Jump to content

VAR/BAN EXPLOSIV


eRo

Recommended Posts

Kámo já tu necvhci spamovat ale řekni mi kam to mám jako psát....nic tu není přehledně udělaný,jen smíchaný u sebe a divim se že se vůbec někdo PAWN naučí!!!

 

Já teda umim velký ho***

 

Navíc tu teď SPAMUJEŠ akortá TY!!! Takže buď ticho!! :spam:

 

Ani nechápu proč si bereš do huby právě mě!!! Tady je SPAM fór a nikdo s nima nic nedělá .... a já udělal jedno a ty by si hned BANOVAL

 

Dělejte si jako co chcete ale říkám:!!!

 

Nepřehledný forum

 

:spam:

Link to comment
Share on other sites

Tak nepiš double posty a neodpovídej smajlama nee ?? a na wiki toho je dost

 

No to máš pravdu!! DOST!! Ale DOST těžký!!

 

Když sou tam psaný nějaký proměný a samý čísla tak z toho nic nepochopim.

Jako je mi to jedno. Nebudu tu prosit jako chudák aby ste mě nebanovali!! Klidně to udělejte. Já už se to NĚKDE Naučim.

Link to comment
Share on other sites

Kámo já tu necvhci spamovat ale řekni mi kam to mám jako psát....nic tu není přehledně udělaný,jen smíchaný u sebe a divim se že se vůbec někdo PAWN naučí!!!

 

Já teda umim velký ho***

 

Navíc tu teď SPAMUJEŠ akortá TY!!! Takže buď ticho!! :spam:

 

Ani nechápu proč si bereš do huby právě mě!!! Tady je SPAM fór a nikdo s nima nic nedělá .... a já udělal jedno a ty by si hned BANOVAL

 

Dělejte si jako co chcete ale říkám:!!!

 

Nepřehledný forum

 

:spam:

 

Hľadaj si tutoriály v návodoch, a dávaj upraviť keď napíšeš prispevok a chces nieco dodat....

Link to comment
Share on other sites

Kámo já tu necvhci spamovat ale řekni mi kam to mám jako psát....nic tu není přehledně udělaný,jen smíchaný u sebe a divim se že se vůbec někdo PAWN naučí!!!

 

Já teda umim velký ho***

 

Navíc tu teď SPAMUJEŠ akortá TY!!! Takže buď ticho!! :spam:

 

Ani nechápu proč si bereš do huby právě mě!!! Tady je SPAM fór a nikdo s nima nic nedělá .... a já udělal jedno a ty by si hned BANOVAL

 

Dělejte si jako co chcete ale říkám:!!!

 

Nepřehledný forum

 

:spam:

 

Hľadaj si tutoriály v návodoch, a dávaj upraviť keď napíšeš prispevok a chces nieco dodat....

 

Kua a jak??? Já vlezu an jeden tutorial pro začátečníky a pak už nic takovýho není. V tom pro začátečníky je jen jak má vypadat celej dokument ve kterým nic není.... ale to mě nezajímá. To vim jak má vypadat. Já chci víc,ale když tam píšete jen kraviny a nenapíšete že po tom začátku se pokračuje [TUT].... 2# atd.... tak pak je to těžký

Link to comment
Share on other sites

Kua a jak??? Já vlezu an jeden tutorial pro začátečníky a pak už nic takovýho není. V tom pro začátečníky je jen jak má vypadat celej dokument ve kterým nic není.... ale to mě nezajímá. To vim jak má vypadat. Já chci víc,ale když tam píšete jen kraviny a nenapíšete že po tom začátku se pokračuje [TUT].... 2# atd.... tak pak je to těžký

 

Čudné ja som tiež začiatočník a chápem tým tutoriálom...

Link to comment
Share on other sites

omg tento topic bol vytvoreny preto aby sa rozhodlo co s explosivom dalej lebo spamuje.... a vy si tu skludom spamujete a bavite sa o ČEŠTINE

Link to comment
Share on other sites

preco by si mal dat HITMAN ban? 1.Nema na to opravnenie xD 2.Nema si preco davat ban neporusuje pravidla ani nic podobne :-) takze W33K porozmyslaj nad sebou...

Link to comment
Share on other sites

1) jsem myslel že by si ho měl navrhnout sobě 2) uráží tu slovně což je taky v pravidlech 3) až budeš chtít bejt zas příště chytrej tak se o tom přesvěč že na to máš ;)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...