Jump to content

návrh Zvýraznit Pravidla


Guest Justin Bieber

Recommended Posts

Mam takovy napad pro ty chore duse co si neprectou pravidla.

Ze by jste se pripojili na adresu pawno.cz a naskocilo by okno s pravidlama, nebo to aspon pripojili k registraci. Nevim jak by se to dalo zaridit, ale ja uz ztracim nervy.

 

Tot muj skromny nazor ;)

Link to comment
Share on other sites

No me by nebavilo pri kazdym prihlaseni cist pravidla :d K registraci by se dát mohli ale stejně to hned každej zavře :problem:

tak to ignoruj ne? ty kdyby si nekdy drzel hubu tak je tady daleko min spamu

Velice originální názor 8-)

Link to comment
Share on other sites

Počuj ty si kery kristus ?Ked niekde je napisana odpoved s tvojim menom tak asi 50% z toho je NESPAMUJTE ale ak si nato neprišiel tak aj NESPAMUJTE napisany v jednom topiku 5 krat je SPAM tak sa nad sebou zamysli...

Link to comment
Share on other sites

Tak se podivejte jak jste na tom, Jeden si dava do podpisu ze ten druhy je lama, dalsi tu posila realny fotky atd.

 

Spravne to vystihl naruto v tematu Pravidla kdyz napsal

Pravidlo 1 jakoby neexistovalo

 

Tak kdyz vas to bavi :)

 

Edit: Ja si chci zapnout net, kouknout se na forum, pokecat s kamosema a ne tu kazdymu psat at nespamuje, ale kdyz to nenapisu ja tak to napise nekdo jinej. Myslite ze me to bavi? Uprimne nebavi

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Já bych to spíš dal že když bude NOVÁČEK přidávat téma či odpověd, bude mít někde u toho přidávání napsaný pravidla třeba ve framu.

 

Sice je to starsi ale da se to zvyraznit tim ze se v administraci do fora napisou pravidla a budou se ukazovat nad prispivanim...

Muzete to locknout

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...