Jump to content
  • 0

pomoc Death Timer


Pulo15

Dotaz

Zdarec pls potrebujem nacasovat smrt hraca ako je na Prison Fox River.Ak ho niekto killne alebo sa zabije tak bude tuhy ( mrtvy ) aspon 8 sekund.Za pomoc vopred Velka VDAKA. ;)

Link to comment
Share on other sites

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Ahaaa ok a do public OnPlayerSpawn netreba nic davat ? a tie SetPlayerCameraLookAt a SetCameraPos kam dam ?

 

Tu cameru dej do death .. když zhebne a ten SetTimer dej do OnPlayerDeath taky... jinak do spawn nemusiš nic davat protože SpawnPlayer(playerid); vyvolává public OnPlayerSpawn(playerid);

Link to comment
Share on other sites

  • 0
na pastebin som dal FS od fallouta

 

http://pastebin.com/m404eb155

 

je to take ze ked umres tak ti vyhodi box a tam ti bude ukazovat do kolko sekund budes spawnuty naspet x)

 

Zbytečný .. a navic ej to lehky takže by to zvladl každy kdo ovlada funkce textdrawu a timery

Link to comment
Share on other sites

  • 0

No takze mam v public OnPlayerDeath Cameru aj ten settimer a sprvil som aj ten novy public na respawn.Lenze ak sa zabijem tak mi ukaze tu kameru ale hned ma spawne a po odpocte zase spawne :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0
No takze mam v public OnPlayerDeath Cameru aj ten settimer a sprvil som aj ten novy public na respawn.Lenze ak sa zabijem tak mi ukaze tu kameru ale hned ma spawne a po odpocte zase spawne :d

 

 

Tak si dej promennou ... nastav ji v publicu OnPlayerDeath .. smaž cameru z toho puiblicu a dej do OnPlayerRequestSpawn: if(promenna == 1) { return 0; } (a tu promennou v tom new publiku jak nan je mas timer musiš dat promenou z5)

 

potom ti to pujde ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...