Jump to content

Pouštní Letiště (STUNTY)


Konvicka

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

4/10 Vcelkum dobre xD Ja ted taky zacel neco dleat v MTA jenze muj vytvor misto max 150 obektu mel asi 270 xD nebo aspon aby nepadal server ;) ale stejnak nak nepad jen se nepatrne vice lagcil aspon ze lagcim Crazy host :-D no to je fuk ale docela to de no ale nevim zrovna jak ja bych stuntoval potycich kdyz sem rad ze stuntuji po silnicich ×D Pokracuj dal ;)

Link to comment
Share on other sites

Dík xD já nwm ale je to těžký xD ikdyž mě to baví ale zas emě nebaví hledta objekty atd... jiank nevíte jaký je id nebo kde mám hledat v MTA takovou tu přistávací dráhu pro letadla???

Link to comment
Share on other sites

heeeeej pls poradte jaká je id nebo kde mám najítz v MTA přistávací dráhu pro letadla...A nemáte někdo Rock Stunt.pwn??nebo nevíte o někom kdo ho má??pls potřebuju ho pls pls pls

Link to comment
Share on other sites

Ten sem mel xD Ted mam akorat ale schanel sem stunt park 3 v pwn xD ale ted uz mam akorat Rz....ve slozce co sem si kupoval orig verzi 6 tu asi z verejnim dam ji sem a pak i rz7.3 co sem si nechal unlocknout pak to dam vecir sem na pawno odkazy ;) a jinak snad co mam jeste za mody xD jo jeste RzS kterou mi ATomas mi zni nevindal ani prikaz takze by mi vlastne dluzil jeste 600kc xD

Link to comment
Share on other sites

Škodáááá všichni ju měly ale nikdo ju nemá to je na ******** já bych se na to ***** to je hrozný já ho potřebuju a nikdo h onemá xD to je život kdybyste ho někdo měl pošlyte pls na icq 405-111-173.plssss

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Zdravím, mohli by jste prosím to .amx co je v prvním příspěvku dát nějákej novej link? Moc se mi to libí, ale bohužel počet free slotů na uloz.to už moc není a tak už mi to nejde stáhnou. Prosím vás moc a předem děkuji.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...