1. Vidíš někde otázník? :)

2. Tvoje rozlouční s ním patří na icq.

3. Napiš ještě nějakou sra*ku, která tu rozvíjí spam a máš VAR!

Link to comment
Share on other sites

Daw3":2vpxtb0x]1. Vidíš někde otázník? :)

2. Tvoje rozlouční s ním patří na icq.

3. Napiš ještě nějakou sra*ku, která tu rozvíjí spam a máš VAR!

To si jako myslíš, že mi VAR něco udělá? Když už mam 3..

Link to comment
Share on other sites

Daw3":3jmi4ycd]Myslím si že jo protože pak to bude navrh na BAN... Budu si na tebe dávat pozor a ted už bych tuhle konverzaci ukončil.

J klidně.. dávej si na mě pozor stejně todle forum de do kytek, jak můžeš sám vidět.. A ze soukromích důvodu mi to nevadí.. Co se může více ublížit? Nějaký BAN na forum nebo něco osobního? ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...