Jump to content

>>>>Crazy Stunt<<<<


Topina

Recommended Posts

:boss: Takze 31.10.2009 bi mel byt na:89.187.139.157:6015 spusten novy mod Crazy stunt.Pno stuntu warpy atd.jeste vam napisu blizssi datum muze se neco stat nebo ho muzu mit drive jeste pisnu diky cau
Link to comment
Share on other sites

Počuj Topina my sa pozname nie ? No ak hey tak ti chcem poradit ze je zbytočne robit neake stunt mody pretože su už davno okukane a keby som chcel nekde lietať z autom tak si zapnem s0beit alebo idem na nieaky good USA server...Ale v pohode len radim :p:v:

Link to comment
Share on other sites

tak nejvice okoukane je to realny real atd a jako porad se delaji nove mody tak ja super vesnicku budu delat az po tomlde crazy stunt a to bde ak CRAZY a jako nevim kazdy dela si svoje VSE JE OKOUKANE

Link to comment
Share on other sites

ten mod uz nemam ale hataliak neznam a z bonzaisem si pisu jen jako kamos ja delam mod sam ja uz ho nedelam z bonzaisem z nikym sam a az dokoncim Crazy stunts tak du na blaznivou vesnicku crazy stunts delam a bduu delat jen 13dni ale blaznivou vesnici tak mesic ta bude mit na certy asi otviracku to bdue jako vesncie pac mesto to by bylo na rok delat mod a le zas vesncie je mala ale bude tam toho hodne:)bude tam ze z vesnice se nedostanes pokad nebdues mit obcanku pas atd :d

Link to comment
Share on other sites

Ne neexistuje nejsme zadna kopirajt a nazev sem vymyslal cely den pac nechtel sme mit hovadinu vam se to rika ale ono uz je nazvu ale nikdo se takto nejmenuje fakt je to muj vymysl.Jak si myslis ze bi se mel treba jmenovat stunt ty chytraku? :kun: "bom"

Link to comment
Share on other sites

speed sorr tak nevim ako sa to psie a chci se najist tak pisem same ..... ale opravdu nazev je muj a mozna je hodne stuntu ale los kokots nebo ako se to jemuje to jsem ale OPRAVDU uz nidke videl nikde.Ale jako tak ja uz kua nevim ak to mam pojmenovat prazdny nazev nebojak ?? du zrat

Link to comment
Share on other sites

me se zda ze crazy stunt uz existuje........ proboha vymslete nejaky poradny nazev konecne :d
Ne neexistuje nejsme zadna kopirajt a nazev sem vymyslal cely den pac nechtel sme mit hovadinu vam se to rika ale ono uz je nazvu ale nikdo se takto nejmenuje fakt je to muj vymysl.Jak si myslis ze bi se mel treba jmenovat stunt ty chytraku? :kun: "bom"

Crazy Stunters by Burisek

Link to comment
Share on other sites

ale kua ja sem to od nikoho nezkopcil me to napadlo ted taky hodne ldii dela wtls wtlv wtsf a taky nekopirujou a crazy stunts me proste napadlo no sorry musi se ot tu resit fak hruuz a "lol"

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...