Jump to content

Nejde mi GTA SA


PcHawkVich

Recommended Posts

Hi all. Měl jsem na to k dispozici tři různé počítače, tři různé instalačky GTA SA a dva windowsy. Oba dva windowsy jsou XP Home. Funkčnost instalaček je ověřena protože z nich jsem to instaloval vždy a pokaždé bez sebemenších problémů jelo. Ale už od začátku prázdnin jsem bez GTA nejede mi ani na jednom PC. Zapne se, ukázky a úvodní titulky přejedou ale jak dojde na menu tak hra napíše neodesílat a nic víc. Jsem už úplně ztracen. Poraďte mi prosím čím by to mohlo být. Dík moc. "pale"

Link to comment
Share on other sites

OK dik za ten update ale instalacku mam na 100% dobrou protoze jsem to z ni instaloval cca kazdy mesic 2x :d a pokazde jela az ted prestala tatk jsem stahnul dalsi a ta taky nefara stahnul jsem dalsi a ta jak jinak nez taky nefara :( zkusim ten vas update. Dik moc

 

 

EDIT: nepochopili jste me blbe? protoze ja mam XP a nejde mi ani single. Pokud jste me pochopili tak co si mam presne stahnout? protoze na sa-mp jsem zadny patch nenasel

Link to comment
Share on other sites

Guest MatcherQoO
Hi all. Měl jsem na to k dispozici tři různé počítače, tři různé instalačky GTA SA a dva windowsy. Oba dva windowsy jsou XP Home. Funkčnost instalaček je ověřena protože z nich jsem to instaloval vždy a pokaždé bez sebemenších problémů jelo. Ale už od začátku prázdnin jsem bez GTA nejede mi ani na jednom PC. Zapne se, ukázky a úvodní titulky přejedou ale jak dojde na menu tak hra napíše neodesílat a nic víc. Jsem už úplně ztracen. Poraďte mi prosím čím by to mohlo být. Dík moc. "pale"

mne robi to iste ked si nezapnem image v daemone xD :) ale ak zapnem vsetko ide ako ma ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja nejedu prez image. mam crack.

 

EDIT: taky zadne mody nemam tak nerypejte. a navic jsem uz kvuli gta preinstaloval 2x windows. a ani jednou mi to nejelo potrebuju s tim pomoct. a nemusite si hned mylet ze je kazdy komu nejede gta cheater

 

 

EDIT2: a zkousel jsem dva ruzne cracky. aby jste vyloucili i tuhle moznost. ze je spatny crack.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Hele dělalo mi úplně stejně jako tobe a pak jsem už ze zoufalství zkusil instnout to na druhy disk (D) a vše jelo ok takže jestly máš dva disky zkus to tak jak říkám ;)

Musí to bejt asi doopravdickej disk ze jo nemuze to byt virtualni?? protoze me to taky nejede :(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...