Jump to content

návrh Vzhled pawno.cz


Recommended Posts

hmm dal som ano ale keby si sa ma spytal ze co tu chcem zmenit vo vzhlade tak to by som ti nepovedal lebo neviem :d dalo bi sa to este vylepsit ale nwm ako :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja by som bral taky vzhlad ako je na orihinalnom fore sa-mp

 

A este od veci : ako nainstalujem wifi do linux Ubuntu ?

 

Na to odvěci si založ new topic ;) pakse tady diskutuje o něčem jiným než má a vzniká spam ;):klidek:

Link to comment
Share on other sites

Ja by som bral taky vzhlad ako je na orihinalnom fore sa-mp

 

A este od veci : ako nainstalujem wifi do linux Ubuntu ?

 

Na to odvěci si založ new topic ;) pakse tady diskutuje o něčem jiným než má a vzniká spam ;):klidek:

 

ok

Link to comment
Share on other sites

Ja by som bral taky vzhlad ako je na orihinalnom fore sa-mp

 

A este od veci : ako nainstalujem wifi do linux Ubuntu ?

 

Na to odvěci si založ new topic ;) pakse tady diskutuje o něčem jiným než má a vzniká spam ;):klidek:

 

ok

 

konkretne je to sekcia Vsechno mozne tam si zaloz topic ;)

Link to comment
Share on other sites

ptal ses me proc te nemam rad...tohle je dapsi vec....3x citace? ses zdravej? dystak klikej na button_topic_reply.gif a ne na icon_post_quote.gif pak je to tady uplne zbytecne roztahany a neda se tady nic cist

Link to comment
Share on other sites

boze muj...neprijde to citace predeslyho prispevku uboha? roztahujes to na vejsku...takze nez mazi podpisama a tvym spamem citacema nekdo najde text trva to dyl...a pak ho jeste nastve ze to je uplna kravina...

 

BTW: koncim s dohadovanim se s tebou...nebudu spamovat

Link to comment
Share on other sites

hmm myslis tak ako je na www.pokec.sk? ze stary pokec a novy pokec? lebo vtedy by trebalo prerobit pawno.cz a aby sa dalo prepinat na stare pawno.cz a nove pawno.cz hmm to by bolo dobre a potom by chytrak podla toho urcil ze kolko ludi ma zapnute nove pawno a kolko ludi ma zapnute stare pawno a keby malo viac ludi ako 50 % zapnute napr. nove pawno tak by bolo nove pawno nastalo bez prepinania :d

Link to comment
Share on other sites

hmm myslis tak ako je na http://www.pokec.sk" onclick="window.open(this.href);return false;? ze stary pokec a novy pokec? lebo vtedy by trebalo prerobit pawno.cz a aby sa dalo prepinat na stare pawno.cz a nove pawno.cz hmm to by bolo dobre a potom by chytrak podla toho urcil ze kolko ludi ma zapnute nove pawno a kolko ludi ma zapnute stare pawno a keby malo viac ludi ako 50 % zapnute napr. nove pawno tak by bolo nove pawno nastalo bez prepinania :d

 

ee prostě 2 vzhledy jak má třeba t-host na přepínání vzhledu že by tak bylo pawno a prostě by to tak zůstalo a každej by používal ten co se mu líbý myslím že by to byl pjeknej ojeb pro kokotbox :lol::klidek:

Link to comment
Share on other sites

Ono to není jen tak, muselo by se udělat nové logo, musel bych zase najít kód na ty "nejnovější témata", poté bych musel najít zase návod na to RSS, taky aby se zobrazovali narozeniny, jen když je opravdu někdo má. Ranky by zase neseděli na nové šabloně, viz. images/ranks/5.5.PNG a bylo by toho víc.

Link to comment
Share on other sites

+ By se museli udělat česká tlačítka

a db už takle má uloženou v sobě tuto databázi,

proto se tak pomalu načítá (velká db na pomalém hostingu, plánujem přesun na jiný hosting) a mít s době uložené dvě šablony tak se to ani nehne.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...