Jump to content

návrh Zprava pro Administratory | Ohledne starych prispevku.


Guest Justin Bieber

Recommended Posts

Zdravím vás,

Někteří co si nepřečetli pravidla odpovídají na témata starší 2 měsíce a proto mam nápad, ale musel by se o to Někdo starat (moderatori).

 

Co je potřeba???

1) Sekci Locknuto každý 5 den promazat

2) Starý témata rovnou MAZAT.

3) Občas se kouknout do nějaké sekce až na konec a promazat ten konec.

 

Jaký to má význam?

1) Zrychlení přístupu na pawno.cz atd.

2) Vymazání starých spamů a témat.

3) Aby měli moderátoři co dělat :p

 

To je vše co můžu říct. O Vaše názory se rádi podělíme.

Link to comment
Share on other sites

myslim ze tu chytrak uz nekde rikal ze ty vypadky sou pomalim serverem na kterym to je umisteny a taky rikal neco o presunu...nejsem si tim jistej ale pokud to tak je tak to urcite pomuze ;)

 

ps: to co je v LOCKnuto uz dlouho bych mozna taky uz mazal, a nejaky stary helpy ktery tu sou nekolikrat by se taky mohli smazat (samozrejme vam do toho nechci kecat ;) )

Link to comment
Share on other sites

to co je v LOCKnuto uz dlouho bych mozna taky uz mazal, a nejaky stary helpy ktery tu sou nekolikrat by se taky mohli smazat (samozrejme vam do toho nechci kecat ;) )

 

Panebože :)

 

LOCKnuto je od toho aby se tam dávali dement** temata a k čemu jsou? k ničemu! rovnou smazat ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

K tomu se musi vyjadrit chytrak.. A uprimne receno.... Sam mam prace az nad hlavu xD

 

(Pomalu sem nestiham ani chodit.. Jsem tu par dni ani nebyl)

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Sry za DP ale napadl me jeste lepsi napad :d..

 

Co takhle zacit od znova? Bylo by to podle me nej.. Uplne cisty forum a vsechno by se muselo psat znova.. Nwm jak vam, ale me by to vyhovovalo :)

Link to comment
Share on other sites

Sry za DP ale napadl me jeste lepsi napad :d..

 

Co takhle zacit od znova? Bylo by to podle me nej.. Uplne cisty forum a vsechno by se muselo psat znova.. Nwm jak vam, ale me by to vyhovovalo :)

 

 

Ehm... SPAMER :d

Ne nic :) k tvemu nazoru od znova.... blbej napad

 

Proč?

 

Každej by musel svůj TuT atd. nahrávat znova a ukládat. Polovina by o něj přišla a psát ho znova třeba chtít nebude...

Link to comment
Share on other sites

ja souhlasim castecne s obouma... sekce Tuty nechat...sekce "HELP" - smazat (je tam vsechno uz nekolikrat a zabira to asi nejvetsi prostor a stejne do toho nikdo necumi jestli to uz nekdo resil nebo ne ptz vetsina helpu ma nazev "pls help" a pod.)

Link to comment
Share on other sites

Starý témata rovnou MAZAT

viděl jsi například na forum.sa-mp.com že by mazali nějaká stará témata ? já ne a myslim si, že k tomu mají dobrý důvod, protože když se chce někdo na něco podívat třeba na nějaký starý TUT a nebyl by tu ( byl by smazanej ) tak by musel zakládat nový topic ...

 

Občas se kouknout do nějaké sekce až na konec a promazat ten konec

to jsem nějak nepochopil, proč bych měl mazat jen část příspěvku ? potom může uniknout i smysl topicu ...

 

Zrychlení přístupu na pawno.cz atd

myslim si, že rychlost stránky ( fóra ) ani tak nezávisí na počtech topiců / příspěvků jako na kvalitě serveru

 

Aby měli moderátoři co dělat :p

doufám, že si to myslel jen jako vtip :)

 

Co takhle zacit od znova? Bylo by to podle me nej.. Uplne cisty forum a vsechno by se muselo psat znova.. Nwm jak vam, ale me by to vyhovovalo
že by další vtip ? :p ( viz. můj první komentář v tomto příspěvku )
Link to comment
Share on other sites

Myslel jsem kromě sekcí TuT atd.

Napr sekce: Co by se tu melo zmenit, Zmena Hodnosti atd.

 

to jsem nějak nepochopil, proč bych měl mazat jen část příspěvku ? potom může uniknout i smysl topicu ...

 

Otevres sekci ja nwm třeba Help > Dáš poslední stránku (1,2,3,4,5,6) a od konce promazávat starý příspěvky

Link to comment
Share on other sites

Co takhle zacit od znova? Bylo by to podle me nej.. Uplne cisty forum a vsechno by se muselo psat znova.. Nwm jak vam, ale me by to vyhovovalo :)

Chces zacit od znova? jo? zaloz si :shh: vlastni forum 8-):d

Link to comment
Share on other sites

Myslel jsem kromě sekcí TuT atd.

nejsem bůh abych věděl co si myslíš

 

Otevres sekci ja nwm třeba Help > Dáš poslední stránku (1,2,3,4,5,6) a od konce promazávat starý příspěvky

ty chceš aby se mazali stará témata a na druhou stranu chceš aby se mazali jen příspěky v nich ? trochu si to srovnej a pak řekni co vůbec chceš :)

btw: mazání příspěvků je moc náročné ( někdy i mazam spamy ale ty "normální" příspěvky fakt ne )

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
FreeWall":2l02k9ud]
Co takhle zacit od znova? Bylo by to podle me nej.. Uplne cisty forum a vsechno by se muselo psat znova.. Nwm jak vam, ale me by to vyhovovalo
že by další vtip ? :p ( viz. můj první komentář v tomto příspěvku )

 

Je to jenom muj skromnej blbej nazor ;) Jako vsechny ostatni me nazory :d

 

BTW: Myslel jsem to vazne.. Podle me by se lip vyvarovalo sunce v seznamu topicu.. Doufam ze vsichni vedi co tim (ne)myslim.. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...