Jump to content

EeP Mode - RP časť


max007

Recommended Posts

hele a nechces si rovnou vytvořit novy MP s takovmy možnostma ?? (s tim ze to mozna udelas do vanoc si myslel příští ? nebo az ty další rok ??

hele jestli ten mod dodelas tak bude lepsi nez vsechno :-D a bude ti tam chodit 100lidi pri nejmensim a to vsech narodnosti. myslím si že server ani na WOW ti pri tomhle nebude stacit :-D (ale nwm jaky mam wowko naroky) kazdopadne GL :-)

Link to comment
Share on other sites

hele a nechces si rovnou vytvořit novy MP s takovmy možnostma ?? (s tim ze to mozna udelas do vanoc si myslel příští ? nebo az ty další rok ??

hele jestli ten mod dodelas tak bude lepsi nez vsechno :-D a bude ti tam chodit 100lidi pri nejmensim a to vsech narodnosti. myslím si že server ani na WOW ti pri tomhle nebude stacit :-D (ale nwm jaky mam wowko naroky) kazdopadne GL :-)

 

No... mod bude hotový pri najlepších okolnostiach do vianoc 2009/2010.. realne to vidím tak že do prázdnin to bude tak cez prázdniny budete mať čo robiť :d

Každopádne do vianoc budem mat spravenú minimálne polovicu z toho a uverejním IP servera kde bude bežať beta tak si to budete môcť skúsiť...

 

Zpatecnik: Nie som ziadna lamka, mozno ty by si to tak spravil, lebo si lamka "lol" a nepoznas pojem optimalizacia.. asi tolko k tomu

Link to comment
Share on other sites

Nie som ziadna lamka, mozno ty by si to tak spravil, lebo si lamka "lol" a nepoznas pojem optimalizacia.. asi tolko k tomu

No vlastne sem to puvodne myslel jako joke ale jak chces. Klidne se s tebou vsadim ze ten mod nedodelas a nebo nebode takovej jako si tu popsal ;) a s tou lamkou mi muzes vlist dopr*ele :)

Link to comment
Share on other sites

hele a nechces si rovnou vytvořit novy MP s takovmy možnostma ?? (s tim ze to mozna udelas do vanoc si myslel příští ? nebo az ty další rok ??

hele jestli ten mod dodelas tak bude lepsi nez vsechno :-D a bude ti tam chodit 100lidi pri nejmensim a to vsech narodnosti. myslím si že server ani na WOW ti pri tomhle nebude stacit :-D (ale nwm jaky mam wowko naroky) kazdopadne GL :-)

 

No... mod bude hotový pri najlepších okolnostiach do vianoc 2009/2010.. realne to vidím tak že do prázdnin to bude tak cez prázdniny budete mať čo robiť :d

Každopádne do vianoc budem mat spravenú minimálne polovicu z toho a uverejním IP servera kde bude bežať beta tak si to budete môcť skúsiť...

 

Zpatecnik: Nie som ziadna lamka, mozno ty by si to tak spravil, lebo si lamka "lol" a nepoznas pojem optimalizacia.. asi tolko k tomu

 

Ne zpatečník je možná lamka ale ne taková jako seš ty protože realnýho s tvýho modu je tak 10% :boss:

 

//EDIT: A nepíše tady takový hlody jako ty a snaží se radit ;)

Link to comment
Share on other sites

Realnost súdiš podľa čoho? Stavím sa, že podľa toho čo TY dokážeš... Teraz si akurát len dokázal, že TY by si to nevedel... nemam čo k tomu dodať povedz mi čo je nereálne keď si taka skilla, a ja ti to vyvrátim.. že píšem "hlody"? Nauči sa základy pawna ak je to podľa teba nemožné... zase taký.. "ho*no videl ho*na hovorí" :)

Link to comment
Share on other sites

FreeWall":3h4mv1pd]tak napiš za pár let až to všechno budeš mít ;)

 

ps: pošli mi pls ip jestli máš, dík

 

Maximalne rok a to s pol ročnou prestávkou... :)

IP na obidva servery poslaná..

Link to comment
Share on other sites

Jak nato koukam :d tak to bude TimeOut :d jestli se tam vůbec nikdo připojí.

tak na toto fakt nemam slov, buď ste si neprečítali čo som písal alebo... nebudem sa vyjadrovať "lol" "sleep"

Link to comment
Share on other sites

Ja osobne maxovi verím , páčia sa mi taky ľudia ktorý vedia čo chcú !

Max keby sa dalo.. mohol by si sa mi ozvať na icq?

Ďakujem.

Btw. máš plnú moju podporu!

ICQ:

 

442212835

 

Link to comment
Share on other sites

Aj já Max znam ta nesnášam ta ale to neřeš i tak věřím že to možná uděláš ehm možná "lol" a neřeš kdo sem Max "lol" :boss:

Link to comment
Share on other sites

Dobře to vypadá napsané..ale uvidíme až to bude hotové...:d podle mě to bude jako většina lidi..napíšou naslibujou HORY DOLY a nakonec s toho bude mod s par povolanim a s par boty :d

Link to comment
Share on other sites

DON":grr0nd7w]Dobře to vypadá napsané..ale uvidíme až to bude hotové...:d podle mě to bude jako většina lidi..napíšou naslibujou HORY DOLY a nakonec s toho bude mod s par povolanim a s par boty :d

 

Nnn počkej si a uvydíš :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...