Jump to content
  • 0

pomoc Maikeroo Town 2 help


Guest 22rony11

Dotaz

23 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Bl4ckJ0k3r":2qps8xxq]dpc další lama, mně je***

 

A ja reknu wtf kazdy si tu dava obrazok

 

Ale k veci proste se lognes na rcon a das /eadmin id lvl a je to...

 

Pise my tu Nemate Dostatecni Admin Level !

Link to comment
Share on other sites

  • 0
ulozte si slozku vasehonicku.sav do pocitace tam to predelejte podle potreby a nahrejte ji tam.... To by melo fakat....

 

nefeka

_____________

Sem tajnej uzivatel heheh uhadnite kto sem
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Proste ak mas EXIS .. v hre napises /eregister *heslo*

vypnes hru.. ides do scriptfiles/exis/"TVOJ_NICK".sav a tam si to otvoris cez notepad a prepises riadok s LVL=0 na 5 . .. chapes?

 

Ak nemas exis ale iba maikeroo tak sa jednoducho regnes do hry /register *heslo*

vypnes hru a v scriptfiles/Maikeroo/Login/"TVOJ_NICK".sav (to znamena ze najdes seba) a tam tak isto cez notepad a najdes si riadok s LVL a prepises na 5 nič tazkeho..

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Caute mam mod Maikeroo Town 2 ale ako sa dam lvl 5 skusal som to cez subor .sav ale nic plz pomozte my som skusal i na nete nic.

 

 

Jednoducho na pis mi na pokec Jozef397

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Caute mam mod Maikeroo Town 2 ale ako sa dam lvl 5 skusal som to cez subor .sav ale nic plz pomozte my som skusal i na nete nic.

 

 

Jednoducho na pis mi na pokec Jozef397

 

Autor je banned

 

 

 

SPATNA SEKCE LOCK

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Maikeroo Town, sem sám osobně nikdy neměl, ale více méně sem videl z něj pár řádků, tudíž z toho plyne že ti možná poradím....

Jdi na server:

zaregistruj se ---> /register [heslo]

poté jdi do složky kde máš uložený server dále pokračuj do složky Script Files díle ještě do Login a tam hledej soubor SvůjNick.sav nebo jakou příponu používá maikeroo, dálé ho otevři pomocí poznámkového bloku najdi si řádek tušim AdminLevel nebo AdminLvl nebo Admin nebo já už nevim jak to tam je ukládanýa za = napiš číslo Admin Levlu, [1-5] poté stiskni levý ctrl+s a zavři soubor, zapni znova hru(připoj se na server) a dej /login heslo a měl by jsi mít úspešně nastavený Admin Level 5 ! UPOZORNĚNÍ: Během tohoto procesu, nesmíš být na serveru !

 

// + zalozil si to ve spatnem kua jak se to rika.... jo ve spatne sekci!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...