Jump to content

ZombieCity


Frajtr

Recommended Posts

rozhodl sem se pote co sem hral resident evil na ps2 ze si udelam taky jeden zombie mod sice tim zneprijemnuju praci omenovy ale on vy ze nemuzu byt jeho konkurence vsak sem zacatecnik tak sry omen

co bude v modu takze mod se odehrava v sf protoze je tam zombotech tak ted k veci

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Hra za zombie:Zacina te v laboratori v zomotechu v podzemy musite se dostat s klece a vyjit na povrch a tam znicit svet xD

Hra za Lidi,Armadu,atd:branit mnesto co jinyho xD

UFO:ten ma ukol vyhladit jak lidskou rasu tak i zombie

ve hre je laboratr wangs car s po bitve chystase vic mnesto zniceny atd

 

nechci souperis omenem o lepsi mod jestli si myslis ze jo tak nechci tyho mas stejne lepsi

chci si udelat hlavne radost sobe :shifty:

Link to comment
Share on other sites

reknu ti to takhle...nejde o konkurenci....ja beru jako konkurenty 2 servery...tedka vlastne jenom jeden...a konkurence me nejak netrapi...v podstate sme na tom stejne...ja se tvorbou ZE porad ucim...napriklad je pro me novinka tvorba botu...napriklad dneska...delal sem bota cca 3 hodiny...ten bot lita nad celym SF a hlasi podle sektoru pocet zombiku a pocet lidi (sektoru je 5)...ja taky scriptim pro zabavu...ano je to peknej pocit kdyz se kouknnes na server a je tam 30 lidi...ale neni to vsechno...nahodou ti preju uspech;)

 

ps: to dostavani se z klece by me celkem zajimalo jak vypada

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...