Jump to content
  • 0

pomoc HELP TUT na NPC


kid_paja

Dotaz

mam server 0.3 a nevim jak nastavit aby se opravovalo auto udelate mi nekdo pls TUT ? a taky i TUT na NPC postavu ? moc to v pawnu neumim a kdyz to napisu podle vaseho navodu tak mi to nejde vuuubec.diky predem

Link to comment
Share on other sites

22 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
mam server 0.3 a nevim jak nastavit aby se opravovalo auto udelate mi nekdo pls TUT ? a taky i TUT na NPC postavu ? moc to v pawnu neumim a kdyz to napisu podle vaseho navodu tak mi to nejde vuuubec.diky predem

 

Sor sem moc línej :boss: Ale jak znam Om3na ten vý vše pan chytrej bez urážky chytráku "lol" "sunny" :kun:

Link to comment
Share on other sites

  • 0
tady je ta oprava auta i s vzhledem

http://pawno.cz/viewtopic.php?f=8&t=3643

 

nejde mi to pise mi to error kdyz to chci udelat jako FS : error 017: undefined symbol "RepairVehicle" pls poradite?

 

Stahl sis nove pawno (includy) na www.sa-mp.com/download ?

Ja jsem zrovna nemocnej s notebokem kterej tu nema pawno tak nemuzu pomoct :( ale hod sem ty radky ktery ti hazou errory.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

1) RepairVehicle je nadefinovana funkce v includu "a_samp" tudiz ji nemuzes pouzit ve scriptu pro bota

 

2) naco pouzivas u bota RepairVehicle kdyz je jeho auto neznicitelny?

Link to comment
Share on other sites

  • 0
1) RepairVehicle je nadefinovana funkce v includu "a_samp" tudiz ji nemuzes pouzit ve scriptu pro bota

 

2) naco pouzivas u bota RepairVehicle kdyz je jeho auto neznicitelny?

Nerikal nahodou ze nerozumi TuTu na opravu auta + jak vytvorit bota?

Nevsiml sem si ze by to chtel kombinovat

Link to comment
Share on other sites

  • 0

je tu FS ze samp fora ze bot zabiji...ale jenom stoji...provadi animaci strelby...a pokud ses blizko nej tak na tebe miri a ubejvaj ti HP...ale nepohybuje se

Link to comment
Share on other sites

  • 0

zkus LAdmin...na samp foru by mela bejt aktualizace na 0.3...a LAdmin je fakt good...doporucuju...ale nezkousejte funkci na vytvareni Pickupu...jednou sem omylem zadal blbe objekt a uprostred LV se mi ve vzduchu tocil jako pickup ten cervenej most co je v SF :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0

a funguje normal na 0.3? nahral jsem ten adminscript na server ale nevim prikazy ...predtim jsem ho stahl na uloz server se mi restartval a nefungoval vubec register...a ta verze z odkazu tam vubec nejde /alogin nebo /aregister

Link to comment
Share on other sites

  • 0

sem lama pls muzes mi ty prikazy prepsat na /elogin a /eregister ? nebo kde to zmenit zmenil jsem vsechno co bylo login nebo register a melo pred sebou / ale proste nic jde to porad jako /login a /register ale haze se to s normalnim loginem

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...